Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:24

Kurai

Bez váhání jsem skočil dolů. Ve skoku sféra deva odpálila jedno Shinra Tensei, takže to muselo se sanbim trošku hodit.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:27

Kurai - všetko sa začalo triasť a hmla začal rednúť a ty vypadol z velkej bubliny objavil si sa na dne jazera hneď pod sanbim

Sanbi

začal som cítiť niečo v žalúdku myslel som si že som ho už dostal teraz už ale bude tuhý povedal som si v duchu a letel som ďalej


Naposledy upravil Deidara dne Tue May 04 2010, 17:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:31

Nomi

Sanbi se z drakem srazili .. a drak pomalu slábnul ale sanbiho to muselo dost bolet a popálit ... Kurva ... řekl jsem si pro sebe a kleklnul jsem sei .. žere mi to strašně moc chakru a toto ještě nevylezlo celý
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:33

Kurai

Všude byla tma. Před očima mi probíhali nejdúležitější okamžiky mého života. Začalo svítat a mě pomalu začalo docházet, že se dusím.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:37

Sanbi

pálilo to ako čert už som skoro bol na pokraji síl
ja sa nedám vy malý... povedal som si v duchu
a posledný krát som začal všetku zbitnú chakru sústrediť so vodnej gule ktorá sa my utvorila u úst a tú som vytreli po Nomim a padol som naspeť do jazera skoro na pokraji síl bol som hneď nad Kuraiom a nevedel som o ňom kurai mohol využiť vlnu ktorú som vyrobil pri páde do vody a tak sa dostať na hladinu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:43

Nomi

Drak se nadechnul a vyflusl obří ohnivou kouli po sanbim a pak pomalu mizel a popel padal na sanbiho byl neškondý ale padal .. sakra ani se mi ho nepovedlo vyvolat celýho čekal jsem ... a následně jsem po hlavě letěl dolů a mezitím mně zabrala bíla půlka
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 04 2010, 17:47

Sanbi

Ta guľa ma trafila a ja som už len začal padať na dno bol som porazený
Vyhrali ja a porazený tomu neverím..... boli moje posledné myšlienky
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 17:43

Kurai

Vlna mě vyhodila na hladinu (všechny moje těla) Vykašlal jsem vodu a snažil se udržet na hladině. Neměl jsem moc chakry abych mohl ovládat svá těla a tak jsem z boje už vypadl.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 17:52

Nomi

udělá otočku a k na hladinu dopadne jako bílí ... Copak máš dost ?? řekl a myslel to i na Kuraie a na Sanbiho který padal ke hladině ... dořekl to a najednou stál podhladinou ale jakoby na hladině (stojí pod vodou na hladině) okolo něho se vytvořila bublina a já se nadech všechnu vodu z bubliny jsem nasál do sebe ... a vložil do ní hcakru který mi zarušila že voda se přez mojí vodu nedostane kemně ... odrazil jsem se a letěl jsem k sanbimu dopadl jsem předněj respektivě před jeho oko ... Máš dvě možnosti ... Můžeš se vzdat a já tě zapečetím .. a nebo To půjde po zlím .. řkel šílený hlas který vyplnovaly Basy z bublyny .. jeslti je sanbi všímavý může si všimnout že nejsem celý černý ale bíly
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 17:55

Sanbi

on mal ešte tú drzosť sa ma to to pýtať povedal som si v duchu a nepríčetne ma to na*sr*lo tak som po ňom vyštartoval z otvorenou papuľou Ja sa nevzdám kričal som v duchu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 17:59

Nomi

Hloupá želva .. zakřičel a chtěl uskočit ... jenomže protože takovoudle reakci až nečekal doslova vyhoupnul z bubliny kterou Sanbi spolkl a jemu zahejbala při malé vodní explozi s žaludkem a nomi rychle vyplaval na břek kůli vzduchu(vyletěl na hladinu) potom se dotkl dlaní hladiny a čekal co udělá
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 18:04

Sanbi

vyplával som na hladinu a zahnal som sa po ňom všetký mi troma chvostami ak pôjdem ja pôjdeš aj ty povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:03

Nomi

To si jenom myslíš .. ty už seš na dně .. řekl a udělal pečetě Suiton: Mizu no Tatsumaki .. z pusy mi vylýtla voda kterou jsem minule vypil a předemnou se oběvila obří vodní tornádo které mně chránilo .. nebylo zas tak učiný ale bylo velký
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:08

Sanbi

Suiton je môj živel ten je ti nanič povedal som a udrel som znova oveľa silnejšie
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:14

Nomi

To samé mohu říct i já .. zasmál se ocas proletěl tornádem a já se mu vyhnul protože ho tornádo spomalilo .. tornádo se kemě přiblížilo a vcuclo mně .. Kai .. řekl jsem a tornádo mně vymrštilo nad Sanbiho ja jsem roztočil a vytáhl sekeru chtěl jsem ho udeřit přímo do prostřed toho jeho kruníře s nabitou sekerou dost silnou protože ještě rotuju
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:22

Sanbi

pokúsil som sa sa ho zastaviť chvostom ale asi sa my to nepodarilo lebo si ma trafil tak som len zareval a začal som zo sebou len tak hýbať Ty bastard!!! zakričal som
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 05 2010, 22:43

Nomi

vyhnul jsme se ocasu protože jka sebou cloumal tak to šlo samo napřáhl jsem a zase jsem sekerou doněj udeřil
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 06 2010, 16:28

Sanbi

som moc slabý aspoň si skúsim zahrániť život povedal som si v duchu
porazil si ma povedal som a začal som padať na dno
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:38

Nomi

z kapsy vytáhl amulet a otočil se na Kuraie ... hej hej .. potřebuju nákou chakru jeslti ho mam do tohodle zapečetit .. zakřišel naněj
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:54

Kurai

Přistoupil jsem k nomimu, chytl amulet do ruky a posílal do něj zbytky svojí chakry.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:29

Nomi

Napůlil jsem se jedna strana mého těla byla bílá druhá černá posílal jsem též do amuletu chakru a amulet se otevřel vyšla z něho silná záře a okolo nás se vytvořili 4 sloupy který zabranovaly Sanbimu utect a sanbi cítil jak ho vtahujem pomalinku na hladinu
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:33

Sanbi

bol v bezvedomý a vôbec sa nebránil
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:55

Sloupy se k sobě přibližovaly a tím hnaly sanbiho do amuletu .. modrá chakra pořád putovala do amuletu až to bylo unavný a dlouhy
asi po necelý půl hodce zmyzelo yonbiho tělo a amulet zmodral ... tady jsme skončili řekl vyčerpán a schoval amulet k sobě někam pod triko
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)   Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poslední výdech Haiko
» Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice
» Nagato
» Nagato
» Yuujin (Nagato)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Kawagakure no Sato-
Přejdi na: