Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Poslední úder

Goto down 
+6
Srotak
Rhaegar
Yuu
Clover
Forward
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:24

Sora

Samozdžejmě dáme ! Řekla jsem a utřela si slzy.Byl to okamžik všeho dojatí,při kterým naše vesnice stratila hodně silného,spravedlivého,a legendárního,muže.Doufám že jeho synové budou stejně skvělý jako on !
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:26

Hiromi
Začala som plakať.
Zbohom... Jiro-sama... Najväčší hrdina aký kedy žil. Povedala som a pozrela som sa na slnko.
Zaťala som ruky v päsť.
Musím pomôcť Montarovi! Pripomenula som si.
Odkiaľ mám ale niekoho zohnať? Pomyslela som si a pozerala po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:36

V tu chvíli z dálky přicházela temná silueta nějaké postavy. Postava se najednou zastavila a cuklo v ní a následně se rozeběhla směrem k davu lidí. "Sakra, přišel jsem pozdě." řekl když uviděl skupinku plačících lidí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:36

Montaro Yuurinshi

To-toje konec ?? řekl jsem pro sebe a sledoval Suiza jak se tam snaží dostat .. ale viděl jsem že Suizu už neumře .. tak můj vztek vymyzel ...spíš naopak jsem rád že to je všechno za námy a suizu žije


Naposledy upravil Ramaru dne Tue Jul 20 2010, 20:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:38

Yuu

Vedle mě seděla Kin a volala zdravotníky. Kin, děkuji ti za vše. řekl jsem tichým hlasem a pohladil Kin po vlasech. Tolik zranění už nevydržím... a pomalu jsem přivíral oči. Když jsem přivíral oči, myslel jsem na Kin a na moje popáleniny z předchozí mise. Miluji tě. Kin. a zavřel jsem oči.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:39

Masaru

Jiro-sama ochráním je i vlastním životem, když buduo v nebezpečí.
Řekl sem a pak sem mlčel a se slzami sledoval Jira.... Nevěděl sem co mám říct. Najednou se Jiro rozpadl a zmizel. Nevěděl sem co dělat, jestli byt smutný a nebo se vztekat jediné na co sem se zmohl bylo, že se můj pohled zasekl na místě, kde byl předchvíli Jiro.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:45

Sora

Přišla jsem k Masarovi,ochráníme je...ať se bude dít cokoli.Řekla jsem,a chytla ho za rameno.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:48

Masaru

Klečel sem porád na stejném místě a díval se na místo smrti Jira.... Celé okolí sem ignoroval, byl sem jak duch.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:49

Yoshiro Kentiri

"Kdo ty sakra jsi?!" Zvolala Aiko a vytryskly ji slzy. "Jej já jsem se ještě nepředstavil. Aha, jsem Yoshiro Kentiri. Byl jsem poslán, abych pomohl Jirovi, ale přišel jsem pozdě." Řekl jsem Aiko a udělal jsem uklidňující úsměv. V tu chvíli Aiko zařvala a zpod ní vytekla voda a v tu chvíli ji chytnuli dva ninjové. "Bude rodit." Řekl jsem klidně a už ji ti dva odnášeli do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:51

Masaru

Křik Aiko mě z toho dostal, rychle sem se k ní otočil a přikulhal k ní.
Sensei hlavně klid bude to dobrý.
Držel sem jí po cestě za ruku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:57

Aiko odnesli na sál a mezi tim uplně drtila Masarovu ruku, kvůli předporodním nervům a bolestem. "Prosím zůstaňte tady." Řekl doktor Masarovi a nechal ho v čekárně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:04

Masaru

Už sem nevěděl, kterou bolest vnímat jestli nohy nebo ruky, ale ani sem nevykřikl, když už sem mohl něco udělat tak sdílet bolest s Aiko. Díval sem se na Aiko v bolestech a nevěděl co říct.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:06

Hiromi
Nie je tu niekde ninja doktor? Zakričala som už normálne.
Nemôžem ho tam nechať po tom čo mi zachránil život! Povedala som si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:43

V tu chvíli na místo, kde umřel Jiro přiběhlo asi 10 lékařských ninjů a začali všechny ošetřovat.
Mezitím vyšel ze sálu doktor od Aiko a pousmál se na Masara. "Má dva kluky." Řekl doktor Masarovi a začal i Masara ošetřovat. Mezitim vyvezli Aiko a ta měla v náručí dvě malé mimina. "Usmějte se na Masara Yoshiro a Keiko." Řekla s úsměvem Aiko, ale tekly ji slzy při vzpomínce na Jira.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:51

Sora


Sledovala jsem místo,kde klečel Masaru,než odešel s Aiko,do nemocnice.Co se s nim děje,byl úplně smyslu zbavenej...vím že Jirova smrt je hrozně smutná,ale... Pomyslela jsem si,vstala jsem.Ale za nedlouho se mi sesypali nohy.Protože dvakrát použít raitonový šíp,za několik minut.Byl můj limit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:57

Yoshiro Kentiri

V rychlosti jsem chytl Soru a zahvízdal na prsty. "Vemte ji někdo do nemocnice." Zařval jsem a rozeběhl se k nám lékařský ninja.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:00

Hiromi
Došla som k Montarovi ktorého práve liečili.
Dúfam že to je lepšie. Povedala som sa na neho.
Usmiala som, no bol to skôr smutný úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:02

Montaro Yuurinshi

Jojo , už to tak hrozný neni .. .. řekl jsem v klidu
Pousmál jsem se naní .. takže ty ted máš v sobě démona jo ??? řekl jsem usměvavě
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:10

Hiromi
No niak tak. Ale bola by som radšej keby že ho má stále Jiro-sama. Povedala som.
Dúfam že s ním nespôsobím škody. Pomyslela som si.
Od teba ľahšie utečiem. Povedal komicky Rokubi.
Ticho! Povedala som na hlas.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:14

Sora

Když mě odnesly do nemocnice tak jsem tam jen tak seděla,a přemýšlela nad tim co se stalo.Proč...kdo teď bude bránit vesnici,nikdo tu není tak silný jako Jiro...a mi to nezvládnem. Pomyslela jsem si,a smutným pohledem jsem koukala na dveře pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:40

Yashi
Odehnal jsem od sebe lékařský ninje, sice jsem nebyl v pořádku, ale bolest bylo to jediný, co jsem mohl v tu chvíli cítit...
Moje práce zde končí...
Řekl jsem jenom a vydal se cestou zpět do Iwy...Trochu jsem očekával, že mě někdo zastaví a tak...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:42

Montaro Yuurinshi

Dobře dobře , už radši mlčim .. bránil jsem se slovama a odvrátil odní pohled
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:44

Hiromi
Ja- prepáč ono to nebolo na teba. Stále počujem niaky hlas, asi Rokubiho. Prepáčila som sa Montarovi.
Radšej som mnou komunikuj v myšlienkach. Ozval sa znudene a výsmešne Rokubi.
Nemysli si...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:47

Utakata Kentiri

Ve chvíli kdy ten Sorino chtěl odejít jsem ho zastavil a usmál se. "Jak se jmenuješ? Ať víme jaké jména napsat na pomník jedné z nejvýznamnějších bitev." Řekl jsem a pak jsem dodal "Za celou vesnici ti děkuji."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:52

Yashi
Sorino Yashi...Ten zmetek mi zabil bratra...Šel jsem az pomstou...A zklamal jsem...
Řekl jsem dost podceněně, a ještě do toho umřel Jiro, se kterým jsem se párkrát setkal jako osobní strážce Tsuchikageho...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poslední úder - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poslední úder
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Poslední
» Poslední
» Poslední nádech tým 2
» Poslední hlídka pro tým 2
» Poslední výdech Haiko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: