Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová Suichugakure

Goto down 
+6
likuku0
Clover
Shika-san
Ramaru
Srotak
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:23

V celé vesnici se rozezněly zvony a to byl důvod toho, že se všichni obyvatelé sešli u budovy, kde je kancelář kage, protože věděli, že přichází nový Sendokage, který je tak mocný, že Suichugakure povede dobře. Najednou se však v celé vesnice silně ochladilo a všem začala být trošku zima, ale z dálky už čekající lidé viděli přicházející postavu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:25

Masaru

Po chvilce obrovské bolesti sem se spamatoval....
Ehm... Takže seš tam?
Zeptal sem se blbě...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:31

Montaro Yuurinshi

Dobře .. odkýval jsem všechno Suizuovi a pak se rozezněly zvony a já rychle seběhl dolu mezi lidi abych sledoval přicházející postavu . bylo to asi poprvy kdy jsem se tešil na novýho kageho .. v mí mysli jsem pak jenom řekl .. Vítej v mém světě Rokubi .. a dál jsem sním už nehodlal mluvit
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:32

Simon

Cvičisko:
Pozrel som sa divne na senseia a premenil som sa späť na Simona. Hmmm. Tak to pekne vyzeralo mali sme šancu zobrať ten zvitok. Pousmial som sa na Nimeshiho a otočil sa k senseiovi. Pomalým krokom som išiel za ním.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:33

Sora

Chodila jsem po Suichu,a hledala toho nového člena,ikdyž to bylo asi marné.Pak se ozvaly zvony,a já jsem vyskočila na barák.Z něho jsem se koukala na nového přícházejícího.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:42

Valentine Hanirushi

Nová Suichugakure Indigo_by_Ninjatic
představte si ho akorát milejšího a bez rudého oka, ale má zelené oko a to druhé je opravdu pod páskou.

V černém oblečení a v černém plášti na kterém byl ze zadu jakýsi rudý symbol jsem kráčel skrz Suichugakure a lidé kolem mě cítili jakousi zimu, jakoby se mnou přišel chlad. Někteří lidé mě trochu poznávali, protože jsem dříve studoval s Jirem, Sayarem a td. na akademii. Došel jsem až k velkému davu lidí před budovu kage a tam jsem si stoupl, ke dveřím a v tu chvíli od brány přišlo dalších pět lidí s různými zbraněmi na zádech a všim možnym a poté se tam objevilo i dalších asi 20 nových obbyčejných obyvatel, kteří přišli se mnou, že zde budou znovu žít. Podíval jsem se na lidi okolo a pak jsem si odkašlal a svym chraplavym hlasem jsem se dal do řeči. "Dobrý den milý spoluobčané, mé jméno je Valentine Hanirushi a jsem váš nový Sendokage."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:55

Montaro Yuurinshi

Vypadá schopně a taky dobře .. řekl jsem si v myslí a poodešel od hluku lídí dál a opřel jsem se o dům
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:59

Nimeshi

po cestě
Sklamaně jsem se podíval na sensei, "tak co jací jsme byli?" zeptal jsem se a doufal, že mě pochválí.

ve vesnici
Ach jo, další emo. Pomyslel jsem si když jsem ho viděl. Ale vypadá silně...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 22:11

Valentine

Podíval jsem se kolem sebe a pak se zamyslel. "Rozhodně uděláme pár změn." Řekl sjem a bleskově složil pečetě a ukázal k nebi a tam se najendou objevily mraky, přez které šly jemné paprsky světla a najednou začalo sněžit, lidé v Suichugakure to viděli popré, protože zde nikdy nesněžilo. Během chvíle už byla Suichugakure jemně pokrytá sněhem, ale nepřestávalo sněžit.

Utakata

Wow, ten je fakt dobrej. Pomyslel jsem si, ale pak jsem si vzpomněl na otázku Nimeshe a pošeptal mu " Oba jste testem prošli." Řekl jsem a usmíval se.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 22:16

Nimeshi

Sníh mě dost rozhodil a tak jsem se trochu zatřásl, nedělalo mi to dobře a tak jsem se šel shovat do nějaké budovy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 22:23

Montaro Yuurinshi

Co to ? .. řekl jsem jsem a pak namě dopadaly malé vločky ... Tak chladný ... řekl jsem a najednou se mi vybavovaly před očima myšlenky z chunniských skoušek ... Brr .. zavrtěl jsem hlavou a ledoval nebe ..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 23:01

Sora

Cože? Ono sněží?,pomyslela jsem si.A naskakovala mi husí kůže.Otřásla jsem se.Ale zima tu je řádná , řekla jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 23:05

Valentine

Pak se přede mě postavilo těch pět osob se zbraněmi a dívali se všude okolo a přohlíželi si to tu a já je obešel a stoupnul si před ně. "A tohle je 5 legendárních šermířů, ano původně to bylo v Mlžné, ale ta je zničená, a proto tato tradice bude pokračovat zde a jak už logika napovídá, zbývají ještě dvě místa." Řekl jsem a pousmál se a mé dva piercingy zazářily při dopadu slunečních paprsků na ně. Sice už se oteplilo, ale všem došlo, že už nebude takové teplo, jako bylo dříve a ty bystřejší mohlo napadnout, že ten sníh bude možná mít něco společného s technikama kage.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 23:35

Nimeshi

Tss, ten novej kage je ale sobec, nemyslí na nás teplomilovný lidi... pomýšlel jsem si a šel hledat spříznědou duši, která by se mnou šla někam do hospody.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 23:38

Montaro Yuurinshi

Naposled jsem se kouknul na novýho sendokageho .. ted už to budou věci co nejsou pro mě .. řekl jsem si pro sebe a otočil se a šel jsem směr domů
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 08:12

Simon

Tak toto je nový Kage? Pripadá mi trochu namyslený, keď nám tu je teplo a on tu pustí sprchu snehu. To zas bude Kage teda jak každý. Zasmial som sa. Pri tej zime by som si dal čaj. Brr. Husacia koža mi naskákala a ja som sa spýtal senseia. Mistr sensei do kedy sa tu budeme pozerať na toho namyšlenca? Nepôjdeme ako tím si niekam sadnúť? Osláviť to neako. Pousmial som sa na Senseia.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 09:02

Creepy

Oslava, natož nový Kage
docela by mě zajímalo co udělali tomu starému
mě naprosto nezajímali, protože ale bylo nutné se účasnit, seděl jsem na nejbližším sloupu veřejného osvětlení a dokončoval svou techniku, když řekl sand jedinou věc co mě zajímala.
Pět? Dvě místa zbívaj?
zamyslel jsem se nahlas, načež jsem na Kageho bez obalu zařval
HEJ A KOHO MUSÍM NAKOPAT ABYC SE MEZI NĚ DOSTAL?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 10:52

Nimeshi

Po asi půlhodinové exkurzy v hospodě jsem vstal a odešel hledat senseie. Asi bude ještě na náměstí, řekl jsem si a vydal se tím směrem
Návrat nahoru Goto down
Takaa
Academy student
Academy student
Takaa


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 14. 08. 10

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 12:33

Hiroki

Když mi ten borec řekl ,že mám odejít a jít si kam chci.. Tak jsem tak udělal .. Procházel jsem se po celé Suichugakure a přemýšlel.. .. Zrovna dneska .. Musí být na misi .. Zrovna když mě přidělí do týmu .. To je fakt hrůza .. No stejnak s tím nemůžu nic dělat ... Ještě chvíli se tu budu procházet .. A pak .. Pak nevím .. Však já něco vymyslím... Říkal si v duchu a přitom chodil po Suichu..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 12:57

Sora

Chjo...tolik lidí,najít toho nového člena bude těžké... Pomyslela jsem si,a stále jsem se rozhlížela po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:27

Masaru Yukisha

Když mi démon neodpovídal ignoroval sem to. Přišel sem ke Kage budově, když sem se dozvěděl tu novinu..
Nemám rád zimu.....
Pomyslel sem si a šel pryč... Ten sních měl sice něco do sebe ale ten chlad byl na nic. Cítil sem se jinak... Snažil sem se komunikovat s démonem ale ten se zdál ticho... Asi na něco vyčkával... Byl sem rozhodnutý naučit ho aspoň trochu ovládat... Na to, že me vyřadili z klanu Suikafuurado sem už skoro zapoměl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:37

Valentine

Když se ozval Creepy boy tak jsem se jenom pousmál Hned první zájemce jo? Pomyslel jsem si překvapeně a ukázal na těch pět "Musíš porazit jednoho z těhle pěti a pak jsi jeden z nich." Řekl jsem na rovinu a pak jsem udělal rukama gesto, že další novinky se později lidi dozví a že teď mohou jít.

Utakata

Zamyslel jsem se a pak Simon řekl, že je namyšlený. "To, že je silnější než ty, neznamená hned, že je namyšlený. Takže se laskavě uklidni." Řekl jsem mu, protože jeho chování mi připomínalo 8mi letého fracka. "No, ale je mi docela zima, takže by jsme mohli někam zajít." Řekl jsem a zamířil se Simonem k obchodu s rameny a z dálky nás viděl Nimeshi.

Sora -> Uviděla jsi podivně se rozhlížejícího Hirokiho a tak tě napadlo, že je možná on ten pravý, kterého hledáš.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:42

Masaru Yukisha

Došel sem až na zasněženou louku, chtěl sem zkusit vyvolat démona a půjčit si od něj chakru, nechtěl sem to zkoušet ve vesnici, aby sem omylem nic nezničil.....
Ok... takže já sem teď tvůj nový domov ... Ty mi dáš chakru a já tě nechám relativně na pokoji.
Řekl sem rozhodně a složil ruky do pečetě tygra. Okolo mého těla začla proudit má modrá chakra, čekal sem na to, až se ukáže ta démoní.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:47

Montaro Yuurinshi

Zabouchl jsem zasebou dveře od domu ... a cestou k postely jsem si pořád dokola říkal .. nevyužívat demona , ovládne mě ... pak jsem přišel k postely a plácnul sebou nani protože jsme byl unavenej
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:51

Sora

Přiskočila jsem k tomu klukovi,ahoj...nejsi nový člen týmu 1 ? Zeptala jsem se ho,a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová Suichugakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Cesta do Suichugakure
» Kumogakure a Suichugakure
» Náměstí Suichugakure
» Historie Suichugakure no Sato
» My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: