Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:18

Kráčeli jsme skrz temný les nedaleko Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:19

Montaro Yuurinshi

Pane bože kdy už tam budem .. postěžoval jsem si
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:21

Sora

Až tam budem , tak tam budem.... řekla a sledovala cestu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:23

Masaru

Kráčel vedle Sory a držel si ránu v rameni.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:28

Ulquiorra zpomalil až byl na úrovni Masara a pak zastavil úplně a chytl ho za to rameno, což Masarovi přineslo bolesti. Ulquiorra vytáhl z kapsy jakousi mast a napatlal ji kolem rány a Masaru najednou přestal cítit tu bolest a Ulquiorra se dal zase beze slov do cesty. "Montaro, jak asi víš Suichu je jedna z těch vylkých a fakt, že jsme teprve vyšli z vesnice naznačuje, že máme kus cesty před sebou." Dodal Ulquiorra.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:30

Montaro Yuurinshi

Kdybys nebyl tak slabej a ujal se tý vlády tak bysme tu nemusely ubec být ... řekl znuděně
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:31

Masaru

Díky..... Co to bylo za schopnost s tou krví.. Můžete mi o tom říct víc?.
Zeptal se Ulquiorra
Jestli se něco zvrtne, měl bych o nich vědět co nejvíc.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:33

Sora

Jenom srolila oči nahoru.Po té se ohlédla za sebe. Ještě že jsem si nezapoměla rukavice,jinak bych asi o Raiton přišla hned. pomyslela si v duchu když zhlížela zadní okolí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:45

Ulquiorra a Hiyori

"Co tě to zajímá ty prcku?!" Řekla Hiyori ikdyž byla stejně velká jako ty, ale věkově byla starší. "Klid Hiyori, líbí se mi jak nenápadně vše zjišťuje, protože nám furt nevěří, ale to se dalo očekávat." Řekl Ulquiorra a podíval se na Masara. "No, jsme něco jako takzvaní upří. Také se živíme krví. Někdo lidskou a někdo zvířecí. Tým co poslali se živí zvířecí, ale ten co má přijít za dva dny se živí jen lidskou. A proto chápete, že by to dopadlo zle. Pomocí krve, kterou vsajeme se dozvíme hlavní informace o majitelech této krve a někteří dokážou vstřebat třeba celý život majitelů krve jako třeba já." Vysvětlil mu Ulquiorra a šel dál.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:53

Masaru

Celý.... život.....
Spoměl si na svou nehodu a začal se červenat.
To je... neobvyklé... dost
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:58

Sora

To co říkal Ulquiorra mě docela zajímalo,Používáte to úplně vždycky? nebo používáte Ninjutsu? Zeptala se tak trochu hloupě. Vypadaj zajímavě Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:13

Ulquiorra

"Jsme jako normální ninjové, ale tohle je něco jako naše vrozená schopnost. Horší je, že čim více toho víme o jiných lidech tim více se stáváme závyslími na lidské krvi. Proto ty co měli přijít druhý jsou v naši vesnici zpoutaní." Řekl jsem a podíval se na Soru. "A proto máme tyto naše speciální zbraně, které nám pomáhají klidnit náš hlad."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:35

Sora

Zní to zajímavě,ale mám ještě jeden dotaz. Sát tu krev můžete jenom v noci nebo i za dne,když jste řekl že jste jako normální ninjové řekla a koukala se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:52

Ulquiorra

"Myslel jsem si, že se někdo zeptáte." Řekl jsem tiše. "Ve skutečnosti zaútočili v noci jen protože doufali, že vše proběhne v tichosti a tajně. Jinak jsme opravdu jako normální ninjové."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:56

Sora

Pokuď to je asi tak,tak na ně asi neplatí začátečnické triky,jako třeba kůl,či česnek. Pomyslela si , děkuji za bližší informace. Usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:04

Montaro Yuurinshi

Bez mluvení jsem dál pokračoval s kleslým obličejen a nenápadně jsem pokukoval po Hiyori .. Celkem pěkná , taková ..drsná .. zachetl jsem se a očkej jí pozoroval
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:24

Hiyori a Ulquiorra

"Sakra Ulíku! Nemůžeš prostě udělat to Kuchiyose ať nemusim jít jak blbka pěšky? Jakoby nestačilo, že mě ten mentál kuchnul do nohy." Zařvala Hiyori na Ulquiorru a zase ho kopla jako vždy do nohy a Ulquiorra jen typicky bolestí zasyčel a uskočil a kousl se do prstu a mách rukou a ve vzduchu se v rychlosti vytvořil kruh z krve "Dayuu Kuchiyose no jutsu!" Najednou jeho luk a šipy zazářili modře a stál tam medvěd, který se jen podíval na ostatní a postavil se na zadní a silně dopadl zase na čtyři až se ozval hlasitý zvuk dopadu. Chvíli bylo ticho, ale pak se země začala otřásat a z dálky jsme uviděly vznášející se prach a k nám doběhlo stádo medvědů. Byli přesně 4. Ulquiorra si sedl na toho svého a Hiyori skočila také na jednoho. "No hurá! To ti to trvalo!" Začala na něj řvát.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 22:35

Montaro Yuurinshi

Přišel jsem k jednomu medvědovi .. poslouchej .. řekl a skočil naněj radši se ho pevně chytl aby něco neudělal
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSat May 15 2010, 23:28

Sora

Skočila na druhého medvěda,tak jedeme spolu řekla a pevně si sedla.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSun May 16 2010, 00:06

Masaru

To si děláte srandu....
Řekl překvapeně a nasedl na jednoho z medvědů.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSun May 16 2010, 18:24

Medvědi se rozeběhli a najednou to bylo fakt něco jiného. Téměř všichni jste se asi vezli poprvé na medvědech a to vám vytvořilo celkem dobrý zážitek. Ulquiorra jel ve předu na králi této smečky, který měl místy zeleně zbarvenou srst ve tvaru pruhů a Hiyori jela na konci.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSun May 16 2010, 18:26

Montaro Yuurinshi

Hm , toje luxus ... možná že ta vesnice není tak špatná .. řekl si a při tom jsem se otočil na Hyiori hlavou a zase zpátky
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSun May 16 2010, 18:29

Sora

Je to super.... rozhodně . Pomyslela si a ohlížela se na krále té smečky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:21

Hiyori

"Co na mě čumíš ty blboune?!" zařvala jsem směrem na Montara.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:41

Montaro Yuurinshi

S-sakra co ted ?? .. řekl jsem si rychle .. Umm .. ale jentak s ekoukám jeslti něco nechystáš ... řekl nebo spíše se to snažil zamaskovat neutrálním hlasem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kira (Šrot)
» Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)
» Charakter-clover
» Charakter-Clover
» Charakter-Clover

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: