Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:01

Meiko

Pro mě by to měla být hračka,už tak jsem vytrénována na med pomocí medového klonu. Řekla jsem,pomalu jsem složila pečetě Hachimitsu no jutsu!,Vykřikla jsem a čekala zda-li si moje včely poradí.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 18:24

Nikko

Našel jsem si nějaké místo, ale pak mě napadla otázka: Jak mám trénovat koncentraci chakry?
Naštěstí sem zachvíli uviděl ke mě přicházet senseie.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:00

// Meiko včeli letěly a nic se nedělo.... Zdálo se, že by si je měla naučit sebedestrukci.

Kazuki

Vidím, že s tím máš trable... No... ve spisech vidím, že si nebyl na akademii ale základní E techniky a chození po vodě umíš.
Poškrábal sem se na hlavě.
Určitě znáš ty bláboly o výdrži a životní síle, jak máš někoik chakrových bodů rozesetých po celém těle.... Prostě stačí smíchat výdrž s životní energii a z toho ti výjde chakra... Prostě si sedni do nějaké polohy, která ti vyhovuje a míchej tyhle dvě věci dohromady, za pár hodin se tvá koncentrace určitě zlepší.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:08

Meiko

Pravda je že se med nevyprskne sám,chjo...musíte se zničit sami,ale když na vás bude útočit nepřítel tak si musíte počkat až vás zničí. Pomyslela jsem si,pak jsem složila pečetě.Hachimitsu no jutsu! Opět jsem vykřikla.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:10

Nikko

Tak dobrá. Našel sem si dobré místo na zemi a začal míchat "ty dvě věci" dohromady.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:36

// Meiko - Nic se nedělo... asi si dělala něco špatně.

// Nikko - Cítil si jak tebou proudí chakra... nic nového.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:55

Meiko

Hmm...co je špatně...už možná vím. Začala jsem koncentrovat více chakry do včel,aby měli více medu.Po té jsem zase složila pečetě,Hachimitsu no jutsu! Řekla jsem tentokrát normálním tónem.Aby se včely nenervovaly,a sami se sdestrojdovali.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:35

Nikko

Tak po usilovném míchání se puze vytvořila chakra, nic nového. Tak to zkusím znovu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 10:26

Kazuki

Víš co... Běž se projít po tam tom malém rybničku... To by ti mělo trochu pomoct... Dělej různé blbosti - třeba stůj na jedno noze atd... Hlavně se udrž nad vodou.

Řekl sem a ukázal na krásný rybniček, do kterého proudil menší vodopád.

// Meiko - Jedna včela vybuchla a rozprskla med na ostatní včely, ty popadaly na zem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 10:52

Meiko

Paráda ! teď ale všechni najednou.Ať tu máme velkou hromadu sladkého medu ! Řekla jsem jim,a znova složila pečetě,Hachimitsu no jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 14:20

Nikko

Tak dobrá, sensei. Šel sem k tomu rybníčku, vstoupil na hladinu a začal běhat dokola,
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:09

Meiko - Nic se nestalo... asi t předtím byla náhoda ale pár teřin na to jích vybuchlo přes 10

Nikko - Běhall si tam asi 15 sekund, protože tvoje koncentrace chakry byla nic moc propadl si se jednou nohou do vody, to tě rozhodilo a spadl si tam celý.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:16

Nikko

Rychle sem vyplaval na břeh. To sem mohl čekat, když sem už půl roku tohle nedělal. Tak znova sem vešel na rybník a tentokrát sem pouze chodil dokola.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:32

Nikko - Tentokrát to šlo líp, cítil si jak se tvoje koncentrace chakry zlepšuje..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:42

Nikko

Hmm, už mi to jde líp.. A začal zrychlovat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:06

Meiko

Už to klape,a docela se slušným počtem,teď jenom aby jste bouchly všichni kteří tam poletěj a bude to nádhera. Pomyslela jsem si.A složila pečetě,Hachimitsu no jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:10

Meiko - Stratila si hodně chakry, měla by sis odpočinout

Nikko - Šlo ti to dobře ale pak po tobě Kazuki hodil shuriken.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:12

Nikko

Aby uhnul shurikenu, tak skočil dopředu, ale nevšiml si, že už je tam břeh.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:18

Meiko

Chvilku jsem stála,vnímala jsem okolí,po chvilce jsem pomaličkým krokem vydala k rybníčku kde trénuje Nikko.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 12:26

Kazuki

Dobře.... Ale kdyby tam nebyl ten břeh určitě by ses propadl do vody...
Řekl sem zamyšleně.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 14:25

Nikko

Zvedl sem se, došel na břeh rybníka a tentokrát sem začal stát na jedné noze.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 15:08

Meiko

Koukala jsem se na Nikka jak trénuje,trénuje pilně.Líbí se mi.Je to dobrý týmoví parťák Pomyslela jsem si.A sedla si na zem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 13:54

Kazuki

Sedl sem si pod skálu a vytáhl zápisník, jedna z včel na něj začala psát medem. Psal sem si poznámky o svém týmu.
citace :
Nikko - zlepšit kontrolu chakry, zjistit element a týmová spolupráce.
Meiko - ninjutsu a týmová spolupráce
Zapisovalo se do zápisníku.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 14:17

Nikko

Začal sem běhat dokola, téměř plnou rychlostí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 15:13

Meiko

Seděla jsem v trávě,a s úsměvem jsem pozorovala Nikka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)   Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tým 4 - Seznámení se senseiem
» Tým 7 - Seznámení se senseiem...
» Simon vs. Meiko Kamizuru
» Charakter Nikko
» Charakter Nikko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise-
Přejdi na: