Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Diskuze

Goto down 
+4
anthraxik
Ramaru
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:46

Klan Kentiri nejsou jen ti členi co jsou vypsaní, pak jsou speciální co ani nemají SUinatar, jen vyrábí ty zbraně. A kdyby jsi zašel za Jirem, což víš, že už je ve vesnici tak on by ti řekl (Sevene)

Kaku jo jasný, ale jen nesnášim když někdo hází svoji vinu na mě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:47

řeknun ti to takhle ... tvoje postava by při takovym pokusu zemřela .. jak víš jeto Dark vesnice a ta si tam nenechá aby tam chodil naký genin a hlavně Suichu je na druhym konci světa , takže by to radši měla otočit .. protože Kumo a Suichu se nemají moc vlásce a genin by přišel k trvalému urazu Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:48

njn... vinný jsem já... ale Jiro na tom nejspíš není nejlíp a má plno svých starostí a dosáhnout konečně něčeho bez toho, aby Tatsuyovi někdo pomohl, to chtěl... Což se mu znovu a zase nepovedlo... Jo, osud je nevyzpitatelný...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:49

já na tebe nic neházím jenom nechápu proč mi ten chlápek říkal o tajemné a vzdálené vesnici když to samí zboží mají o dost blíž a hlavně na známém místě Cool laugh

na druhým konci světa? nemají se v lásce? a tohle mi nikdo neřekl proč?...chjooo něco mi říká že uprostřed cesty zabloudím do Konohy Sad
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:30

Chcel by som sa spýtať prečo aj naša stránka nemá veci ako napríklad že pod obrázkom postavičky ako na tejto stránke *blbá stránka* je napísané koľko chakry má ta postava alebo koľko peňazí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:42

Ježiši prachy to jsou zbytečný věci .. protože je nás tu fakt hodně a hromadně to zavádět a ohlídat to ani náhodou .. prostě jeto tak a jestli sis nevšiml tak jeto na Adminovi vesnice co si tam hodí to 1. a za 2. Nelez mi na oči vůbec s Heroesovím Forumem ! Cool laugh protože ten systém je ta uplně naprd .. LVL zbytečnost .. stat Chakry zbytečnosti .. nedalo by se to uhlídat když my jsme tu aktivní u něj napíše někdou jednou za 2 dny
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:55

Heroesovo forko Cool laugh Srovnávat nás s nim je fakt sprosté. On tam má méně hráčů než my a jak řekl Rami, my jsme mnohem aktivnější a jsme docela schopní admini a kage takže si dokážeme sami určit kdy komu dojde chakra a tak podobně. A levely v těchto hrách jsou to nejhorší co může být, akorát kvůli tomu většinou ve větší komunitě nastává hádka. A peníze? Akorát by to znudilo hru, sice by to bylo realističtější, ale zase nudnější, kdyby jste si furt museli kupovat kunaie a td...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:30

No dobre nemusíte na mňa vylétavat porád však stačilo mi to narmálne napísať nie? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:32

Pokud se jedná o Heroese tak ne Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:34

Ale já to normálně napsal. Já ti nijak nenadával, jen vysvětloval. Promiň zda to vyznělo nějak uráživě, nechtěl jsem to psát tak, jakože na tebe řvu. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:36

Nie ty skorej Kage - Ramaru. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:56

Shika-san napsal:
Nie ty skorej Kage - Ramaru. Cool laugh

Sice nerozumim ale jednomu slovu ale stop OT Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 14:11

Nechápem ťa Ramaru! Ja sem do Kumo písal prispievky a ty si na neodpovedal. Apotom neketerý tu nejsu a odpovedáš iba na Aspireho a na mňa si zabudel. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 15:06

To se stává i mně, že v tom spěchu na někoho zapomenu Wink
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 11 2010, 12:31

Hele viz. můj poslední post .. tech postů se songem tam budu dávat víc .. protože to je to co mi přesně chyby v mé vesnici Cool laugh když slyším ten song tak se dá lépe vystuhnout ta situace .. tak se nelekněte když jich tma bude víc
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 14:38

Ramaru napsal:
Hele viz. můj poslední post .. tech postů se songem tam budu dávat víc .. protože to je to co mi přesně chyby v mé vesnici Cool laugh když slyším ten song tak se dá lépe vystuhnout ta situace .. tak se nelekněte když jich tma bude víc

Teďka na Youtubko dávám OST Naruta Shipp... jestli chceš pak ti dám odkaz na můj Kanál a můžeš sem ty songy dávat jako si dal Girei Wink
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 15:03

to bys sem ten kanál hodit mohl Smile
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 15:23

Hodím ho sem až tam bude víc songů..teď tam mám od 01-05 OST ..přidávám to postupně protože chvilku dá zabrat udělat ze songu video..sice ktomu vždycky hodim jen 1 obrázek Cool laugh ale to přeformátování chvilku trvá :/ přece jen se to dává do nejvyšší možný kvality.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 15:31

jaký tomu dáváš jména?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 15:34

Naruto Shipp OST 1 -Jméno Písničky
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 15:45

O.K.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 15:50

Dobře dám to sem už teď https://www.youtube.com/user/NeroScene jsou tam zatím OST 1-10 brzy přibydou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 16:04

Tak toho využiji i já, protože rád dávám songy do určitých situací, které si song žádají Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 16:06

Jj budu rád Smile čím větší využití tím líp x)) Později přibydou i OST 2 takže i ty novější Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 22 2010, 16:08

Aji já jsem to plánoval všechno Upnout alenemohl jsem se ktomu přemluvit ae aspon že tak ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuze
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diskuze
» Diskuze
» Diskuze
» Diskuze o FF
» Diskuze aneb Co a Jak

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Diskuze-
Přejdi na: