Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Noc zúčtování

Goto down 
+6
Clover
Ramaru
Meiki_Ookami
Kakuza-chan
Koketsu
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 15:16

Nepokoje ve vesnici už přestávaly, ale lidé stále nevylézali, protože věděli, že tohle není ani možná konec. Byla asi hodina po západu slunce a všude byla tma a jediné co ve vesnici svítilo byly některé okna zvědavých lidí a plameny hořící po výbuchu. Veškeré lampy byly vypnuty.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 19 2010, 19:57

Sendokage

Objevil jsem se v zničené Suichugakure a naštvaně se rozhlížel všude kolem. V tu chvíli vedle mě doskočil Izumi a dal mi asi 6 čelenek se znakem Kumogakure, které byly ještě od krve a já se jen usmál a tiše řekl. "Pěkně to vyšlo a ještě teď mohu dělat, že když nedokáží ubránit vlastní lidi tak se nesmí stát kagem a pak přijde operace Fénix." zasmál jsem se svému plánu a Izumi naštvaně odešel, protože udělal věc na kterou není pyšný. Došel jsem až do budovy kage, teda do toho co z toho zbylo a tiše nadával. V tu chvíli mi přilétla na rameno holubice se vzkazem a já si ho přečetl. Máme vaše chunniny, přijďte sám Sendokage a vyměníme vás za ně. Vůdce Zvířecí vesnice. Předčítal jsem si v mysli ten dopis a pak jen tiše řekl. "To víš, že jo." Zmuchlal jsem dopis a hodil ho do ohně.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:38

Tatsuya

Musel jsem Rikka co nejdřív dopravit do nemocnice, už jsem byl skoro u ní a tak jsem si ještě pospíšil. Už dlouho nad tím přemýšlím... Renji byl moc silný na to, aby ho někdo mimo vesnici ovládl... Musel to být někdo z klanu... Nebo hůř... nový Sendokage... Co tě to zas napadá?
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:45

Iwashi

chodil so po dedine a hladal brata teraz som som stál pred budovou kage
kde je ten malý .....?povedal som si už ceľkom nahnevane už som hladal všade
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 14:03

Kilari

Pribehla ku kage budove a pozrela sa na ňu. Uvidela som niekoho (Iwashiho) ale radšej som ho iba odignorovala.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 17:30

Koketsu

Priblížil som sa za brata a začal pomaly hovoriť. Dlho sme sa nevideli Nii-chan. Som skrýkol na plné hrdlo. Jak to s tebov môže niekto vydržať. A jak s tebov nanabi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 17:34

Kilari
Uvidela som že k tej osobe(Iwashimu) niekto došiel.
Aspoň pozdravím, pomyslela si a začala kráčať ku nim...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 18:17

Iwashi

Kde si bol a čo si to do pekla robil? povedal som ustrane ale aj radosťne keď som ho videl
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 18:28

Koketsu

No bojoval som s takým divným bíčim chlapíkom. Pokrčil som plecami. Ale potom som zasyčal od bolesti a padol na zem kvôli nohe a aj popálenej ruke. Mal som sa nechať ošetriť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 19:19

Ozvaly se jakési zvony a to všem chunninům i geninům dalo vědět, že se mají sejít u kage budovy, Pomalu vyšlo slunce.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 19:24

Kilari
Rýchlo k budove, pomyslela si.
Začala tam bežať.
O chvíľu tam odrazila a pozerala po okolí...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:28

Koketsu

Mal som už obviazanú nohu a ruku keď som sa vrátil ku kage budove. Čo to chcú? Neviem. To bola rečnícka otázka. Niekedy je fakt otrava byť jinchuriky. Prečo?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:36

Tatsuya

Musel jsem v nemocnici udělat dost velký rozruch, aby si někdo všiml Rikka, kterého jsem měl na rameni v bezvědomí.
Konečně si mě taky všimli... Už jsem to zas udělal... Už zas jsem byl středem pozornosti... Ksou... Dorazil jsem ke Kage budově s takovým nahněvaným výrazem v obličeji a mírně si tiskl spodní ret zuby z nervozity. Kiteisochi dorazil po chvíli a také nebyl v nejlepší náladě. Měl bych se ovládat... Nejspíš má na Kiteisochiho dopad i moje nálada...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:38

Iwashi

stále som stál pri budove kage potom sa vrátil koketsu tak čo už si v poriadku? spýtal som sa
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:59

Koketsu

Jasan na mna si nijaky býk len tak nepríde. Usmial som sa. Prečo. Čo prečo? No prečo je blbé byť jinchuriky? Lebo by som bol raz aj rád z vlastnými myšlienkami sám.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 21 2010, 15:10

Creepy

Po celé noci ztrávené bojem a zachraňováním vesničanů se konečně rozednilo a my se měli dostavit ke Kageho kanceláří. Kam jsem se tedy vypravil. Stál jsem tam tak nějak zkromně kus v zadu aby na mě nebylo moc vidět a prohlížel jsem si shromážděné.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 21 2010, 15:56

Sendokage

Pousmál jsem se a vylezl ven ze dveří a porozhlédl se po setkání chunninů a geninů. "Takže! Během noci někdo unesl tři obyvatele Suichu do Zvířecí země. Vytvářím tedy jeden speciální tým, který bez doheldu jouninů půjde na záchranou misi. V týmu bude Creepy Boy, Iwashi, Koketsu, Tatsuya a Kilari. Velitelem týmu bude Tatsuya a tudíž bude i za vše zodpovídat. Byl vybrán, protože mi přijde z vá všech nejrozumnější. Vašim úkolem je dojít do Zvířecí vesnice označené na mapě a co nejvíc nenápadně odtud dostat Montara, Soru a Masara. Ten kdo se vám postaví do cesty tak ho klidně zabijte. Každopádně pokud vymyslíte plán jak se tam nepozorovaně dostat bdue to ještě lepší." Řekl jsem a hodil Tatsuyovi ve svitku mapu cesty. "Fajn, sejdete se za 20 minut u jižní brány."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 21 2010, 15:58

Kilari
Pozorne počúvala čo hovorí sendokage.
Takže záchraná misia, pomyslela si.
Prikývla a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 21 2010, 16:03

Iwashi

Máme isť zachrániť Montara prečo?spýtal som sa v duchu ale na vonok som prikývol akože som pochopil


Naposledy upravil Deidara dne Fri May 21 2010, 16:53, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 21 2010, 16:37

Creepy boy

Kageho ohlášení mou osobu upřímně zrovna dvakrát nepotěšilo. Měl jsem podstatně víc důležitějších věcí na práci než zachraňovat neschopné děti které si nedovedou ani ohlídat vlastní zadky, navíc i když ti zvířecí ninjové jsou silní nejsou nic co by nešlo porazit.
Rozkaz Sendokage-sama
přikývl jsem jen na konec a zamířil si sbalit nejnutnější vybavení na cestu, načež jsem se vrátil k bráně.
Na druhou stranu pokud nám budou klást odpor poteče krev...spousta krve.
lehce jsem se usmál. Noční bitva ve mě začala probouzet mé staré já což bylo jen dobře. Tak trošku jsem se začínal bát jestli jsem v téhle vesnici nezměknul.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 21 2010, 17:15

Tatsuya

To tohle všechno nebyl konec? "Wakarimashita, Sendokage-sama" řekl jsem Sendokagovi a svitek schoval za opasek. Nezdá se mi být rozumné, abych byl velitelem týmu... Poslední dobou jsem dost... zvláštní... Sám se nepoznávám... Skoro jako bych bláznil... V tu chvíli se mi vrátila vzpomínka na chuť krve a na ten pocit. Děsím se sám sebe... Tomu se říká ironie... Ale nelíbí se mi to... Už jsem se chystal říct: "Kiteisochi, jdeme," ale všiml jsem si, že už tam nějakou chvíli není, napadlo mě, že už běžel "domů" a tak jsem "domů" taky vyrazil, abych vzal potřebné věci, hlavně tedy něco pro Kiteisochiho, protože se poslední dobou přemáhal.
Z "domova" jsem běžel i s Kiteisochim přímo k bráně, když v tom se ozval dopad něčeho těžkého na zem, otočil jsem se a uviděl jsem ten starý dům rozbořený, noční bitva ho už zřejmě poškodila natolik, že jsem mohl být rád, že jsem odtamtud vůbec něco stihl vzít. Ale teď jsem bezdomovec... Sakra... Sám bych to nejspíš vydržel, ale Kiteisochi... I když už se jeví jako dospělý, tak je pořád věkem malé vlče.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 21 2010, 18:59

Koketsu

Nová misia. Pôjdeme montarovi pomôcť to bude sranda ale radšej by som nezabíjal. Zamyslel som sa. Čo si myslíš ty nanabi. Vieš že na záchranné nemusím.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 21 2010, 20:39

Iwashi

Koketsu poď ideme sa pripraviť. povedal som a išiel som sa pripraviť potom som išiel smerom k bráne
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 22 2010, 09:36

Pokračujte v misi v south territory.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Noc zúčtování - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc zúčtování   Noc zúčtování - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Noc zúčtování
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: