Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Poslední úder

Goto down 
+6
Srotak
Rhaegar
Yuu
Clover
Forward
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:41

Masaru

Má na zádech dvě pečetě, jednu už použil a sám vidíte co udělala, nevím co dělá ta druhá ale měli bysme ho sejmout dřív než jí použije... Nechci se to dozvědět.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:43

Montaro Yuurinshi

Vidím jak ležícího zraněného Suizua ... Suizu-sama ? ... řekl jsem si pro sebe a pak s ekouknu na třinácku a začal jsem pěnit vzteky ... ve vzteku jsem se odrazil od střechy a plnej nervů jsem letlě na 13 do kterýho jsem se snažil udeřít , byl to nesmysl nej přímej utok ve vzteku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:47

13

V tu chvíli kdy se na mě rozeběhl Montaro jsem se ohnal ocasem s úmyslem, že ho roseknu na dva kousky, ale v tu chvíli jsem dostal ránu od velké písečné pěsti a díky tomu jsem Montara minul, ale on mě taky. Rychle jsem vzlétl do vzduchu a vystřelil jsem po Satoshim několik kostěných jehel, které však zablokoval velký písečný mrak, ze kterého vyletělo několik písečných rukou a snažily se mě chytit a roztrhat, ale to se nepovedlo, jelikož jsem byl rychlejší a tak jsem provedl Shushin no jutsu a objevil se za Satoshim a bodl ho do stehna kosti a pak se rozletěl přímo na Masara.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:52

Masaru

Soustředil sem se na přicházející utok.
Zdrhej!
Problesklo mi v hlavě a co největší sílou sem se odrazil levou nohou a uhl do prava. Začal sem soustředit chakru do levé ruky a byl sem připravenej ho probodnout chakra kunaiem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:56

Montaro Yuurinshi

Minul jsem a dopadl jsem nazem .. vyskočil jsem a oprášil jsem se ... parchant !!! .. řekl jsem a využil jsem jsem toho a rychle bežel k ležícímu Suizuovi kolem kterýho byla už kupa doktoru .. Suizu-sama .. řekl jsem jenom a stěmadle slovama jsem kněmu doběhl
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 17:59

13

Bylo mi jasné, že uskočí a tak jsem z konečků prstů vystřelil jakési kostnaté biče, které se zasekly do země a díky tomu jsem se prudce otočil a z druhé ruky vystřelil po Masarovi asi pět kostnatých jehel.

Suizu Yuurinshi

Měl jsem značně poraněné břicho a z hluboka jsem vydechoval, vypadalo to, že umírám. Najednou se doktoři vyděsili a smutně sklonily hlavu, protože pochopili, že mi nejde nijak pomoct. "Nechte mě v klidu umřít." Řekl jsem doktorům a oni přešli k Utakatovi. Chytl jsem Montara za krk a přitáhl ho blíže ke mně. "Vždy jsem v tebe věřil, ty to dokážeš." Pak jsem zavřel oči a nehybně zůstal ležet.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:06

Masaru

Tajuu Chakra kunai!
Vykřikl sem a vystřelil na tebe několik polovičních chakra kunaiů, původně to byla jen D technika ale za tu dobu, co sem se vylepšil v koncentraci chakry musela to nejmíň být C možná i B.
Kostem sem se snažil vyhnout nebo je pochytat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:10

13

Několik kostí prosekal chakra kunai, jedna kost tě však zasáhla do ramene a ostatní minuly, ale mně se kuanie zabodaly do kostí, ale nic hrozného mi neudělaly, ale bylo vidět, že jsou teď obravdu silné a kdybych neměl 3x silnější kosti než člověk tak by mě to možná i zabilo. Objevil sjem se před Masarem a svými pařáty jsem po něm seknul.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:12

Sora

Doběhla jsem tam asi jako poslední,stála jsem rači na střeše smíšeného baráka takže mě moc vydět nebylo,začla jsem koncentrovat chakru.Mezitím jsem pozorovala třináctku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:20

Masaru

Ani sem nestihl vytáhnout kost z ramene a už mě sekl ze zadu. Trošku sem poodskočil pryč a zasyčel sem, vytáhl si ten kus kosti a pořád ho držel v ruce.
Jeho kosti sou několikrát silnější... To znamená že i tahle kost... Možná bych z něho měl dostat pár kostí a pak s ním bojovat jeho vlastní zbraní.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:27

Yuu

Nemocnice už byla prázdná, všichni lékařští ninjové byli v prostřed Suichu se 13.

Už to nevydržím! a v sedu jsem si strhl všechny obvazy. Pod obvazama jsem měl všude jizvy a popálenou kůži. Jsem sice po boji, ale tohle musím vydržet. Otevřel jsem okno a vyskočil jsem.

Když jsem po domech doskákal do středu Suichu, stála tam 13 a kolem ninjové ze Suichu. To je vůdce Haiko!? a zůstal jsem dřepět na kraji budovy poblíž 13ky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:37

13

Výtahl jsem si jakousi láhvičku s černou tekutinou a vypil ji. Chvíli se nic nedělo, ale pak jsem zarazil ruce do země a hlasitě zařval. "Uááááh!" V tu chvíli všechny budovy kolem mě vybuchly a místo nich byly velké kostnaté sloupy. V tu chvíli už na mě běžel Satoshi, ale já rychle vzlétl, ve vzduchu se obrátil a Satoshiho chytl drápy za záda a vymrštil ho do jedné z budov, ale on mi stihl uurvat část ocasu a dal mi na něj písek tak, že už to nešlo dorůst. Přístál jsem zase na zemi a rozhlížel se.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 18:48

Hiromi
Vzala som kunai s výbušným lístkom
Zabudol na mňa, mám výhodu. Pomyslela som si.
Rýchlo som to po ňom hodila a spravila kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:02

Yuu

Jelikož jsem dřepěl na budově, která byla poblíž 13ky, tak budova podemnou vybuchla, já naštěstí uskočil a dopadl mezi kostnaté sloupy, stál jsem tam a pozoroval 13ku. Stál jsem od 13ky asi 15m s kunaim v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:18

Sora

Když se barák změnil na sloup tak mi to sebralo ruku,měla jsem jí docela hodně odřitou.Koncentrace se zrušila.Arg.... Zasyčela jsem.Sakra... to bolí, pomyslela jsem si když mi skrz ránu pulzovala bolest.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:28

Hiromi
Všimla som si Sory.
Je silný. Pomyslela som si a priskočila som k Sore.
Chytila som jej ruku a začala som jej ju liečiť.
Si v poriadku? Spýtala som sa jej.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:30

Sora


Heh...jo v pohodě,co je zač? Zeptala jsem se,ikdyž mě do toho moc svědomí nenutilo.Další souboj,tady není ani počátek 5 dnů klid. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:32

Hiromi
To neviem. Jediné čo viem je iba to že používa kosti. Povedala som, aj keď to už asi všetci vedeli.
Prestala som s liečbou.
Dúfam že je lepšie. Pousmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:33

Sora

Jo je...díky,poděkovala jsem a hnedka začala koncentrovat chakru,skrz ruce mi jiskřily jiskry.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:35

13

Rozletěl se na mě kunai, ten však zastavily zbytky z ocasu a já byl po výbuchu vymrštěn několik metrů dopředu, ale hned jsem zase vzlétl a rozletěl se přímo na ošetřující Hiromi s nastaveným bodákem z kosti.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 19:38

Hiromi
Sakra. Povedala som si v mysli a skočila som nad neho.
Bola som nad ním, a hodila som po ňom shuriken.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:14

Yuu

Stál jsem opodál od 13ky a pozoroval Hirominy útoky. Fajn, teď je moje šance! a rozběhl jsem se s Kunaiem v ruce a neustále obíhal 13ku kolem dokola, že se za mnou začalo pomalu prášit. Hiromi! Vzdal se od 13ky! a snažil se přibližovat k 13cce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:23

13

ve vzduchu jsem se protočil a svými pařáty chytl skákající Hiromi a tim i zablokoval ten její útok a následně ji vymrštil dál od sebe. Dopadl jsem na zem vedle Sory a už jsem hodlal ji zabít, ale pak jsem si všiml toho běhajícího a vystřelil po něm několik kostí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:27

Masaru

Nešahej na ni!
Vykřikl sem a pomocí shunshinu sem se dostal k němu v obou rukách se mi vytvořily ohnivé koule a snažil sem se ho obejmout a tím pořádně spálit.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 19 2010, 20:29

Yuu

Když 13ka odhodila Hiromi, všiml jsem si letících kostích po mě a snažil jsem se jim vyhnout. Zastavil jsem se a Rozběhl jsem se proti kostem a složil pečeť Doton: Doroku Gaeshi a země se začala třepat. Ze země se vynořila dlouhá stěna asi 10m.. Kosti do stěny narazili a já obešel stěnu. Koukal jsem se na 13ku a na Hiromi se Sorou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poslední úder - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední úder   Poslední úder - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poslední úder
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Poslední
» Poslední
» Poslední nádech tým 2
» Poslední hlídka pro tým 2
» Poslední výdech Haiko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: