Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 První část souboje (Raul a Deidara)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 12:50

Nendo
Klasika...Udělej si něco jako pojistku a čekej na jeho chybu...
Řekl jsem soustředěn...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 14:09

Dedisu

Udělal jsem pečetě a vytvořil jsem klon,kterej stál pořád na tom místě schovanej,ty si o něm ale nemohl vědět protože jsi běžel jinam.Já jsem se za tím schoval o kus dál za další kámen a čekal jsem co bude dál s trochou jílu,mě si nemohl vidět už vůbec
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:26

Deidara

Stále mu to nedošlo. povedal som si z úsmevom v duchu keď som si všimol že tam stále stojí ja som totiž bežal nespať smerom k dedine a jeho mohlo napadnúť že asi nemám v úmysle nič dobre
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 19:21

Dedisu

Stál jsem tam dál on nechce udělat nic vesnici on chce jen mě a Nenda,počkám tu jestli chce udělat něco ve vesnici tak se stráže o něj postaraj a bude prohlášen za nukenina.Řekl jsem si a čekal dál
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 18:27

Deidara

Nenechal sa vyprovokovať má pevné nervy ale ja nemám čo stratiť. povedal som si a bežal som ďalej nemohol som ísť úplne do dediny ale chcel som sa dostať čo najbližšie nech sa pohne
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:33

Dedisu

Stále jsem tam stál jen jsem poslal klon na místo,kde si stál minule ty.Pro jistotu to vyzkoušim je to divný,klon to tam prošel takže jstli tam byly ty miny tak by měli vybouchnout.Já sem z úkrytu vytvořil ještě jeden klon,já jsem stál pořád v úkrytu,kde si mě nemohl vidět.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:45

Deidara

Konečne sa pohol. povedal som si a otočil som sa míny som zatial neodpálil ale hodil som poňom shurikeny chcel som aby zastal Tak čo bojíš sa o dedinu ? povedal som arogantne
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:55

Dedisu

Jen jsem uhnul těm shurikenum nemohl jsi vědět že je to klon a tak se vyhnul v pohodě,protože jsi byl daleko a čekal jsem tam dál a jen jsem kývnul hlavou na znamení že se nebojím.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:44

Deidara

už si ma vôbec nebavil vôbec si nebojoval len si sa choval cool a to ma urážalo bo som už nesmierne vytočený a navyše ma ešte aj tá ruka bolela zastavil som sa na mieste a začal som sa smiať po chvíli som sa dosmial a prehovoril som smerom k tvojmu klonu Vieš čo najskôr som ťa ani nechcel zabiť, potom som chcel zabiť len teba ale teraz som sa rozhodol zničím celý klan možno aj dedinu aby moje umenie zostalo jedinečné a vymazal zo sveta ľudí ako ty. povedal som mu stále z šialeným úsmevom Asi prišiel čas použiť temnú chakru. povedal som si ale ešte som ju nepoužil chcel som ju použiť až potom čo zareaguje na moje slová
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:12

Dedisu

Jen jsem se usmál a potom jsem ustoupil stranou a schoval jsem se za jeden kámen a sledoval tě.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:51

Deidara

To to je už moc bol som moc nahnevaný, pokúsil som sa aktivovať pečať
Musí sa my to podariť musí. hovoril som si v duchu a prestával som sa ovládať
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:57

Dedisu

Klon stál stále za tím kamenem a čekal co bude dál.
Začína to bejt zajímavý.Řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:55

Deidara

Teď padneš na kolena před silou svého umění
pousmál jsem se když mím tělem začala proudit temná chakra a v rukách sem i vytvořilo velké množství červeného jílu, načež mě zahalil kouř ve kterém se zhmotnil C2 drak. Poté jsem vytvořil ještě několik malích svýbušných stonožek jaké použil Deidara proti Itachimu a nechal je schované v podzemí, kde se rozmístili jako miny, načež jsem nasedl na drakovu hlavu a vyletěl z kouře vysoko do vzduchu kde jsem pátral po Dedisovi.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 15:07

Dedisu

Nechal jsem jeden klon odběhnout do strany za jeden kámen,ale ty si nevěděl že je to klon.Já sem vytvořil tři vosy a poslal jsem je na tvýho draka a mezitím jsem běžel trochu stranou čeho by sis neměl všimnou.V zemi jsem měl již před tím vytvořený červi takže při střetu s těma stonožkama měli vybouchnout a zničit se navzájem.Musím vydržet,je mu ta chakra určitě nevydrží dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 19:54

Nendo
Myslím kámo, že je čas na náš trumf...To je asi to jediný, co ho může zastavit...
Řekl jsem připraveně a koncentrovaně na boj...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:03

Dedisu

Jo je mi to jasný dem na to,tím ho dostanem,použijem to hned ted..
Řekl jsem Nendovi a začal v sobě koncentrovat chakru na náš útok
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:22

Deidara


Nepodceňuj mé umění
zařval jsem když stonožky začali vybuchovat čímž defacto odhalil pozici jak svích klonů tak sebe samotného protože pochybuji že by nechal vybuchnout něco přímo pod sebou. Když už ne odhalil tak přiblížil. Z červeného jílu jsem vytvořil nejdříve pár obyčejných ptáčků které jsem nechal odstranit jeho včeli, načež několik velice rychlích ptáčků (Deidara je použil proti Gaarovi).
Ty vosi létají přímo to znamená že je...
odhadl jsem směr a vzdálenost do tvého úkrytu načež jsem tam vyslal ony ptáčky velkou rychostí.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:28

Dedisu

Ihned jsem vytvořil několik vos a nechal je vybouchnout u těch ptáku bylo to jen tak tak a i sem cítil žár z toho výbuchu,ale nijak výrazně mi to neublížilo.Tak dem na to Nendo.Řekl jsem Nendovi a na shromážděnou chakru sem co nejvíc vypustil.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:32

Deidara

Zabralo to
Pousmál jsem se když se plně soustředil na ptáky kteří odváděli pozornost a nevšiml si draka který se posunul přímo nad něj, přičemž mu chyběla polovina z ocasu(nevím jestli to Deidara fakt umí ale Check s tím souhlasil).
Umění je výbuch
s tím jsem jej zasypal obrovským mnostvím koulí z výbušného jílu a zároveň se vznesl dál do bezpečné vzdálenosti.
KATSU
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 13:58

Od Dedisového místa, kde by měl mít srdce se začalo řinout velké množství jílu, který letěl velkou rychlostí na Deidaru jeho draka...
Muselo to zničit i ty rychlé ptáky, protože byli obaleni...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:43

Deidara

Ts...podcenil jsem ho a nechal se vyprovokovat s takovouhle nemám jinou možnost než...
jak na mě letělo ono cosi velkého, vytvořil jsem rychle jíloví klon zatímco sám jsem se pomocí Kawarim dostal z drakova hřbetu do bezpečí.
UMĚNÍ JE VÝBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCH
zařval klon jako šílený a podobně jako letci kamikaze se vydal proti Deidisu s úmyslem vyhnout se tomu čemusi velkému a sám vybuchnout v jeho těsné blízkosti. Zatímco já jsem zamířil nepozorovaný k nejbližšímu lesíku se ukrýt a odpočinout si.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 07:12

Výbuchy jílu byly obrovské, ne-li mohutné...
Dedisovi se díky jeho jílu z techniky nic moc nestalo a mohl pokračovat v boji bez úhony...




Nendo
Umění je výýbuch, bejby!!
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 10:42

Dedisu

Wow Nendo to bylo slušné.
Řekl jsem Nendovi se smíchem.Co uděláme ted vrátí me se do vesnice,jo a díky Nendo?.Řekl jsem Nendovi,ale stále jsem pozoroval okolí.Pořád jsem nemohl uvěřit Nendově síle.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První část souboje (Raul a Deidara)   První část souboje (Raul a Deidara) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První část souboje (Raul a Deidara)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 12. Souboj - Deidara Taiqza(Deidara) vs Zero Yookoha(Adop1011)
» Souboje na přání
» Nápad: Souboje na přání
» Jižní část jeskyně
» Character Raul

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: