Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krádež svitků (Dan)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 20 2010, 20:58

Od mistra bylo Moroshimu oznámeno, že se má dostavit k starému lomu severozápadně od Iwy, hluboko v horách...
Měl dojít k lomu, projít skrz bránu, pár chodeb a do staré skrýše svitků, kde má ukrást svitek s velkým X na obalu svitku...
Má to být jednoduchá mise C, možná i D...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 20 2010, 21:02

Moroshi

dorazil jsem do lomu pře bránu bez pomocí berlí.jestli to je C až D mise tak proč mě sakra vybral?řrekl jsem si pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 20 2010, 21:10

Z brány lomu se ozývaly zvuky řetězů, což bylo strašidelné, zvlášť proto, že tento lom má být už několik let opuštěný...
Takže co se v tomto lomu děje a vůbec...Jsou tam nějaké jiné, temné síly?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 20 2010, 21:12

Moroshi

lom...svitek...tajemství...je samozřejmí že mě chtějí zastrašitatak tam chrastí řetězy a nebo jsou tam naněčem zavěšený a pohybuje s ima vítr...primitivní...uchechtl jsemse a vešel do lomu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 20 2010, 21:14

Jakmile jsi pohnul s bránou, tak jsi spatřil opravdovou temnotu...
Chtělo to tam rozsvítit, a to rychle...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 20 2010, 21:15

Moroshi

temnota....na tohle jsem zvyklý...řekl jsem si a zavřel oči.začal jse klapatpodrážkami takže se mi zobrazovalo okolí a já vešel dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeFri May 21 2010, 14:05

Zjistil jsi, že tam bylo spousty odpoček...
Navíc jakmile jsi otevřel oči, tak jsi spatřil světélko...Bylo malé...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeFri May 21 2010, 14:10

Moroshi

že by past?pomyslím s avytáhnu malou ocelovou kuličku a tu hodím po světélku a pomalu se začnu přibližovat.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeFri May 21 2010, 14:21

Světélko bylo poměrně daleko...Vypadalo to spíše, jako by bylo zpoza dveří do nějaké místnosti...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeFri May 21 2010, 14:27

Moroshi

klepnu nohou o zem a pokud nic neuvidím(past) tak se rozěhnu k světílku a jestli jsou to dveřenebo nějaký vchod tak vejdu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeFri May 21 2010, 15:53

Došel jsi až ke dveřím...Byly pootevřené a zpoza nich vycházelo to světýlko...Byly tam nejspíše zapálené pochodně...
Dále se tam ozývaly zvuky šramotění...Bylo ti jasné, že tam nejsi sám...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeFri May 21 2010, 15:59

Moroshi

C až D mise....pochybuji...řekl jsem si a otevřel prudce dveře a bylo mi jedno jestli se nevyhnu boji.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeFri May 21 2010, 20:29

Spatřil jsi černě oděnou postavu, postavou bys to tipoval na ženu...
Všude okolo byly rozsvícené pochodně...
Osoba něco hledala v knihovně, kterých bylo všude okolo mnoho...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeSun May 23 2010, 19:36

Moroshi

pokud tam je nějaký jiný východ tak se nepozorovaně a potichu začnu k němu opatrně přibližovat.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeSun May 23 2010, 20:12

Žádný jiný východ tam nebyl, jenom cesta nazpět, ale nesplnit misi by asi byla osudová chyba...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeSun May 23 2010, 20:16

Moroshi

rozhlídnu se po svitku a jestli ho uvidím tak se k němu nepozorovaně začnu blížit apokud ne tak začnu nohou klepat do země a hledat svitek.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeWed May 26 2010, 21:03

Bohužel osoba zaslechla cinkání a otočila se směrem k tobě...
Viděl jsi, že to byla žena, ale nebylo jí vidět do tváře...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeWed May 26 2010, 21:26

Moroshi

a kua...plán B!řekl jsem si a začal jsem ve vzduchu šmátrat jakobych něco hledal.chodil jsem v místnosti od stěny ke stěně takže to vypadalo jako že jsem slepej a oči jsem měl pořád bílé takže jestli je žena uviděla tak si určitě domyslela že jsem slepý.haló?jsem tady správně v nemocnici?asi jsem zase zabloudil...povzdechl jsem si a dál šel podél zdi.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 27 2010, 20:06

Soupeřka se jenom nahlas zasmála...
Myslíš si že jsem tak blbá???Nehraj to na mě...Co tady chceš?I když...Je to jedno...Musíš zemřít...
Řekla žena a vytáhla z kapsy kunai a postavila se do bojové pozice...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 27 2010, 20:25

Moroshi

ach jo...proč jsem tkovej vůl...vždycky se dostanu do průse*ů...na to se už fakt mohu vys*at...zase musím bojovat proti ženě...moje nejméně oblíbená činost...začal jsem na sebe nadávat a ženy jsem si zřejmě nevšímal ale ve skutečnosti jsem si jí všíma až moc dobře.na to by se jeden mohl vys-...n jo vlastně...gomen...azpoměl jsem...já jsem sem přišel pro jeden svitek a neodejdu dokud ho nedostanu...proč nejsi chlap?mohl bych tě zabít...ženy nemlátím...sakra!zese jsem se začal proklínat.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 27 2010, 20:36

Žena ti ukázala svitek, na kterém bylo nakresleno velké X...Byl to ten svitek, který jsi hledal...
A na útěk už bylo přecejen pozdě...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 27 2010, 20:45

Moroshi

došel jsem ke stěně a začal jsem panicky mlátit hlavou o zeď.PROČ KU*VA NEDOKÁŽU BOJOVAT S ŽENAMI?!křičel jsem na sebe a panicky mlátil hlavou o zeď.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 27 2010, 20:47

Žena se otočila a chystala se odejít...S takovým ubožákem nemá cenu ztrácet čas...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeThu May 27 2010, 20:52

Moroshi

když jsem viděl že odcházela tak jsem si vzpoměl neznámo proč na jednu věc.Kaname...tys byl můj přítel...kvůly mě jsi zemřel..tohle bude pro tebe...pomyslel jsem si a usmál se pro sebe.možná toho budu do smrti litovat..možná si nebudu moci říkat muž...ale já ten svitek získám...stůj a bojuj...řekl jsem a otočil se.tohle je pro Kanameho...usmál jsem se.odhodil jsem svůj plášť a brýle takže vyniklo tetování hořící lebky a nápisem shinigami i obvázaná záda která skrývala tetování.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitimeFri May 28 2010, 17:14

Žena se pousmála...
Takže seš z Tenpi?Ty jsem chtěla vyřídit už dávno...
Potom se otočila k tobě čelem a počkala na první útok...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krádež svitků (Dan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krádež svitků (Dan)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: