Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 První část souboje (Raul a Deidara)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:17

sem pište, když už jste za vesnicí a začínáte bojovat
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 22 2010, 20:23

Deidara

letel som hneď za Dedisuom a hodil som po ňom tri shurikeny na každom bol pripevnení pavúk z ílu ak by ma dedisu poznal mohlo ho napadnúť čo robím
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 22 2010, 21:38

Dedisu

Hodil jsem po těch shurikenech trři kunaie abych je odrazil byly ještě daleko ode mě takže ty pavouci na mě nijak nemohli.Potom na tebe ze zadu letěla moje druha vosa kterou si nechal bejt a pouze si před ní uhnul když byla u tebe řekl jsem Katsu a vybouchla u tebe nemohl si o ni vědět protože letěla ze zadu,vosa vybouchla u tebe a byl si na ptakovi z jílu takže pták by měl vybouchnout.Já sem pořád běžel dál
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 22 2010, 21:46

Deidara

Keď si hodil tie kunaie tak ja som tých pavúkov odpálil a tým sa tie shurikeni rozleteli na malé železné črepiny ktoré leteli každým smerom sám som sa musel prudko klesnúť aby som sa im uhol takže som sa vlastne o milom vyhol aj tej včele kunaie výbuch odrazil naspäť na teba
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 22 2010, 21:59

Dedisu

Ten výbuch ale musel zničit tvýho ptáka takže ty si tomu nemohl uhnout.Ty kunaie neletěli přímo na ně přece jen ten výbuch je noodhodil přesně na mě ale rasši sem trochu uskočil i těm železnejm čepelím sem se vyhnul Vytvořil jsem ještě jednu včelu kterou jsem si nechal u sebe a čekal co bude s tebou protože tomu výbuchu si nemohl uhnout kvůli tomu ptákovi a ten výbuch musel zesílit jestli ten pták byl z jílu tak musel taky explodovat.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 22 2010, 22:20

Deidara

Výbuch síce mohol zničiť môjho vtáka takže ja som padol na zem ale ty so dostal zásah lebo si nič proti tomu neurobil tak všetky kúsky kovu čo leteli tvojim smerom ťa trafili ja som vyviazol len s trocha popálenou rukou lebo ako som spadol ma zachytil výbuch len okrajovo
Tak čo to bolo všetko? spýtal som sa Je slabší než som si myslel. povedal som si v duchu a uškrnul som sa
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 22 2010, 22:42

Dedisu

Psal jsem že jsem těm čepelím i kunaium uskočil protože nemohli letět přímo na mě ale rozletěli se jenom do stran takže sem ten úhyb proti nim měl snažší takže jsem uskočil a nezasáhli mě a ten výbuch musel bejt velkej takže tě to muselo popálit hodně a ne jen trochu protože si musel uskočit až na poslední chvíli prtože si o ní nemohl vědět takže tě to muselo zranit hodně
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSun May 23 2010, 16:25

Deidara

Mal som popálenú ruku ale nijak my to nevadilo bol som predsa len nemohol som byť horší ako on povedal som si v duchu a zaťal som zuby *pritom som si v druhej ruke pripravil troch ílový ch pavúkov* a postavil som sa pred teba Takže už to chceš vzdať ?spýtal som sa ho arogantne
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSun May 23 2010, 17:51

Dedisu

Nic vzdávat nechci ale ty můžeš jestli chceš.Řekl jsem mu a vyndal jsem si z ruky tu střepinu,trochu to zabolelo ale nebylo to nic hroznýho jeho ta ruka musí bolet mnohem víc .Řekl jsem si pro sebe a potom jsem vyndal dva kunaie se zapalnymi listky a hodil je po Deidarovi
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSun May 23 2010, 20:29

Deidara

Ako si po mne hodil tie lístky tak som sa im tesne vyhol a oni leteli ďalej za mnou nepovedal si že pri mne vybuchli a ja som na teba bežal z kunaiom v jednej ruke a druhou rukou za chrbtom To bolo chabé. zakričal som na teba
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSun May 23 2010, 21:07

Dedisu

Výtahnul jsem si kunai a jeden shuriken na shurikenu byl výbušnej lístek a tak sem ho po tobě hodil a před tebou vybouchnul takže by to mělo zastavit tvůj útok kunai sem si radši nechal v ruce pro jistou a ustoupil jsem o kus dozadu
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeMon May 24 2010, 16:04

Deidara

Výbuch ma nezranil lebo som sa mu musel uhnúť ale ako predpokladal tak ma zastavil akurát tým my nahral do kariet a vo zvírenom prachu po výbuchu keď ma nemohol vidieť som rýchlo vyrobil ílový klon a poslal som ho na Dedisua ja sa o troch cúvol
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeMon May 24 2010, 17:08

Dedisu

Když na mě běžel ten klon tak sem po něm hodil dva kunaie.Jeden na hlavu a druhej na břicho,na tom druhym byl výbušnej lístek a u toho klonu vybouchnul takže by se klon měl zničit.Co je to,to je divný aby na mě útočil takhle zblízka to nebude on.Řekl jsem si a po tom výbuchu jsem ustoupil mimo dosah kouře a čekal co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeMon May 24 2010, 18:35

Deidara

Klon to vydržal hlavne vďaka to mu že sa stihol uhnúť ale vyzeral ako zbitý pes pomaly veľmi neistým krokom išiel stále smerom k dedisouvi Umenie ,umenie je výbuch!! stále si opakoval klon ja som stále stál vzadu a pozoroval som ich dedisu si ma nemusel všimnúť pretože som sa skoval za skalu čo tam stála
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeMon May 24 2010, 18:41

Dedisu

Po tom výbušnym lístku by měl explodovat podle mě ale nevadí šel na mě velmi pomalu takže jsem stačil v pohodě ustoupit.To není on,todle by neudělal je to jen klon určitě.Řekl jsem si a hodil po tom klonu jeden shuriken na kterym byly dva výbušný lístky,letěl mu nabřicho a tim jak šel asi nemohl uhnout a když byl shuriken u něj tak explodoval,to ho musí dostat v tom kouři jsem něco udělal,což ty si nemohl vidět a potom jsem znovu ustoupil ted o trochu větší kus dozadu mimo kouř
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeMon May 24 2010, 18:54

Deidara

Klon vybuchol skorej ako sa k nemu dostal ten shuriken a zvíril hromadu prachu ja som bol stále vo svojom úkryte
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeMon May 24 2010, 18:55

Dedisu

Jen jsem vyšel z toho prachu abych měl přehled a čekal na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:00

Deidara

Nevychádzal som stále som bol skrytý ale začal som si pripraviť do rúk íl nebol som taký hlupák aby som tam len tak stál nechránení
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:48

Dedisu

Zašel jsem za jeden větší kámen abych byl ze zadu chráněn a vzal jsem si do rukou trochu jílu pro jistotu a stále jsem čekal
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeTue May 25 2010, 17:01

Deidara

nedovolil som ty poriadne zaliezť za ten kameň hneď ako si sa išiel skovať som po tebe poslal dvoch ílovích vtákov a vyliezol som z úkrytu
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeTue May 25 2010, 17:59

Dedisu

Vytvořil jsem dvě včely,který sem poslal na ty ptáky a u nich sem je nechal vybouchnout,takže se ty ptáci museli zničit.Z kouře na tebe letěl shuriken,neměl bys mít šanci na únik protože si o tom nevěděl a vylejzal si z úkrytu.Potom jsem ještě zalezl zpátky za ten kámen.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 29 2010, 08:24

Deidara

Nebol tak rýchly ako si myslel a mne sa podrali dostať z toho oblačného prachu teraz som stál na pravo od neho ale medzi nami bol ten prach tak som ho nevidel *stále som mál v rukách tých troch pavúkov tak som ich teraz hodil predseda ako míny * No tak vylez ty zbabelec! zakričal som na neho
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 29 2010, 12:32

Dedisu

Jen jsem stál na místě a sledoval ho potom jsem si připravil trochu jílu a čekal n něj
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:58

Diedara

len som mu vyplazil jazyk prichystal som si íl a začal som predným utekať
Tak čo chytíš ma ? spýtal som sa ho
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitimeSat May 29 2010, 20:07

Dedisu

Jen jsem stál na místě tak běž já si počkám ty mě chceš dostat.Řekl jsem si a dál tam čekal.Tak co Nendo máš něco vymyšlenýho na něj.Zetal jsem se Nenda.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První část souboje (Raul a Deidara) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První část souboje (Raul a Deidara)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 12. Souboj - Deidara Taiqza(Deidara) vs Zero Yookoha(Adop1011)
» Souboje na přání
» Nápad: Souboje na přání
» Jižní část jeskyně
» Character Raul

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: