Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:54

Sora

Trochu se zasmála,ale nebylo to slyšet. Jseš nějaká vostrá.... proč? zeptala se jí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 16 2010, 20:26

Masaru

No bezva... Chcu nakopat Montarovi za to, co udělal Soře a teď bude s Montarem ještě ta dě*ka, která pozabíjela vesničany... To je combo

Přemýšlel naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 15:34

Ulquiorra

Prudce jsem zastavil a seskočil z medvěda a doskočil před Soru na kterou už letěl šíp s výbušným lístkem od Hiyori. Z kapsy jsem vytáhl jakýsi pytlíček a rozsypal jeho obsah do vzduchu před sebe a do prášku vletěl šíp, ale z prášku už nevyletěl. Jakmile prach dopadl na zem tak šíp nikde prostě nebyl. Prach byl celý zelený a já ho nasypal zase zpět do pytlíku a ten si dal do kapsy. "Nikdy se jí na tohle neptej." Řekl jsem při pohledu na rudou Hiyori, která naštvaně fuňěla. Pak jsem se otočil a naskočil zase na vůdce medvědů.

Hiyori

Naštvaně jsem koukala na Soru a pak si jen zase sedla a podívala se na Montara. "Kdybych něco chystala tak už jseš mrtvej." Řekla jsem už celkem klidněji.

Klečela jsem před ležící osobou, která měla díru v břiše a kolem ní bylo spousty krve. Najednou však přede mě dopadla další postava, která měla masku a zle se zasmála a masku pomalu sundala. "Ty, tos byla celou dobu ty?! Já tě zabiju!" zařvala jsem kupodivu hrozně naštvaně ikdyž jsem bývala vždycky jedna z těch nejklidnějších a rozeběhla se na stojící postavu.

Zeleně je jako vždy Flashback.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 15:45

Montaro Yuurinshi

a nechceš to skusit ?? .. řekl a usmál se .. je silná a vostrá .. pěkná kombinace .. řkel si a v duchu se usmál
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 17:03

Sora

Je paličatá.... pomyslela si,a koukala se na svojí ruku kterou vyhodila raitonovej šíp.Vypadáto až na moc silnou techniku....používat jí dokolečka asi nebude lehké.Ale když jsem u toho tréningu tak bych se mohla naučit ještě nějakou technika. Pomyslela si a zapla ruku v pěst.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:07

Masaru

Hej! Ty křečku!

Zdůraznil slovo "křečku", protože věděl, že je na to háklivá.
Ještě jednou zautočíš na někoho z mé vesnice, HLAVNĚ na Soru, zaplatíš mi za to!
Řekl sebejistě a na několik okamžiků mohla vidět pár záblesků modré chakry v mé levé ruce jako výhružku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:06

Hiyori

"Blbečku." Řekla jsem na kecy Masara, kterej si machroval s nějakou chakrou. "Nemáš nejmenší tušení co náš klan umí. Dostal bys tak na prd.l, že bys ani nevěděl jak." Zařvala jsem naštvaně a podívala se na Montara. "Nejdřív rozmlátim támhle toho mentálka a pak až tebe." Ukázala jsem na Masara a naštvaně jela dál.

Najednou nás ozářily paprsky slunce a mi před sebou uviděli obrovské hory a Ulquiorra se jen poohlédl na nás vzadu. "Už jsme v zemi zvířat."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:19

Sora

Super.... řekla a koukala se na Hiyori. Moc si věří....najde se i někdo kdo je silnější než ona. Pomyslela si a shlížela paprsky slunce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:21

Montaro Yuurinshi

Jo , máš Recht .. ale na todle fakt nemáš .. řekl a usmál se
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:25

Hiyori

"Ty hajzle!" Zařvala jsem a skočila na nohy a skočila do vzduchu a ze začátku to vypadalo, že spadnu na zem do bahna, ale složila jsem pečetě a najednou se mi na zádech vytvořily průhledně bílé vzdušné křídla, které mě odnesly před medvěda Montara a zařvala jsem na něj a medvěd se nečekaně lekl a Montara schodil přímo hlavou do bahna. "Háhá! Ňoumo!"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:29

Masaru

Vím, že pokud se nedotkneš mé krve nic moc se mi nestane, ty tvoje plachty na zádech mně vůbec nevzrušujou.
Řekl arogantně a uvnitř se smál Montarovi.
Pěkný....
Pomyslel si při pohledu na hory.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:37

Hiyori

Začala jsem se znovu smát. "Tvoji krev získal Ulquiorra a to stačí. Vim o tobě uplně všechno blbče." Zařvala jsem na Masara a naskočila na svého medvěda. "A ty křídla tě neměli nijak udivovat, kdo by stál o údiv takového lempla co se nevyhne ani jednomu šípu." Ukázala jsem na něj prstem a začala se mu smát.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:44

Masaru

Bezva.. takže sou propojení..
Přemýšlel Masaru.
Ale prosimtě, ty se nedokážeš ani vyhnout trošce chakře vyslanou klonem, kterej je několikrát slabší jak já.
Ukázal jí na nohu ale nesmál se, jen v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 21:56

Montaro Yuurinshi

Machruje se ti to co ?? když jsem jen na vašem medvědovi
pousmál jsem se .. a vtal jsem rukou jsme si bachno z časti smyl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 17 2010, 22:32

Hiyori

"To nemění nic na tom, že jsi se napálil na mého primitivního klona a pak jsi to schytal do ramene. A to si říkáš ninja blbče." Řekla jsem a znova vysmála Masara a pak koukla na Montara. "Dobře ti tak. Aspoň to schová tvůj xicht!" Začala jsem se zase smát.

Ulquiorra

"Ticho." Řekl jsem a ozval se jen závan větru. "Je tady kolem hrozné ticho." Dodal sjem a nasadil si kapucu a pomalu se rozhlížel po vrcholech hor.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 12:11

Masaru

Než řekl Ulquior ticho tak ještě stihl Masaru dodat.
Akorátže ten tvůj šíp byl několikrát rychlejší jak můj chakra kunaia ještě k tomu to byl utok ze zálohy. Aspoň sem se vyhl tak, aby mně to nesejmulo do životně důležitých orgánů. Ty si přesně věděla jak zautočím a stála si přímo předemnou a ani tak si se tomu nevyhla.
Smál se jí do očí ale když nařídil Ticho tak stichl a pečlivě. pozoroval okolí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 12:55

Sora

Sledovala okolí,Tim se nic nevyřeší....a vůbec.... naskakuje si tu že by se tý technice vihla,a co když ne....třeba měla fakt štěsté že jí Ulquior zachránil. Pomyslela si při pohledu na ní.Když spatřila Montarův pád do bahna tak nic nedělala,chovala se normálně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 14:08

Hiyori

Ignoroval jsem ho, protože i mě došlo, že se něco děje a hlavně mi bylo jasné, že je horší napálit se klonem než nechat se zasáhnout jednou ze tří technik co na mě použil Masaru, takže jsem byla furt lepší, jelikož mé techniky byly rychlejší jak on sám řekl. Podívala jsem se na Ulquiorru a v tu chvíli medvědi začali panikařit a všechny nás schodili a utekli. Jen ten Ulquiorrův se změnil na luk a šípy.

Ulquiorra -> Žádný Ulquior Rolling Eyes

Rozhlížel jsem se po skalách kolem a pak se otočil na ostatní členy. "Máme problém." V tu chvíli kolem nás stálo v kruhu asi 15 lidí zahalených v černých oblecích a všichni na nás mířili lukama se šípy.
V tu chvíli před Ulquiorru přistál chlápek se dřevěnými křídly a podíval se na mě. "Zklamal jsi Ulquiorro." Řekl a praštil mě dřevěnou holí a já spadl do bezvědomí.

V tu chvíli Hiyori zase zrudla a na chlápka natáhla šíp a vystřelila ho, ale ten šíp sestřelil jiný šíp jednoho z chlápků v černém oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 14:36

Masaru

Když se neozývala udělal se Masarovi an tváří malej škleb, protože věděl, že kdyby k tomu něco měla ozvala by se.
Jak Ulquiorra omdlel Masaru jen seskoči z medvěda a nahlas řekl.
Paráda, teď ještě sejměte tu malou holku a nebudu dělat žádné problémy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 15:59

Montaro Yuurinshi

Cse .. odsekl a krokem se otočil k tomu se křídlama .. přitom nastřebal chakru .. Fuuton: Kuikku shi .. řekl klidně roztahoval ruce a snažil se ho vláknama chytit ... Musí mi to vyjít i když jsem to pořádně netrénoval kdyby něco udělám kaiten ten mam vytverovanej
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 16:12

Sora

Vytáhla jsme kunai z pouzdra,přitom v případě začala soustředit chakru do ruky ve které nedržela kunai. Uvidíme jestli mi půjde šipka i v jedné ruce. Pomyslela si .
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 18:52

V tu chvíli jste všichni ucítili ránu do hlavy a viděli jste černo, protože to, že jste chtěli bojovat když jich bylo asi 16 byla velmi blbá myšlenka.

Začali jste se všichni probouzet v jakési kamenné místnosti a na dlaní jste měli jakési pečetě, které vám znemožňovali užívat chakru. Byly jste zavřeni železnými mřížemi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 18:53

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem otevřel oči a všiml jsem si kde jsme Jo fakt pěkný .. řekl uraženě a rozhlížel se
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 19:05

- Já nechtěl bojovat xD

Masaru

Vyskočil sem na nohy a rozhlížel sem se okolo sebe.
Haj*li!
Pomyslel si, když chtěl soustředit chakru do pěsti a nic se nestalo.
Co ste to semnou udělali!
Křičel sem na celé kolo a prohlížel si pečeť na ruce.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 19:17

Sora

Pomalu se probudila,hmmm...skvělý pomyslela si a ze sedu se ohlížela po místosti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)   Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za vyjednáváním (Rami, Clover a Šrot)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kira (Šrot)
» Nečekané Setkání (Ramaru a Šrot)
» Charakter-clover
» Charakter-Clover
» Charakter-Clover

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: