Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krádež svitků (Dan)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 18:20

Moroshi

párkrát jsem cuknul hlavou a křuplo mi několikrát v krku.jen se tě chci na něco zeptat....co je vlastně v tom svitku?neinformovaly mě a samozřejmě sena něco budeš moci zeptat ty...řekl jsem a vytáhl katany a sem tam s nimitočil a mával ve vzduchu.měl jsem docela ztuhlé zápěstí.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 20:31

Žena se znovu usmála...
To, co tam je tě nemusí zajímat...Ani jako mrtvolu...
Řekla a protočila kunaiem v ruce...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 20:33

Moroshi

začínám si myslet že tohle nebude mise typu D až C...povzdechl jsem si a pomalu šel k ženě.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 20:42

Ještě krok a končíš...
Řekla žena v bojovém postoji...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 20:44

Moroshi

končím se svojí důstojností...vím...škoda že jsem tě nepoznal dřív...mohly jsme býtpřátelé...řekl jsem a dál šel.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 21:01

V tom okamžiku se žena objevila za tebou a dala ti ránu pěstí do obličeje, až jsi přeletěl přes celou místnost a tvrdě narazil do zdi...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 21:05

Moroshi

tp bylo krutý...řekl jsem když jsem se zvedl.zavřel jsem oči a začal nohou klepat do země.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 21:11

Žena jen zakroutila hlavou...Proti takovémuhle blbcovi ještě nebojovala..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 21:16

Moroshi

vytáhl jsem hodně shurikenů a začal je po ženě házet.a né jen po ní ale i různě po místnosti včetněza sebe aby měly těžší uhýbání a abyse nemohla za mnou oběvit.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 21:17

Žena se jenom usmála a kunaie letící na ni zahnuly ve svém směru a narazily do zdi...
Šla pomalým krokem směrem k tobě...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 21:25

Moroshi

tohle nebude lehký...budu tě muset použít...povzdechl jsem si a odhodi obvazy.zííív...co je?potřebuji tvoji chakru aby jsem zabil tu žženskou...prosím...ne!ty ji zase nezabiješ...ledaže...pokud ji zabiješ tak ti budu půjčovat už napořád chakru ale pokud ne tak mě vypustíš platí?platí ty vyděrači...odfrknul jsem si a obvazy ze mě spadly.tetování se mi rozlezlo po celém těle a já čekal na útok té ženy.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 28 2010, 21:34

Žena se zase usmála...
Takže konečně začínáš bojovat??
Zasmála se velmi nahlas a složila pečeť...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29 2010, 09:53

Moroshi

já ani nezačal bojovat...řekl jsem a dál čekal.z blbce jsem se proměnil na dost nebezpečnou osobu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29 2010, 13:27

Žena se smála...Hodně nahlas, což ti mohlo přijít hodně provokativní...
Demente...Nechápu, že Iwa vychovává takový blbce a že jim Tenpi ani trochu nepomůže...
Řekla uštěpačně a znovu se zasmála...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29 2010, 14:25

Moroshi

já nevím kdo čerstvě vyšel z blázince...a mimochodem...víš že ti největší slaboši dostávají práci v ukrytých sídlech?řekl jsem ještě provokativněji.začal jsem soustředit chakru do noh.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29 2010, 14:33

Nevím jistě, k čemu ti tohle kecání je...Já mám svitek...
Řekla jsem s výsměchem a chystala se odejít...Teď už nemělo cenu tady ztrácet čas...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29 2010, 16:00

Moroshi

rozběhl jsem se a byl jsem tak rychlý že jsem prakticky zmizel.před ženou jsem se odrazil a chtěl jsem do ní ramenem narazit.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:21

Žena ustoupila krokem stranou, takže jsi proletěl...
Jen se znovu zasmála a schovala svitek do kapsy.Teď byl tvůj cíl kapsa se svitkem...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 29 2010, 20:09

Moroshi

pořád jsem měl v rukách katany takže když jsem prolétal kolem ní tak jsem švihl rukou abych ženě kapsu usekl a nebo v ní alespoň udělal díru aby svitek vypadl.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 13:00

Žena stihla ucuknout tělem, takže tvoje katany netrefily kapsu jen o pár centimetrů...
Žena vytáhla kunai a s úsměvem čekala na tvůj první útok...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 18:43

Moroshi

naklonil jsem hlavu a zase se odrazil.tentokrát jsem se odrazil jednou nohou měéně a měl jsem roztaežné ruce takže to vypadalo jako vír co proti té ženě letěl.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:26

Žena s hodně velkou rychlostí vyběhla proti tobě a chytila tě za jednu ruku, načež tě přehodila přes rameno velkou rychlostí, takže jsi se tomu nemohl bránit...
Asi to chtělo přitvrdit...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:57

Moroshi

začal jsem do pečetě vkládat chakru.už mi bylo jedno co se stane ale chtěl jsem ji porazit.spadl jsem na čtyři nohy a opadala mi kůže.zařval jsem a místo mě tam stálo rozzuřené zvíře.zvíře se rozběhlo po žeě a chtěo jí škrábnout rukou.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:04

Žena odskočila dozadu a složila jednu pečeť...
Katsu!
Zařvala a celý komplex se začal rozpadat...Na tebe spadlo pár těžších kousků kamení a vůbec celé se to začalo rozpadat...
Žena utekla východem, nebo to spíš byla díra, a ten se potom sesypal a znemožnil ti odejít, stejně tak vchod, kterým jsi přišel...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 06:36

Moroshi

začal jsem vší silou vrážet do kamenů z východu kterým unikla žena.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krádež svitků (Dan)   Krádež svitků (Dan) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krádež svitků (Dan)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: