Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým Lei

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 22:06

Mizuki

Potichu jsem se přikrčeně rychlím "plížením" dostala těsně za něj a když udělal pár kroků pro nůž a zastavil se.. dala jsem mu silnou ránu zezadu do vyžší části krku abych ho omráčila..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 10:46

Ikeno
Pozeral som sa na chlapca, ktory mi ocividne nerozumel.
Spytal som sa ho radsej nieco lahsie.
Kde byvas?? a zaved nas tam prosim. Vytiahol som tasku a nieco tam usilovne hladal (Nie, to mi kje nanic, nie, nie, sakra naco som sem bral tolko vybusnich listkov.) az som to konecne nasiel..Zaved nas tam a dam ty toto. v ruke sa mi hompalal balicek cukrikov.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 17:23

Mizuki a Gray

Hlídkující námořník spadnul na obličel a zůstal ležet v bezvědomí.
Když Mizuki vyšla na vrchol hřebenu, naskytnul se jí neuvěřitelný pohled.
Na moři bylo několik desítek pirátských lodí a na pobřeží pod vámi byli zapáleny stovky ohňů, u kterých se ohřívala strašná spousta lidí.

Ikeno a Siture

Chlapečkovy se rozzářili oči a hned ti vytrhnul sáček z ruky.
"Pojďte za mnou, táta bude rád že mám nové kamarády."
Vedl vás směrem k pobřeží a při tom se stále nacpával.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 19:18

Siture

Šel jsem jen pomalu za ním,ale dával jsem si pozor,aby až budeme blízko tak abych nebyl hned odhalenej a aby nás kluk zavedl k němu co nejblíž.Tak co Ikeno máš nějakej plán až ho uvidíme co uděláme?.zeptal jsem Ikena
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 21:52

Mizuki

Usmála jsem se a měla jsem celkem velkou radost s úsměvu ale když sem pohlédla na stovky ohňů a na desítky lodí můj úsměv zmizel a trošku mi spadla čelist.. T..tolik...?!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 23:50

Gray

Pomalu jsem lezl ven z toho křoví a blbě jsem se smál, protože jsem věděl, že ho zneškodnila, když v tom se vrátila větev, kterou jsem ohnul, abych viděl a praštila mě přímo do obličeje, při čemž jsem spadl na záda. Chytl jsem se za nos a tiše naříkal. Sakra, já jsem někdy opravdu střevo! Pomyslel jsem si, ale to už jsem viděl, jak se Mizuki jakoby diví. Jenže to už jsem stál vedle níc s lehce načervenalym nosem a nevěřícně zůstal stát vedle ní. "Máme trochu problém."
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 08:53

Mizuki

Trošku větší... Chvíli jsem s vykuleným výrazem koukala na okolí a pak jsem si všimla jak má Gray načervenalý nos.. Stalo se něco ? Prohlížela jsem si ho..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 12:57

Gray

Chvíli jsem hodně váhal jestli ji mám říkat, co se stalo, protože jsem se obával, že by mě mohla zase vysmát nebo říct, jak moc jsem blbej. Nakonec jsem se odhodlal, že ji to řeknu "No, jak jsem šel za tebou, tak vystřelila jedna ohnutá větev a trefila mě přímo do obličeje, proto to mám tak červené." Řekl jsem ji po pravdě, ikdyž jsem původně chtěl říct, že mě přepadl jeden z těch námořníků a já ho pak musel zneškodnit.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:02

Mizuki

Ježiš ! Buď opatrný !.. Rychle jsem z kapsi vyndala kapesniík a začala jsem ho po tom nose hladit..ovšem po chvilce jsem si uvědomila co vlastně dělám..hodila jsem uražený výraz a trošku jsem zrudla.. Hmpf.. nemehlo.. Nenápadně jsem koukala někam mimo...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:03

Ikeno
nevm, co budeme robit. Pravdepodobne to nie je ani pirat, ale iba nejaky stary blazon. A keby na nas aj zautocil, zisti, preco sa nema hravat z ohnom cely cas som hovoril septom, takze ma sotva pocul aj Siture.
M to byt iba preskumna misia, ale pirat, hmm. Roztiahol som pery do sialeneho usmevu
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:20

Siture

Hele možná by bylo lepší kdybych se teďka ztratil,jako že du zpátky do vesnice,aby si ten kluk myslel že jdeš jenom ty a já bych vás pomalu ze zádu sledoval a kdyby se něco stalo,tak by jsme měli výhodu překvapení co ty na to?Řekl jsem Ikenovi a čekal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:25

Gray

Co to mělo znamenat? Pomyslel jsem si docela nechápavě. Jenže to už se koukala někam jinam, ale mé oči furt hleděly na ní. Tak ona přece jen bude normální, ale jen chce vypadat tvrdě. Asi to bude mít něco společného s její minulostí. Pomyslel jsem si, ale pak mi došlo, že ji asi štve, když se k lidem chová hezky a já ji tak lehce donutil. "Promiň." Řekl jsem tiše, při čemž jsem sledoval pirátské lodě.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:39

Mizuki a Gray

Stáli jste tam a povídali si a nijak vás nezajímalo že po váma táboří obří armáda.
Pod váma jste zaslechli šramot a Mozuki ve tmě viděla dalšího přicházejícího piráta.


Ikeno a Siture

"Kamarádi mi říkaj Maku. A za chvilku tam budeme, je to hned na pláži."

-------------
adope ty o pirátech vůbec nic nevíš
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:52

Mizuki

Když jsem zahlédla přicházejícího piráta..koukla jsem na Graye.. Pozor někdo jde...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:02

Gray

"Musíme schovat tamtoho nebo počkej." Řekl jsem a rozeběhl se k tomu tělu uspaného piráta. Byl jsem hodně rychlý tak jsem ho svázal ninja drátkem, dal mu do pusy kus hadru a následně ho odtáhnul do křoví. Já se pak následně pomocí Henge přeměnil na toho piráta a sedl si k tomu ohni předem, k tomu co přicházel. Bylo to všechno v rychlosti, ikdyž mě zpomalilo odtáhnutí tamtoho piráta. Na Mizuki jsem pak máchnul rukou ať se schová a pak zaútočila na toho piráta ve chvíli kdy se ke mně přiblíží. Bylo to dost riskantní, ale nic jiného teď nezbývalo. Musim se konečně něco naučit, umim jen základy z akademie a nějaké to taijutsu, ale bude se hodit i něco co překvapí nepřítele. Až se vrátíme tak se zeptám senseiky na ty brány. Pomyslel jsem si mezitim.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:36

Ikeno
Ahoj Maku, ja som Ikeno odpovedal som a hned sa zacal obzerat okolo seba, ci neuvidim nejaku lod alebo chlapika s drevenym okom a jednou nohou.

Antra: Ikeno o nich nic nevie, ale ikenov charakter je proste taky....
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:22

Gray a Mizuki

Při použití Henge se aktivovala kulička co jste spolkli.

Pirát

"Nazdar chlape, promiň že jdu pozdě. Na omluvu ti nesu flašku rumu."
Sáhnul do příruční tašky a vyndal láhev, kterou podává Grayovi.

---------
Adop: ok, je to na tobě. ale jestli můžeš zareaguj ještě na příspěvek raula úplně nahoře. dik
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:24

Mizuki

Pouze jsem přikývla a skočila jsem opět do keře... Snad ví co dělá..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:44

Ikeno
Len som prikivol na Situreho a bez dalsich slov sledoval dalej chlapca.
Nebolo na tom nic tazke, nebot ten krpec nemal velmi na ponahlo...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:58

Siture

Sorry ale mám další misi u nás ve vesnici,ale půjde s tebou za tátou tady Ikeno jo?Určitě si to spolu užijete já už musim tak se mějte.Řekl jsem co nejdůvěryhodněji co jsem uměl a poté se ztratil mezi stromama,když jsem udělal že jsem šel na opačnou stranu,držel jsem se v zádu aby mě neviděli na což jsem si dával pozor a pokračoval za nimi.
No tak uvidíme co to bude za piráta.Řekl jsem si a pokračoval
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:17

Gray

Chvíli jsem nereagoval, ale pak jsem se na něj podíval a naznačil, že si vezmu flašku rumu, když v tom už má noha zamířila pod jeho nohy, aby spadl na zem, v tu samou chvíli jsem čapnul tu pochodeň a snažil se ho tou pochodní přetáhnout přes hlavu, abych upadl do bezvědomí. Všechno to bylo v rychlosti, což je u mě normální.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:40

Ikeno a Siture

Maku Situremu zamával a vůbec se o něj nezajímal.
Za chvíli jste byli na rozmezí lesního porostu a pláže.
Skrz stromy jsi viděl několik ohňů, ale než si to mohl pořádně prozkoumat, tak tě Maku vzal za ruky a na pláž tě vytáhnul.
Všude kolem byli stany a ohně. U každého ohně seděli piráti a pláž jimi byla poseta kam až oko dohlédlo.
Na moři pluli desítky pirátských lodí. Na piknik to opravdu nevypadalo.
Byla tma, takže si tě nikdo nevšímal.

Mizuki a Gray

Grayovi se všechno povedlo, ale dole pod nima si všimli jak v rychlosti mával pochodní a vyslali další dva chlapy nahoru.
Neví co se stalo, ale raději jdou každý z trochu jiného směru. Jeden projde kolem křoví, kde je schovaná Mizuki.
Máte pár minut než přijdou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:44

Gray

Rychle jsem zapíchnul pochodeň zpět do země a odtáhnul toho piráta k tamtomu druhému, následně jsem se z henge proměnil zpět a sundal si závaží na nohou. Abych byl rychlejší než předtim. Rozeběhl jsem po stromech až nad Mizuki a čekal až k ní dojde jeden z těch pirátů, abych ho překvapil ze shora.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:49

Siture

Hmm tak to nevypadá moc dobře,potřebujeme pomoc takhle nemáme žádnou šanci,chtělo by to nějak aktivovat tu pilulku co máme.Řekl jsem si a pokračoval za nimi,snažil jsem se abych nebyl vidět.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:57

Ikeno
Po tvary mi stiekla kvapka potu Takze naozaj su tu piraty obzrel som sa za seba a chcel dat situremu nejake znamenie, ale nemohol som, lebo ten chalan ma chytil za ruku a niesol prec.
Toto vyzera na vela piratov. Co je tento chalan piratsky princ alebo co??
Dufal som, ze ten siture este neaktivoval pilulku. Najprv som chcel zistit viac.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým Lei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Lei
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: