Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Náměstí Suichugakure

Goto down 
+15
Nero
Yuu
Methyl
chappi
Tom555
Clover
Rhaegar
Pein
Páťa
likuku0
Kakuza-chan
Forward
Shika-san
Nagato
Aspi
19 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:05

Zde pište lidi, kdo jste na náměstí, mezitím co se rozhoduje o dokončení 1. zkoušky.

Na náměstí je Rámen obchod, obchod s ninja vybavením a ubytovny pro ninji.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 12:52

Na náměstí dorazila skupinka ninjů z Horagakure no Sato. Chuuninské zkoušky už byli na dosah a bylo evidentní, že skupinka byla mírně nervózní. Byli to totiž první chuuninské zkoušky, na kterých se Horagakure objevila.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:35

Simon - (Suichugakure no Sato)

Keď som išiel preč od Kin a Nimeshiho začul som nejakých ľudí z námestia. Prišiel som na námestie a uvidel som skupinu mladých ninjov. Kto to má byť? Žeby budúci chuuninovia? Zadivil som sa a pozrel sa na okolie.


Naposledy upravil Shika-san dne Sun Oct 17 2010, 13:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:38

Akemi - Hora
Dorazili sme do Suichu.
Pôjdem sa vyspať. Pomyslel som si no v tom momente som si uvedomil že neviem kde je ubytovne pre ninjov.
Došiel som k jednému chlapíkovi a spýtal som sa ho: Zdravím, neviete kde je ubytovňa pre ninjov?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:42

Tawara-Hora

Kůůůůrňa tady je ale kosa
zamumlal jsem když jsme vcházeli do vesnice.
Řekl jim vůbec někdo že na sníh je třeba ještě pár měsíců počkat?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:44

Chlapík u Akemi

"Stačí když půjdete támhle rovně a pak zahnete doprava, je tam velká budova a tam už je velká tabule s nápisy, kde kdo má pokoj a tak. Vlastně tu budovu můžete vidět i odsud, kousek střechy." Ukázal jsem na zasněženou červenou střechu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:44

Nimeshi - Suichu

Došli jsme s Kin do rámen obchodu a všiml jsem si, že je na náměstí docela nával. Pojť rychlejš, než nám zasednou všechny místa, řekl jsem a pousmál se na ni.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:46

Akemi - Hora
Ďakujem. Povedal som a pomaly som začal kráčať k tej budove.
O chvíľu som ku nej dorazil a pozrel som sa kde mám izbu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:55

Aiko

S nadšením v očiach som sa porozhliadla po Suichu.
óó... toto je super... uškrnula som sa.
Haha, tieto skúšky budú lepšie... budú super! povedala som a trocha som sa zatriasla.
Eh, Ryuu, Amaki, pozívam vás na Ramen! usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:58

Tawara-Hora

Vzhledem k tomu že jsem neměl nic na práci a zaslechl jsem chlápka co mluví o pokojích, vydal jsem se najít ten svůj a drobet si odpočinout před začátkem zkoušek.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:04

Amaki
Robí sa velký macher, ale zo mňa je celý posratý.Pomyslel som si a po zvyšok cesty som už Uchihu ignoroval. Po chvíli sme dorazili k Suichi. Velmi ma potešilo snežné počasie, kedže som už dlho nič podobného nevidel. Začal som sa obzerarať po námestí za účelom nájsť miesto na sedenie. V tom nás však Aiko pozvala na rámen.Samozrejme...ahaaa...tam už aj vidím rámen obchod.Ukázal som prstom pred seba.

Jukara

Znudene som dorazili na námestie. Rozruch som ignoroval a prešiel som cez všetkých ako duch.

Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:05

Akemi - Hora
Konečne som sa našiel a vybral som sa do svojej izby.
Zložil som si veci a ľahol som si na posteľ, kde som aj zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:11

Simon

To je dnes nával. Sadol som si na lavičku, ktorá bola zasnežená a pozeral som na ninjov, ktorí nevedeli kam majú ísť. Brrrr to je, ale dnes zima. Ktovie, kde je Nimeshi? Určite niekde balí Kin a ja tu mrznem. Pomyslel som si. Asi sa pôjdem pozrieť za mamou do Ramen obchodu, ako sa mame darí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:25

ACH JO. Za jména zkratky vesnic -> Pein, Mia a Shika.

Je to jediná věc co se po vás chce, tak si an to prosím myslete, ať v tom není bordel.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 15:25

Rei - Hora
V tom se před Tawaru postavila Rei. Vím že jsi z cesty asi unavený, ale musíme trénovat. Takže si jdi vybalit na pokoj, obleč se a příjď za mnou na 1. cvičební louku. Rei podala Tawarovi papírek s plánkem.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:07

Kin Suichu ne??
Uhm, ramen??? Nie dakujem, to vajce vyzera akoby bolo zive a zasiahnute kriptonitom.
Ale ty si daj. Ak sa ty do 24 hodi nic nestane, dam si aj ja.
Sadla som si obodial, dala unudenu pozu a pozerala sa na nemashiho. Pani, to co ma medzi zubami? zeby ten ramen z minuleho tyzdna?? vyzera nejako zeleno... niekomu by ten pohlad mohol byt neprijemny...


Naposledy upravil adop1011 dne Sun Oct 17 2010, 16:11, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:10

Nimeshi

Nevim co máš proti rámenu... Řekl jsem jí. Ach jo, proč se ke mě pořád takhle chová, řekl jsem si smutně a pustil se do jídla. Nevíš, kde je Simon? Dodatečně jsem se jí zeptal.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:19

Kin suichu
neviem kde je Simon, asi siel si vyriesit, nejaku "sukromnu" zalezitost.
Stale som mala uprny pohlad na jeho zuby. Teda, dovtedy, kym ma nevyrusil casnik.
Dam si limonadu povedala som a aby medzitym kym mi to donesu nestala rec, spytala som sa.
Povezd mi svoj pribeh a v duchu som si dodala
nech to nie je ziaden kulturista, co sa kazdx den oziera, dava si ramen a mysli si ze je pritazlivy.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:42

Rinari - Horagakure

Když jsme došli do Suichu,tak tam bylo sněhu,jako v sněžné vesnici. Kdyby se vědělo že tu bude takhle tak si vezmu více oblečení. Zamumlala jsem si a procházela jsem se náměstím ,rukama jsem s obíjmala.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:50

Jukara-Suichi

Podarilo sa mi nájsť volnú lavičku, tak som si na ňu sadol. Chvílu som si prezeral geninov z Hori, no nezdali sa mi až tak zaujímavý, tak som z batohu vytiahol rezbársky nožik a kúsok dreva. Hmm...čo by som tak mohol vytvoriť...Pomyslel som si a začal som pohladom skúmať zaujímavé veci v blízkom okolí
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:53

Aiko- Horagakure

Usmiala som sa a chytila som oboch za ruky.
Odtiahla som ich k Ramen shopu.
Tri veľké porcie Ramenu! usmiala som sa a sadla som si.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 17:39

Simon -Suichu

Pomaly som sa postavil a vydal sa za mamou do Ramen obchodu. Ahoj mama dnes tu máš akosi narvané nemyslíš? Dnes asi prišli tí ninjovia z druhých vesníc, čo pôjdu na chuuninské skúšky. Sadol som si na stoličku, ktorá bola vedľa pece.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 20:17

Nimeshi - Suichu

Můj příběh? No, moc toho neni, ale pokusim se. Už od mala jsem vyrůstal v Suichu s rodinou, ale oba rodiče mi zemřeli ve 4 letech. Do svých 12 let jsem vyrůstal s jedním dědulou a teď žiju sám v opuštěném rodinném domě, řekl jsem stručně, protože jsem chtěl mluvit spíš o ní. A co ty? Jakej je ten tvůj?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 21:21

Kin suichu
Uf to bolo kratke.
Nahodila som premysliaci vyraz.
Moje cele meno je Renkinjut Kinthayo, narodila som sa na vode, nebot moj klan putoval po oceanoch a nepatril ku nijakej vesnici, ale najblisie bol k Suichukagure, nebot ako si pametam, tam sme najcastejsie obchodovali.
Matka pri mojom narodeny zomrela.
Urobila som kratku odmlku.
Potom sa o mna staral iba otec. Bolo to fajn dectvo, az kym som nestretla tetu Lin. Potom to bolo este lepsie.
Az kym neprisla ta burka.

O otcovi som hovorit nechcela, vsetko co sa m stalo, bolo kvoli nej. Ruka a potom aj ta burka...
Zamyslene som sa pozerala na oblaky. Cely svet ako keby prestal existovat.....
Limonady som sa ani nedotkla.


Naposledy upravil adop1011 dne Mon Oct 18 2010, 15:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 21:41

Nimeshi

Ty už to pití nebudeš? Zeptal jsem se, jakoby se mnou její příběh nezamával, i když mě trochu překvapil, a bez toho, abych čekal na odpověď jsem si tu limonádu vzal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí Suichugakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru
» Kumogakure a Suichugakure
» Nová Suichugakure
» Cesta do Suichugakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: