Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice

Goto down 
+5
Aspi
Clover
Check
Forward
Nagato
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 13:08

Isane
Sakra! pomyslel si.
Odskočil trochu ďalej.
Musím ho dostať taijutsum, ale sám to nedokážem, pomyslel si a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 30 2010, 16:33

Tawara

Na jedné ze střech jsem si prohlížel bojiště a čekal co se bude dít. Rozhodně jsem nehodlal zaútočit na takového chlápka aniž bych si předem ověřil jeho schopnosti a proto se mi tak trošku nelíbila kouřová bomba díky které jsem nemohl nic vidět.
Hejbe se fakt dobře, v boji z blízka to není žádnej začátečník...ten Uchiha proti němu v taijutsu nebude mít šanci...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 14:00

Šéf
Teď jsem v kouři měl proti těmto začátečníkům výhodu, která by se jim mohla stát osudnou...
Já mám doujutsu, díky kterému vidím chakru, takže kouř není žádný problém, kdežto Isaneho nevyvinutý sharingan přes tohle vidět prostě nemůže...
V těch kouřových bombách je také něco z mé chakry, takže se to pro Uchihu může rovnat něčemu, jako když vidí genjutsu a chakru všude okolo...
Ale teď tady mluvíme o nevyvinutém sharinganu...Kdyby zde byl Uchiha s plně vyvinutým sharinganem, tak pro toho bych nebyl soupeřem...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 15:06

Aiko

Pribehla som za nimi a vytiahla niekoľko ihlíc. tentokrát to nedopadne ako minule! Dattebayo!!! zakričala Prichádza Namikaze Aiko, aby vám ukázala kde je vaše miesto! zasmiala sa ale vážne sa pozrela na nich. hmmm... vypadajú byť silný... môžu byť z Haiko?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 15:34

Rinari

Ježiš...to tu scházelo,trocha elánu pomyslela si a pozorně sledovala šéfa.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 16:01

Isane
Nič nevidel.
Sakra! Čo to? Koľko krát sa mi zišiel ten sharingan? ironicky sa spýtal.
Odskočil.
Spravil pečate na kawarimi a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 16:15

Kazuki

Byl sem mimo kouř ale i tak sem nic neviděl.
No co... S tímhle nic nenadělám jen bych jím překážel počkám až to opadne.


//sorry du se učit pár hodin tu nebudu xD
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 16:27

Tawara

Tohle není dobrý
zamračil jsem se načež když Uchiha vyzkočil z kouře jsem připevnil ke kunaii jeden výbušný lístek a hodil ho tam kde jsem tušil toho chlápka. Účel nebyl zasáhnout ale pomocí výbuchu rozptýlit ten kouř.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 17:56

Rinari

Když Tawara hodil výbušný lístek,tak jsem vytáhla dva kunaie s výbušnými lístky.Hodila jsem je na příč stran aby to bouchlo v případě když by uskakoval.Musíto vyjít.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:20

Šéf
Ozvaly se výbuchy...
Když kouř aspoň trochu rozptýlil, tak jste neviděli nic...Po mě jakoby se slehla zem...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:23

Rinari

Aktivovala jsem si Sharingan a čekala kde se šéf oběví,kde může bejt,nebudu nadléhat počkám. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:49

Isane
Pozeral po okolí.
Sami to nedokážeme.. Iba že by sme spolupracovali, pomyslel si.
Vytiahol katanu a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:16

Tawara

Když šéf zmizel, lehce jsem se zamračil ale nijak zvláště jsem to neprožíval. Vlastně jsem byl rád že nám poskytl čas na vymyslení nějaká strategie.
Hej všichni sem je třeba menší porady
zavolal jsem na okolo stojící geniny.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:19

Isane
Moc sa mu nechcelo, ale pomaly prišiel k Tawarovi.
Čo potrebuješ? spýtal sa....
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:21

Tawara

Potřebujem zavolat posili a nebo vymyslet ztrategii, samostatně sme nahraní, zvlášťě když ani nezmáne navzájem sví schopnosti
upozornil jsem a dával si hlavně bacha abych toho neřekl zbytečně příliš pro případ že by nepřítel byl někde blízko.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:24

Isane
Celkom pravda, povedal.
Sharinganom sledoval Tawara.
Ale teraz nie je na to čas, povedal a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:25

Rinari

Přiběhla k nim,co je za problém? už jeden máme. Řekla a sledovala okolí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:26

Kazuki

Zase valí moudra... ale má pravdu
Chechtal sem se v hlavě.
Máš pravdu měli bysme jít pro posili... A když už tu valíme moudra jedno bych měl.... Neměli bysme jak idioti chodit do kolečka a kecat si uprostřed boje!
Řekl sem vážně.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:31

Šéf
Blbci...
Ozvalo se pod nimi a v tu chvíli jsem odpálil výbušný lístek, který byl pod nimi, přímo uprostřed toho kroužku...
Šance na vyhnutí byla minimální...
Potom jsem vylezl ze země o kus dál od nich a dal jsem ránu jednomu z nich, který na mě letěl po detonaci...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:33

Kazuki

Stihl sem před sebe vytvořit ledový štít a tlaková vlna mě odhodila pryč, štít byl samozřejmě na cucky a já měl asi zlomený žebro.
Hej ty srá*i! To nebylo pěkný!
Vykřikl sem drze a začal sem soustředit chakru do zad.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:33

Isane
Rýchlo som vbehol pred Rinari aby jej to ublížilo čo najmenej.
Na jeho mieste sa zjavila kláda.
Pravý Isane pozoroval súboj sharinganom..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:35

Rinari

Při záblesku milisekundy výbuchu odletěla,měla popélenou ruku a nohu.Sakra! Sharingan nepracuje nebo co? pomyslela si a dýchavím tónem sledovala šéfa,projistotu si vzala do ruky kunai.Ikdyž tam byl Isane,tak jí to zasáhlo.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:38

Tawara

Kur...
zaklel jsem a s chakrou koncentrovanou v nohách uzkočil co monžná nejdál, stejně to ale moje nohy odnesli lehkýma popáleninama a docela slušně jsem si narazil záda.
Sakra...tušil jsem že když se shluknem vylákám ho k akci ale nečekal jsem že zaútočí takhle...to ti Uchihové maj ty sví oči jenom na parádu nebo co?

nadával jsem v duchu načež jsem se vyšdrápal na nohy.
Kryjte mně
zavolal jsem na ostatní, načež jsem po tom chlápkovi hodil výbušný kunai a Leeho plnou rychlostí se mu pokusil v okamžiku kdy by se měl vyhýbat kunaii dostat do zad odkud se mu pokusím kopem přerazit nohu.
Budem to muset zkončit rychle ty nohy mě bolej jak čert...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:39

Isane
Vytiahol dva fuuma shurikeni.
Bol pripravený kryť Tawarua....
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:43

Šéf
Tawarova rychlost se nemohla rovnat mým zkušenostem z mnoha bojů a válek...
I díky tomu jsem vyskočil do vzduchu a švihnul jsem pod sebe svým bodcem, kdyby se Tawara náhodou pokusil zaútočit zespodu, přičemž jsem si dával pozor na celé bojiště a všechny ostatní, stejně tak i na Tawaru a jeho rychlost, protože mohl zaútočit z vrchu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice   Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Haiko v Konoze! Boj o záchranu vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Poslední výdech Haiko
» Hon na Sanbiho (Mise pro Haiko - Ramaru a Nagato)
» Historie vesnice
» Rada vesnice
» Týmy vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: