Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Diskuze

Goto down 
+4
anthraxik
Ramaru
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 17:40

Mění se to tu jak na běžícím páse Sad což mě štve .. ale co už aspon že vždy někdo doplní
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:15

Nie Rami plsky chcem sa spýtať či mám ísť za svoju novú postavu na skúšky alebo nie??? :/
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:36

Pokud chces tka posly Smile
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:01

Oki Smile
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 15:00

RAmííí pls Sad
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 15:20

Ano ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 17:01

Asi jste si všimly že nepíšu ... jeto naschvál ... řekám až napíše pár lidi .. aspon jeden či dva .. myslím lidi co nákej pátek nepsaly ... žačíná se to tu hemžit tím že přestanete postupně psát a pak už ubec nepíšete

Já se omlouvám Kakuzovi .. poslední akce byla dooost nezáživna a v té intenzitě jaké jsem psal to bylo dost nudný .. slibuju ti že se to pak stebou rozjede ... ale já jsem na tebe často zapomínal Smile a nejenom to ael to tu ted rozebírat nechci
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 19 2010, 12:15

No tak Rami? Cool laugh Pak se nediv, že ti ostatní nenapíšou, když tam čekáme takovou dobu. Cool laugh Daisuke je tu moje nejoblíbenější má postava a ty mi ho takhle zanedbáváš Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 19 2010, 12:33

Jenomže vy čekáte kvůly nim .. já vás nezanedbávám .. jenom mě nebaví psát pro polovinu lidi ... tend ruhej sem nepíše i když aktivní je Smile ... takže tak .. já tu vesnici nehodlam čistit OPET Cool laugh od neaktivity .. prostě to smažu a tadle vesnice bude jenomp ro pár AKTIVNICH lidi -.- me to jinak nebaví
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 13:30

Nero: Uhm tvojí misi jsem smazal .. mise tu s dovolením zakládám já ... a pokud si myslíš že jen tak utečeš z kumo tak si naomilu Cool laugh tak vždy radši počkej než něco napíšu
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 20:12

muhahaha můžu ho náhodou potkat a zmlátit? Cool laugh Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 14:15

Ramaru: Čekal sem na tvůj post a nic si nenapsal xP Tvůj další post je jen reakce na Daisukeho za nějakýho "Ichira"..
Mimochodem,vesnici chci opustit v míru ;D
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:41

mám takový malý dotaz, daly by se tu někde zveřejnit "Legendy"? Adminy nebo hráčy sepsané legendy z minulosti dávné i blízké ohledně dávno ztracených klanů a technik? píšu to sem protože mě napadla právě jedna taková legenda týkající se Kumo
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 20:15

Jo těch legend by bylo více Smile kdyby byl elán tak je sepíšu jako o putování a o různých osobnostech ze života Raikageho protože to on byl vlastně kumo a ted se to všechno převedlo do vesnice Smile .. určitě vytvořím ti Topic v informacích .. a tam můžeš napsat co chceš Smile
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 20:33

O.K. díky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze   Diskuze - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuze
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Diskuze-
Přejdi na: