Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Noc zúčtování

Goto down 
+6
Clover
Ramaru
Meiki_Ookami
Kakuza-chan
Koketsu
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:15

Slunce pomalu zapadalo a lidé se začali zamykat, protože věděli, že má přijít nějaký útok. Sendokage byl pryč, Utakata byl někde zavřený, Aiko je na mateřské, Jiro je v komatu, Shika je mimo vesnici, Miya Gojo je také pryč a ve vesnici zůstalo jen pár zkušených jouninů a pár chunninů a geninů. Všichni doufali, že nic nepřijde, ale muž se zelenými oči byl tak věrohodný, že se radši všichni připravili.

??? a Zelenoočko

"Fajn, připravte se." Řekla osoba s kapucou a zpoza té osoby vyšel ten samý chlap co se objevil u Creepy boye a řekl mu o útoku. "Nedělejte to, zabijte jen kageho, který ten útok na naši vesnici zorganizoval. Ostatní za to nemohou." Řekl zelenoočko a najednou padl k zemi a na jeho hrudi stála jiná postava celkem malého vzrůstu a podle hlasu bylo poznat, že té osobě bude asi 14. "Drž hubu Ulquiorro! Kdo má ty tvé kecy furt poslouchat! Prostě je pozabíjíme a půjdem domů a ty v tom nezabráníš."
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:18

Koketsu

Kam zmizol toto ma vážne štve. Bol som naštvatý a trocha nedočkavý. Nii-chan ideme poď sa pripraviť. Vyskočil som na strechu a pozeral sa odkial by mohli prísť.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:20

Creepy

Po tréningu který neměl valného úspěchu jsem překvapeně zjistil že už je vlastně večer z neustálého sezení mě bolelo celé tělo a tak jsem se posbíral ze země, vzal i své Nodachi a zamířil zpět do vesnice.
Ksó zajímalo by mě jak jinak by se dali otevřít oči...možná bych se měl někoho zeptat jak to dělá...
zamručel jsem. Ve vesnici jsem zamířil do nejbližšího rychlého občerstvení abych do sebe hodil něco málo jídla a odtamtud domů.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:27

Creepy -> Občerstvení měli zavřené, protože se všichni obávali útoku.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:27

Tatsuya

"Tak jsme sami, Kiteisochi," povzdychl jsem si. Ale otec by si pohřeb zasloužil... Neznal jsem ho... Ale řekl bych, že předtím nebyl takový... Odloučení a vyhnanství lidi změní... Začal jsem mít zlé tušení, když lidé začali zavírat snad vše co se dalo. Něco přichází... Cítím to... Ale snad to nebude tak zlé... Pitomče! zavrčel na mě v duchu Kiteisochi a dost mě tím vylekal. "Blázníš?" rozčílil jsem se, ale pak jsem se uklidnil. Pravda... Nic se nemá podceňovat... Podíval jsem se po okolí a snažil se najít něco podezřelého, ale nic jsem neviděl, jen jsem měl ten divný pocit.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:29

Creepy

S poněkud naštvaným výrazem jsem skrz víčka koukal na zavřený stánek.
Ufff, že já něco říkal. S největší pravděpodobností se jedná o vtip a teď kvůli tomu budu hlady.
povzdechl jsem si a zamířil místo toho tedy rovnou domů kde snad ještě mám nějaké suchary nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:47

Montaro Yuurinshi

procházel jsem a uviděl jsem koketsa ... Nazdar , co se děje .. řekl jsem mu v klidu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:50

Koketsu

Majú zaútočiť na dedinu. Pokrčil som plecami a dalej všetko pozoroval.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 16:53

Montaro Yuurinshi

Aspon budu moc vyskoušet novou Techniku .. řekl tka škodolibě a arogantně .. podle jeho výrazu si myslel že to říká pro sebe a ne že to říká
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 17:52

Sora

Poškrábala jsem se na hlavě,je vidět že se nato musím hodně soustředit.....Řekla a skoušela to znova.Když se zatmělo,tak jiskry byli pěkně vidět.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:18

Masaru

Možná je i silnější jako já...
Zampřemýšlel se nad Sorou a byl rád, že to částečně zvládla.
Gratuluju, asi si tu techniku zvládla... No spíš určitě.
Řekl jí šťastně a pokračoval.
Měli by sme se vrátit do vesnice... Mám blbej pocit, možná se něco stane...
Řekl nerozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:21

Sora

Asi máš pravdu.... v téhle chvíli nás nic nemůže překvapit,až natu tmu. Řekla a přestala koncetrovat chakru,pomalím krokem vyšla z trénovací louky.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:27

Masaru

Vyběhl k ní a vzal jí za ruku, usmál se na ní a spomalil na její rychlost.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:32

Najednou se ozvala obrovská rána u severní brány a obrovský dým od výbuchu vyletěl k nebi a několik lidí zakřičelo.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:33

Sora

Když zareagovala na výbuch a křik lidí tak zastavila,co to bylo? optala se jakoby větru a rozlížela se kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:34

Masaru

Dem! Rychle.
Pustil jí a běžel k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:36

Koketsu

Tak a ideme podpalovať. Ihneď som sa tam rozbehol po strechách. Už to začalo..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:38

Sora

Běžela jsem za Masarem,snad né další boje... už tak hodně důležitých lidí zemřelo. Pomyslela si a pokračovala ve běhu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:41

Creepy

Zrovna když jsem šel domů ozval se směrem od brány silný výbuch.
Co to sakra...žeby se ten zelenookej nemílil?
zaklel jsem a otočil hlaovu směrem k bráně odkud stoupal kouř. Načež jsem levou rukou uchopil jílec svého Nodachi a levou sformoval do jednoduché pečetě před obličejem.
Sakra...Shunshin no jutsu
s tím jsem koncentroval chakru do nohou a zamříil k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:44

U brány byl jen kráter po výbuchu a krev mrtvých lidí a trosky rozbité brány, ale jinak žádný stopy po lidech, ale najednou ve třech různých místech vesnice se ozvaly výkřiky. Jeden byl poblíž kage budovy, druhý byl u jižní brány a třetí byl u oblíbeného ramen stánku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:48

Masaru

Kso.. Co to! KazeBunshin no jutsu!
Vykřikl a vedle něj se objevili dva klony, jeden běžel k budově kage, druhej k ramen shopu a originál vyběhl k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:52

Sora

Běžela s oroginálem,myslíš že to bude další nepřítel? zeptala se a ohlížela se kdyby náhodou je někdo napadl.Vypadáto na přepadení.... pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:55

Koketsu

Čo sa deje? Rýchlo som bežal ku kage budove a radšej som sa pripravil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeFri May 14 2010, 19:57

Najednou pravý Masaru dostal informace o tom, že kloni byly zabiti během zlomku vteřiny a ani nepostřehnuly jak.

(Pokračování v misích.)
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitimeMon May 17 2010, 14:41

Kilari

Sedela na posteli a prezerala si čelenku. Som rada, že som konečne Genin... v tom počula obrovský výbuch. Vyskočila a otvorila dvere na izbe.

Hakuni

Pozrela sa na Kilari a pribehla k nej. Nič pre teba, zostan vovnútri! ukázala do Kilarinej izby a bežala dole schodmi. Otec jej začal ihneď niečo hovoriť.

Yasuo

Vybehol zo svojej izby a pozrel sa na Kilari. Vráť sa do izby... usmial sa na ňu. Viem, si Genin, ale teraz vážne nie, ani mi nikam nejdeme, iba v prípade núdze jasné? povedal a bežal tiež za otcom, preetože ho volal.

Kilari

A-ale... ja už som Genin! Prečo nemôžem! Nieje to fér! Iba preto, že si otec myslí, že som slabá! zakričala na celý dom, ale otec k nej pribehol a sotil ju do izby. Zabuchol dvere. Kilari sa hodila na posteľ a prikrila si tvár vankúšom. Chcem pomôcť! povedala a pozrela sa von oknom. Prišla k nemu a otvorila ho. Botan, Michi... mačky vyliezli spod postele. Vyskočili Kilari do kapucne a ona sa naklonila von z okna. len ma otec nesmie vidieť...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Noc zúčtování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Noc zúčtování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: