Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Druhý sněm Kage

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 13:08

Tsuchikage poslal dopisy všem kagům, že bude sněm kage nedaleko Yukigakure no Sato...
Měl spoustu věcí na řešení...
Spolu s ním tam byla Akira a vůdkyně Kamizuru klanu, Ishria...


-------------------

jestli některý kage nepřijde,nevadí...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 18:46

Do zasedačky přišel nový Sendokage, který už však kagem jednou byl. Přišel Takashi Kentiri a společně s nim nikdo další už nepřišel. Sedl si přímo na svoji židli a ani nijak nepozdravil.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:19

Dorazil jsem s malým spožděním, ale přece. Ochranku jsem neměl žádnou.
Spoléhal jsem jen a jen na sebe. Po vstupu do místnosti jsem si jen sundal čepici a
sedl si na svoje křeslo.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:22

byla tam ticho a tak mrtvo ... vzduch prolětl a irakage nebyl nikdo a to je vždy přesný
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:25

Tsuchikage
Tak určitě jste si mohli všimnout,že něco není v pořádku...Zatemnila se obloha popelem...A Irakage tu není...Z toho odvodím,že se něco stalo se Sorou...Víte někdo nějaké bližší informace???
Řekl jsem zamyšleně s mou klasickou "kamennou tváří"...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:28

Sendokage

"Jistě, Haiko nebo co to bylo ji zničili." Řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:38

Hokage

Nechtěl jsem nijak zasahovat do sněmu, jakožto nováček, ale nedalo mi to.
Jak víte, Konohu nedávno napadli vetřelci, zabili hokageho a skoro celou jí zničili.
Vrah Hokageho se prý přiznal že je z Haiko. Jsou vážně tak mocní?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 20:44

Tsuchikage
Svolal jsem tento sněm,abysme tyto věci prořešili...Navíc i mou vesnici napadli Haiko...S jedním z nich jsem bojoval...Nakonec utekli a vzali s sebou jednoho člena klanu Yatsuke,což jsou schopní lékaři...
Řekl jsem zamyšleně...
Akira vedle mě si sedla na stůl a přeložila jednu nohu přes druhou...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeWed May 12 2010, 22:19

Sendokage

To jsme v nějakém harému, že si sedá takhle na stůl? Pomyslel jsem si při pohledu na Akiru. "No, nevěřím, že jich je tolik." Najednou se ozvala jakási tichá chůze a dveře od místnosti rozrazili dva letící chlápci, kteří dopadli na zem a do místnosti vešel chlápek s bílými vlasy a jizvou přez oko. "Omlouvám se, že rušim sněm velkých pánů, ale Haiko není jediná organizace." Řekl ironickym tónem Hiro Hatake a já se na něj jen podíval. "Hm?" Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeThu May 13 2010, 15:00

Tsuchikage
A vy jste??
Zeptal jsem se s údivem,protože jsem na pozici kageho pár let a ještě se mi nestalo,že by někdo měl tolik odvahy zasáhnout do Sněmu Kage...
A odkud ste?
Zeptala se Akira...Ztrácel jsem nad ní kontrolu...Dělala si,co se jí zachtělo...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeThu May 13 2010, 17:02

Hokage

Jakmile vešel tak jsem stal ze židle.
Co si to sakra dovolujete?
Vyjekl jsem dost naštvaným tónem.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:02

Hiro Hatake a Sendokage

Sendokage se zasmál Hokagemu "Klid, nováčku." Dodal a podíval se na bělovlasého a ten najednou promluvil. "Jsem Hiro Hatake, ten co zabil Kazekageho a jsem z Haiko." V tu chvíli sendokage přesunul pohled na místo, kde by měl sedět Kazekage, ale neseděl tam. "Jen vám chci oznámit, že Haiko není jediná organizace, ale je ještě Yutaka, kde si dávají místo jmen čísla podle síly a proto tvého bratra nebo kdo to byl Hokage zabila Dvojka z organizace Yutaka." Zasmál se Hiro.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:11

Tsuchikage
A říkáte nám to proč???
Zeptal jsem se klidným, vyrovnaným hlasem, ze kterého šla úcta a respekt...
Většinou nechodí lidé na sraz Kage jenom tak z nudy...
Řekla Akira znuděně...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:20

Hiro Hatake

"Mluvim snad moc potichu nebo jsem jen v místnosti plný blbů?" Řekl jsem. "Já vám to říkám z naši dobré vůle, že je tu ještě jedna organizace a vy nic. My jen nechceme, aby to, že umřel hokage bylo na nás. No nic, asi zase půjdu." Řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:49

??? a ???

Vážně si myslíte že tam budem správně? .... řekl temný ale nejistý hlas
Jo , můj špeh se nikdy nemílí .. řekne obvázaná osoba s hrubym a hlubokym hlasem s klidem
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 17:33

Hokage

To, jak dlouho jsem ve své funkci, otočil jsem hlavou na Sendokageho, niják neovlivňuje moje právo na vyjádření se k situaci. A ty, podíval se na Hira, jestli máš nějáký bližší informace tak je koukej vyklopit.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:17

Hiro Hatake

Zasmál jsem se. "Snad jste si nemyslel Hokage, že vám to jen tak řeknu. Co mi za to nabídnete?" Řekl jsem tiše a podíval se na něj okem s jizvou.

Sendokage

Jen jsem se usmál na Hokageho ironickym úsměvem a koukl na Hira. "Já vám nic nedám, můžete být rád, že vás nechávám dýchat." Měl jsem chuť aktivovat Suinatar, pro jistotu, ale ještě jsem ho nechal vypnutý.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:20

Hokage

Vyklop to a necháme tě jít. Jestli sis nevšiml si v místnosti kde jsou 3 kage.
To sis vážně myslel že se odsuď jen tak dostaneš?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:40

Hiro Hatake

Začal jsem se smát na celou místnost. "Vás nepřekvapuje jaktože o sněmu vim a že i vim, kde je?" Řekl jsem tajemně. "Už asi měsíc máte každý ve vesnici mé přátele a dostávám informace. Mám o každém z vás perfektní informace. Neříkají mi jen tak v Haiko, že jsem informátor." Řekl jsem a poškrábal se ve vlasech. "Co takhle, že by jste mi dali Suinatar pro šéfa?" Usmál jsem se na Sendokageho.

Sendokage

"Ne." Řekl jsem jen a aktivoval Suinatar a díky němu viděl dvě příchozí postavy.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:50

Hokage

Během mžiku jsem mu stál za zády a pod krkem držel kunai.
To asi nebudeš moc silnej když si jenom informátor.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:56

Hiro Hatake

Jen jsem se pousmál a obalila mě silná elektřina "Chidori Nagashi."
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:09

Hokage

Ze začátku mě to zaskočilo a dostal jsem lehký elektrický šok,
ale jakožto uživatel raitonu jsem s neutralizací elektřiny neměl problém.
Tentokrát jsem ho chytl ještě pevněji.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeFri May 14 2010, 20:23

Tsuchikage
Prokoulel jsem očima...
Akiro...Postarej se o to...
Řekl jsem a Akira se na to jenom pousmála a potom složila pečeť...
Hned po tomto jutsu se Hokagemu a Hirovi začalo dělat nevolno, ztráceli rovnováhu a šíleně jim třeštila hlava...A nejlepší na tom bylo to, že se tomu prostě nemohli bránit...I Uchiha s plně vyvinutým sharinganem by se musel extrémně soustředit, aby toto jutsu zrušil...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeSat May 15 2010, 08:20

Hiro Hatake

Jsem z klanu Hatake a ten má Raiton jako nejhlavnější element a proto se Hokageho Raiton nedal mému rovnat, kort když Hatake klan je zakladatelem většiny Raitonových jutsu a z toho důvodu to prostě Hokage nemohl jen tak ustát když to všechny lidi aspoň na nějakou dobu dezorientuje, paralyzuje nebo i zabije a proto to nemohl Hokage jen tak ustát, ikdyž mohl mít Raiton na jakékoliv úrovni tak Hatake klan je s Raitonem mnohem schopnější než klan uchiha, protože ty jsou zase hlavně na oheň.
Najednou mi však začalo být hrozně blbě a začal jsem se motat. "Fajn, jak chcete Hokage a Tsuchikage. My přišli v míru, ale vy jste se zachovali takto takže si dál žijte v tom, že víte kuloví." Řekl jsem a rozprsknul jsem se na několik blesků, které 100%ně zasáhly Hokageho i tu holku, protože byli u mě.

Sendokage

"Vy jste asi uplně blbý co?" Zeptal jsem se a podíval se na oba kage. "Místo toho, aby jste jako pravý kage vyjednávali tak si musíte ukázat jak moc jste hustý a zkazíte první naši šanci. Je vidět, že jste opravdu mlady Hokage a vy Tsuchikage s tou vaší holčičkou jste taky vydařený páreček. Chci vás teď vidět jak se o Haiko a Yutaku postaráte." Řekl jsem a sledoval je Suinatarem.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitimeSat May 15 2010, 10:46

Hokage

Ten hokage, který dostal zásah bleskem se rozplynul na
ohnivou kouli, kterou musel nepřítele popálit.
Mé pravé já vyšlo ze stínu a podíval se na oba kage.
To se vám teda povedlo.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Druhý sněm Kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druhý sněm Kage   Druhý sněm Kage Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Druhý sněm Kage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sněm kage
» První Sněm Kage
» Třetí Sněm kage
» Druhý hrdina
» Horní Brána (Druhý tým) -> Antha , Adop , Koketsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: