Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:50

Kazuki

Jo budete trénovat a to týmovou práci.
Řekl sem a okolo mě se vyrojilo asi 400 živých včel, neměl sem v plánu používat ty mrtvé, protože jejich jediná slabina sou právě ty živé.
Toho kdo se mě dotkne naučím novou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:53

Meiko

Kolem mě se sestavilo taky hodně včel,stějně jako Kazukimu,dem na to? jseš připraven? Zeptala jsem se týmového parťáka,a několik včel poslala do boku.Ty zatim vytvářely medové klony.Ale to si ty nemohl vědět,protože na tebe se rozlětělo zase několik včel ze předu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:53

Nikko Flampanen
Trénovat? Co tu asi se senseiem děláme?
A ty seš Meiko? Já sem Nikko.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:55

Kazuki

Moje včely uhnuly a já ty tvoje spálil na popel. Moje včely začali zběsile lítat okolo mně, udělalo to takové menší neproniknutelné tornádo.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:00

Nikko Flampanen

Zatímco sem sledoval jejich souboj,tak jsem se snažil vymslet taktiku. Tohle není jako lovení dikvoké zvěře v mé bývalé vesnici a stejnou taktiku nemůžu použít znovu. Zasmál sem se a pomyslel si, že zatím se zaměstnají sami. Jo sem připraven, řekl sem Meiko, ale počkej , až něco vymyslím.


Naposledy upravil Methyl dne Wed Jul 21 2010, 21:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:01

Meiko

Tuhle techniky dobře znám. Pomyslela jsem si,a včely se postavyli předemně.Udělali jakoby velký štít.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:03

Nikko

Naprosto sem nechápal, co se děje. Tohleto je úplně jinná liga. Tak sem aspoň vystřelil 3 šípy.( můžu se při henge jutsu přeměnit i na neživé věci nebo rostliny?)
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:07

//mužeš


Kazuki

Včeli se točily pořád dokola a nic nedělaly, když je zasáhli šíípy tak jích pár odpadlo.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:09

Nikko

Meiko oběhni ho, já něco zkusím. zařval sem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:18

Meiko

Kývla jsem hlavou,a po pravé straně jsem ho oběhla,moje včely mě furt chránily.Co má za lubem? Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:21

Nikko

Hodil sem druhou a poslední kouřovou bombu, vytvořil 3 klony a přeměnil se na trávu( pokud nejde, tak sem se jenom schoval) Klony oběhli senseie a začali po něm střílet šípy.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:23

Kazuki

Věděl sem, že to sou jenom klony, tak sem tam poslal pár včel... Což rošku oslabilo mou obranu. Všechny klony se rozplynuly.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:31

Nikko

Takže už moje lovecké taktiky prokoukl, no jo je chytřejší než vodní buvol nebo jelen.
Hmm Zkusím frontální útok plnou silou Tak jsem zrušil henge a rozběhl sem se na něj , uchopil luk oběma rukama a do úderu z boku sem se opřel celou silou a váhou. O luk sem se nestaral, ten je z VELMI tvrdého dřeva, ale pokud zachytí luk, tak budu nekrytý.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:38

Meiko

Dělá dobrou,věc.Když včely vytvořily 2 klony ( myslím že na to jak jsem ho dlouho trénovala už můžu používat. ) , tak se rozeběhli ke mě,moje včely nás zamaskovaly.Já jsem se proměnila v fumma shuriken,a jeden klon se proměnil ve včelu.Druhý klon mě hodil a já jsem letěla,tam kde včely odlítly.Klon který byl proměněnej na včelu odlítl na strom.A tam čekal.Včely mě doprovázeli ( Fumma shuriken ).
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:46

// jestli sem to pochopil, tak to letí na mně že? xD(fuuma shuriken)

Kazuki

Všechno sem to sledoval. Jak na mě zautočili z obou stran strefili se jen do včel, ty ale povolili a utok prošel dovnitř. Já tam ale nebyl. Stál sem opodál na větvi jednoho stromu (toho, za který se schoval ten klon).
To nebylo špatný.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:50

Nikko

Hmm tak to byl jenom klon, ale teoreticky sme se k němu ani nepřiblížili, takže nás nic nenaučí a pokud tenhle souboj bude pokračovat, tak už asi nevydržím, už nemám chakru ani na jedno bushin no jutsu.
Už to dál nezvládnu .řekl sem Meiko.


Naposledy upravil Methyl dne Wed Jul 21 2010, 21:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 21:54

Meiko

Proměnila jsem se zpátky,klon který mě házel zůstal vedle mě.Klon pod tebou se vrátil do své podoby a chtěl ti vrazit ze zdola do ( dejme tomu pod pusu, ).Stále jsem se koukala zda-li to výjde,pak se ozval Nikko.A já rači nic neříkala.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 22:10

Nikko

Asi bychom měli najít senseie, ale já jsem už bez chakry, ne že bych měl malou zásobu, ale spíš sem se ji nenaučil využívat. Tam odkuď pocházím , bylo vrcholným uměním zabít vlka. Zarděl sem se.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 22:35

Kazuki

Nebyl to klon, jen sem v tom zmatku jednoduše vyskočil z tornáda.
Usmál sem se na oba a v tom na mě zautočila Meiko já jsem jakž takž uhl, ale dotkla se mě.
Seskočil sem ze stromu a přišel k těm dvoum.
Dobrá práce. Aspoň, že vím, že dokážete spolupracovat a protože se mě Meiko dotkla naučím jí klanové jutsu.... A pro tebe Nikko. Na koncentraci chakry je nejlepší trénovat chození po vodě něbo stromech, je na tobě co si vybereš. Už znáš svůj element?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 22:39

Meiko

Kloni se změnily na med,který se jen tak rozplynul v půdě.Z toho vyrostly pampelišky.Já jsem si jenom oddychla,si dobrý týmový partner...možná nám to bude konec konců klapat, řekla jsem a mrkla na něj.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 22:43

Nikko

Ne .Neznám svůj element a doufám ,že nám to bude klapat. Zastyděl sem se nad dvojvýznamem. Jo a mimochodem ty si taky dobrá týmová partnerka.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 22:46

Meiko

Usmála jsem se a popošla k němu,já vím...ale někdy dokážu i ohrozit tým,tak buď furt ve střehu. Řekla jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 11:24

Kazuki

Ok... takže Nikko najdi si nějaké klidné místo a trénuj koncentraci chakry... Za chvíli k tobě příjdu.
Řekl sem mu a pak se otočil na Meiko.
Takže naučím tě.... (mužeš si vybrat z těch technik v "Naše Jutsu" do Ranku C)
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 12:07

Meiko

Možná by jste mě mohl naučit Hachimitsu no jutsu, usmála jsem se.Pokuď mě to naučí tak to je úžasný sensei,i týmový parťák není špatnej,myslím že tohle bude bezva tým. Pomyslela jsme si.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:16

Kazuki

Hm... tuhle techniku sám neumím. Mrtvé včely med nevylučovali a s těma živýma pracuju jen chvíli. Budeš se muset spolehnout sama na sebe. Kdyby si něco potřebovala sem nablízku..
Řekl sem jí a šel k Nikkovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tým 4 - Seznámení se senseiem
» Tým 7 - Seznámení se senseiem...
» Simon vs. Meiko Kamizuru
» Charakter Nikko
» Charakter Nikko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise-
Přejdi na: