Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Druhý sněm Kage

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:51

Sendokage

"Mně?" začal jsem se smát. "Hm, vítám mezi náma retardovaný dvojče minulého kage." Řekl jsem. "Ujasníme si to, kdo tady jen tak jak mentál zaútočil? Nebyl jste to vy, Ooo velký Hokage?" Řekl jsem ironicky a tim samym způsobem jsem se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:53

??? a ???

Viděli jsme už místnost kde všichni seděly ??? se rozeběhl ale ??? ho rukou zastavil že počkají
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:58

Hokage

Byl z Haiko! Takovýhle lidi nevyjednávaj! Kdyby ste jen neseděl a blbě nečuměl tak jsme ho mohli zatknout a vyslýchat! Takže se laskavě přestaňte chovat jako idiot.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 11:15

Sendokage

"Stařík si nějak vyskakuje." začal jsem se smát. "Chtěl bych vidět jak by jste vyslíchal klona. Nevšiml jste si, že to byl raiton klon co?" usmál jsem se. "A jestli si zase chcete hrát na tvrďáka tak kousek od nás jsou dvě osoby a myslí si, že je nevidim, ale jelikož mám Suinatar tak je vidim dobře." Dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 12:53

Hokage

Pardón že nemám tak geniální oči jako vy... Řekl naštvaně
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 13:21

Sendokage

"Já očima nedokáži rozpoznat klona. To by poznala i malá holka. Byl to obyčejný Raitonový klon, což jste mohli vidět při tom když se rozplynul. Ze začátku jsem taky nevěděl zda je pravý nebo ne, ale když se nechal váma chytit tak primitivně tak mi bylo jasné, že to není reálný." Dodal jsem a podíval se na Tsuchikageho. "No, proč zde vůbec jsme?"
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 13:52

Hokage

Primitivně? Nechtějte mě rozesmát. Tento útok jsem trénoval několik let.
Nevyhnul byste se mu ani vy. Měl to prostě dobře promyšlené.
[b]
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 13:55

Sendokage

"Jaký útok? To, že pomocí Shushina se portnete za nepřítele, chytne te ho a pak se proměníte na oheň jako klon?" Zasmál jsem se. "Proti mým očím by jste prohrál během minuty."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 14:27

???

Ze vchodu byl slyšet tleskot Ale Ale ... pěkné představení .. řekl na výměnu názorů 2 kage ... obvázaná starší osoba vešla dovnitř a tak byla vydět měl nasobě rudé věci a byl celý obvázaný jenom oko a okolo něj bylo vidět oko bylo modré až zářicí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:09

Sendokage

Podíval jsem se tam. "To vám to trvalo tak dlouho než jste sem došli? Pozoruji vás už celkem dlouho co jste dorazili k této budově." Řekl jsem arogantně. "No Hokage, můžete si zase hrát na hrdinu."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:17

Tsuchikage
Akiro!!!
Zařval jsem a chytl ji za ruku a přehodil za sebe...
Raitonový útok schytat nemohla naplno, protože byla kousek dál od Hira, a tak jí projelo jen slabé napětí...
Omlouvám se za Akiru...To bylo naposled, co je zde se mnou...Jen jsem tady chtěl mít klid...Proto jsem jí dal svolení zasáhnout...
Řekl jsem naštvaně...Právě teď zařídila Iwě problémy...
A myslím, že nově příchozí mají určitě něco na srdci...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:31

Hokage

Jestli narážíte na to, jak jsem chytl toho chlápka, tak to nebylo nic hrdinského.
Už mi s tím blbečkem docházeli nervy. Nepřítomě jsem při tom koukal po oněch návštěvnících.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 16:45

???

Kouknul jsem se na sendokageho a zkrz obmotanou tvář jsem promluvyl hlubokým hlasem ... Nechtěl jsem vás rušit .. řekl
A pak jsem se kouknul na Tsuchikageho , ale jistě že mám no spíše mám problémi , a to sváma Tsuchikage a stou vaší blbou vesnicí .. řekl a mezitím došel na 5 místo kde dříve seděl irakage a sedl si tam
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 16:58

Sendokage

Přestávalo mě to bavit jak se tam furt někdo vkrádal. "Izumi." Řekl jsem a ten co si právě sedl měl najednou u krku dva prsty Izumiho z mé vesnice, který měl v očích Whimitar a ty konečky prstu zazářili žlutě a spojily se s jeho krkem a Izumi jen tiše řekl. "Hotovo." Já jsem se jen pousmál a řekl "Tak chlápku, právě je tvůj krk napíchnutý prsty tady Izumiho, který ve chvíli kdy si něco zkusíš tak ti tam vpálí takovou dávku světla, že ti krk vybuchne. A z toho vyplývá, že máš říct vše co máš na srdci a nesnažit se bojovat."
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:07

Hokage

Tu čelenku už jsem někde viděl. Ale za boha jsem si nemohl vzpomenout kde.
Takže moje reakce byla předtím špatná ale vy to teď děláte dobře?
Ihned ho pusťte. Ta čelenka má logo kumogakure.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:20

Sendokage

"Vy jste vážně idiot Hokage." Řekl jsem a plácnul se na čelo. "Je pravý a kdyby nebyl tak už se vypařil jako normální klon, ale zústal v cajku a ikdyby, Izumi by je pomocí Whimitaru hravě našel." Dodal jsem a nepřestal mluvit. "A to, že je z Kumogakure je mi uplně jedno. Už dávno nepatří mezi pět nejsilnějších a proto se musíme mít na pozoru a nehodlám zde sbírat vaši mrtvolu až vás napadne kvůli vaší neopatrnosti."
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:23

Hokage

Chytl jsem Sendokageho a pravou rukou ho přirazil ke zdi.
Jestli se budete dál chovat jako idiot, tak to můžu brát jako vzpouru.
Ihned ho pusťte. To že nepatří mezi pět velkých vesnic je mi úplně jedno.
Spíš mě zajímá jak to že ještě existují.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:26

Sendokage

Mezitim co mě natlačil tak já se levou rukou dotkl jeho těla a začal do něj vpouštět vodu. Pak jsem se jen zasmál. "Berte to jak chcete, ale já mu nijak nebránim v tom, aby něco řekl takže se uklidněte nebo z toho ještě dostanete infarkt." Řekl jsem arogantně a v klidu do něj dál napouštěl vodu.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:29

Hokage

Pokračujte s tou vaší technikou a jste během vteřiny mrtvý.
Nechci pak číst ty otravné,výhružné dopisy od vaší rodiny. Tedy pokud vůbec nějákou máte.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:48

???

To že mi může oddělat krk mi ubec nevadilo a bylo mi to jedno .. no koukám máte tu agresivní atmosféru ... chtěl bych vám něco navrhnout když laskavě dovolíte a nebudete se chovat jak malý haranti
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:54

Hokage

Věděl jsem že to co ten chlap říká je pravda, ale nedalo mi to.
Sendokage mě svým chováním rozčiloval.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:56

Sendokage

Začal jsem se smát, když v sobě měl dostatek vody na to, abych ho také lehce zabil. Na jedné ruce jsem udělal pečeť a voda v těle Hokageho se začala vařit a díky tomu jsem se od jeho stisknutí hravě uvolnil a odešel o kus dál a voda s epřestala vařit a on byl zase v klidu. "Hokage, jediný kdo tu dělá furt bordel jste vy. Asi nevíte, že Suichu nikdy nebyla ve válce a proto má nejmocnější vojenskou sílu ze všech pěti, eh čtyř velkých vesnic. Ještě jednou si něco zkusíte a nejen, že vás zabiju, což teď už můžu kdykoliv, protože jsem do vás vložil svoji pojistku, ale také zničim celou Konohu, takže tu přestaňte machrovat a sedněte si na prdel a poslouchejte támhle toho." Řekl jsem a mé oči celé zmodraly a tim sjem aktivoval 2. stupeň Suinataru, dkyby Hokage zase chtěl blbnout.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:59

Hokage

Jediný kdo tu dělá pořád kraviny jte vy! Příjde si sem neznámý chlápe, který tvrdí že je z Haiko a vy místo toho aby jste něco udělal tak jen sedíte na prdeli a blbě čumíte. Moc bych se tady s vojenskou silou nevytahoval. Mohlo by to působit poněkud provokativně proti ostatním.[b]
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:11

Sendokage

Totálně jsem ho ignoroval a sedl si na židli a jen se pousmál. Poté jsem se podíval na toho nového. "Tak?" Hokageho jsem ignoroval dál.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:39

Ryu Raguki

sednul jsem si pořádně a ruce opřel o stul po stolu projela lehce elektřina
Takže kde bych měl začít ... jonadechl se
Moje jméno je Ryu Raguki ... přitom mu zazářilo modré oko ..Jak asi nevíte před 8 měsíci jsme založili novou vesnici Kumogakure , jeto postavené na základech minulé vesnice lidi tam jsou ze všech možných malých i velkých vesnic ... Od Iwagakure jsem se dozvěděl o tomdle srazu a tak jsem to využil .. jenomže jsem si myslel že tu budu aspon ve společnosti inteligentních lidí a ne harantů kteří machrují jeden na druhého , Chci zařadit Kumogakure spátky do 5 velkých vesnic .. řekl zatím jen tak lehce bez pointy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Druhý sněm Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Druhý sněm Kage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: