Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým Lei

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 15:31

Ikeno
sakra, ten pirat musi vazit aspon tonu pomyslel som si a snzails om sa ho nadvihnut.
Ze by som ho rozsekal a tak sa z neo vyhrabal? avsak, sacok z vybusninami som mal pod nim a nemohol som ho vytiahnut.
Skusil som znova techniku.
Ohniva pest a udrel ho do brucha.
Bolo mi jedno ci sa pri tom trafim aj sam.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 15:55

Siture

Běžel jsem hned pomoct Ikenovi,Pomocí mé síly jsem se ho snažil dostat z Ikena i on tomu pomáhal,potom jsme běželi zpátky za Lei
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:35

Gray

Jen tak mě uráží? Udělal jsem snad dneska něco špatně? Pomyslel jsem si nechápavě, protože mi řekla něco o těch plínkách a mě to docela rozhodilo. Jenže to už se někam rozeběhla a já musel za ní. Chtěl jsem si hrát na uraženého, ale v tomhle věku by to už nemělo asi žádný účinek. A proto jsem se rozeběhl za ní.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 23:43

Cesta k Ikenovi nebyla problém. Práti byli překvapení a nestačili reagovat.
Obestoupili jste ho ale to už se na vás tlačili ze všech stran nepřátelé.
Kvůli velkému množství lidí ti vzadu nevěděli co se děje a tak se stále tlačili dopředu a tím tlačili všechny před sebou na vás.
Všechny zbraně které se vás dotkly so dráželi s dvojnásobnou rychlostí. Několik pirátů si díky tomu težce ublížili, ale podstatné bylo že vám nepůsobily zranění žádné fyzické útoky.
Nebylo jak se dostat pryč.

Lei

Držte se co nejblíž u mě.
V ruce vytvořila malou kuličku surové chakry. "Sutoretchi"
Kuliča se roztáhla až jste byly zavření polokouli silné bariéry.
"Podívejte se, viděli že jsme v bariéře. Už začali. Dobře se dívejte, tohle se jen tak nevidí."


Z moře vystupovalo obrovské množství páry a ve vzduchu se hromadili.
Moře doplňovalo vodu, která se odpařuje na pobřeží a tím se tvořili vlny.
Najednou se zrz loď objevil nad vodou obrovský útes.
Lodě byli rozdrcené, nebo alespoň plavby neschopné.
Nad hlavami se vám pára změnila ve vodu, ale z nějakého důvodu tam stále zůstávalo.
Pak to přišlo.
Všechna voda najednou spadla.
Dvoumetrový sloupec vody spláchnul piráty, jako když vylijete kýbl vody na mraveníště.
Voda opadla a na zemi zůstali ležet ochromení piráti.
Někteří jsou v pořádku, ale nikdo už nechce bojovat.

Ošetříte Ikenova lehká zranění a vydáte se na zpáteční cestu.
Po cestě na vás čekala vůdkyně Tanami.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 15:58

Gray - Mám v tom docela zmatek ..

Vůbec jsem nepostřehl co se děje, vše se totiž událo v neuvěřitelné rychlosti, takže jediné čemu sjem se teď věnoval byla Mizuki ruka, kterou jsem stále držel. Ach jo, tak tahle mise mě sice naučila hodně a dokázal jsem porazit asi 3 piráty, ale vůbec jsem nepostřehl ostatní věci. Ikdyž možná je to dobře. Pomyslel jsem si a koukl se na všechny kolem sebe, při čemž jsem kráčel směrem domů a v hlavě si stále přehrával, co se to dneska vlastně stalo.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 16:26

...
-------------------------

Jo promiň potřeboval jsem vás uklidit domů, aby jste mohli trénovat. Takhle se nedá nic dělat.
Vodu měla na svědomi Tanami a útesy Pán dotonu
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 21:21

Ikeno
Ani omylom som nechcel ziadne liecenie. NEchajte ma ksakru, je to iba trocha spalene. A ten tucko mi n emohol ublzit. Postavil som sa a vydal sa smerom do dediny.
AJ keby ma chceli donutit, ja som pomoc nechcel. VEd to boli iba lahke zranenia.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým Lei - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Lei
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: