Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mlha (Sora a Izumi)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:30

Pokračování zde
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:47

Sora

Koukala jsem se kolem sebe, všude byla mlha. A já s těží šmourala očima abych vůbec něco zahlídla, C- ani jsem nedořekla a slyšela jsem ránu. Došlo mi že asi údeřili Izumiho, ale nevěděla jsem na jakou stranu,a kam. Snažila jsem se soustředit na kroky či jiné pohyby.

- Nevšímavost Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:41

Jenže mlha stále rudla a rudla. V tu chvíli se vedle tebe znovu objevil Izumi. "Asi už to zmizelo." Řekl, ale v tu chvíli ho něco chytlo za nohu, strhlo k zemi a odtáhlo rychle pryč. Najednou jsi v mlze zůstala stát sama a všude olem jsi slyšela hlasy. "Soro, Soro."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 20:28

Sora

Furt jsem se otáčela do kolečka, abych přesně zaměřila odkuď to jde. Ale nešlo to poznat, Genjutsu ? Ninjutsu ? Co se tu sakra děje ?! Zeptala jsem se sama sebe, a stále pozorovala mlhu. Kdyby se náhodou něco mihlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 22:07

Jenže v tu chvíli mlha prostě zmizela a ty jsi viděla Izumiho, jak byl uvázaný okolo stromu a před nim stála nějaké postava, která si sahal na záda pro katanu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 15:12

Sora

Když mlha zmizela tak jsem zahlídla Izumiho jak je přivázanej ke stromu. ... Jak ? zeptala jsem se sama sebe, když ta postava čapala po kataně. Tak sem si vytáhla kunai, a čekala co bude dělat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:55

Postava vzala katanu a bodla Izumiho přímo do břicha, poté katanu vytáhla a obrátila se přímo proti tobě. Ukázala na tebe katanou, ze které kapala krev a v tu chvíli se kolem katany začal točit vítr.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 19:20

Sora

Naštvaným pohledem jsem sledovala ten meč, co se to ksakru děje ?! Zeptala jsem se sama sebe. Moje ruka se automaticky po tom,co Izumiho bodnul/a. Co tu chceš ? , tuhle větu jsem hodně zvýraznila.Protože bylo vidět, že to beru vážně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:02

Postava tě uplně ignorovala a v tu chvíli se z meče proti tobě rozletěl silný vítr, který dokázal i trhat těla, jako to dělala Temari. "Jdeme si pro oběti, které jsme nedostali." Zařvala nadšeně postava a tobě došlo, že se jedná o holku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 19:44

Sora

Pokusila jsem se uskočit do boku, doufala jsem že se vyhnu. Ale ten vítr vypadal hodně nebezpečně. sakra ! jaké oběti ? Pomyslela jsem si při uskakování.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 12:06

Větru jsi se vyhnula, ale v tu chvíli už do tebe osoba napálila loktem, což mohlo značně zabolet. Následně se snažila máchnout mečem po tvých nohách.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 23:04

Sora

Bolest jsem cítila, ale furt jsem měla kunai v záloze. Tím jsem se ubránila tomu meči, po obraně kunaiem jsem uskočila dál od té osoby. Oběti ? Koho tím máš na mysli ? Snad ne ... ? Řekla jsem a při těch posledních slovech jsem se zamyslela. A došlo mi že možná v tom jede Izumi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 11:44

Žena

Najednou se mě na něco zeptala a já se jen zasmála. "Ten blbec je nevinný, ale Suichugakure před asi 50 lety objevila místo, kde žijeme my. Říkají tomu vesnice skrytá v rudé mlze. Žijeme tam my, jelikož už se od narození rodíme s nějak zničenym tělem." Ukázala jsem na své ruce, které byly různě od jizev a jakoby popálené. "Proto nechodíme mezi lidi, jenže jednoho dne k nám dorazil ninja ze Suichugakure, který nám ukázal jak obětovat někoho tělo, kdo už je mrtvý a nám by to lehce zahojilo rány, ale více to pomáhá když máme někoho živého, ale to už nám Suichu nedala, tak se prostě jednou za pár let stavíme." Řekla jsem a rozeběhla se na Soru. "Čim mladší, tim lepší!" Zvolala jsem a znovu po ní sekla katanou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 12:19

Sora

Si myslíš že moje tělo získáš ? Zeptala jsem se jí, a vytáhla z pouzdra kunai s výbušným lístkem.Ten jsem hodila pod sebe, a uskočila co nejvíc do zádu. Musím si dávat pozor, je to silnější osoba, teda aspoň doufám. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 12:25

Žena

Běžela jsem moc rychle na to, abych stihla před kunaiem zareagovat, takže bouchl trochu přede mnou a mě to lehce odhodilo dozadu, při čemž mi to trochu potrhalo klouby, jelikož jsem je měla nejblíže k výbuchu. Poté jsem vyhodil do vzduchu svůj meč a začala skládat pečetě, najednou meč dopadl tesně přede mě a zabodl se do země, při čemž jsem se ho dotkla. "Jouton: Shushike no jutsu!" Najendou před tebou praskla země a na tebe začala stříkat láva.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 12:36

Sora

Sakra ! Teď by se hodil suiton. Pomyslela jsem si, a složila pečetě. Doton: Doroku Gaeshi vykřikla jsem a přede mnou se udělala zeď, která mi měla sloužit jako opora k mému úniku. Chvilku musí vydržet ! Pomyslela jsem si a rychle jsem se rozeběhla od té zdi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 13:33

Žena

Opravdu to tu lávu zablokovalo, chvíli držela, ale pak láva protekla skrz ní a já se na tebe znovu rozeběhla, ale meč už jsem nechala v zemi. Poskládala jsem za běhu pečetě a "Jouton: Jou rappa!" V tu samou chvíli země znovu prasknula a já si na praklinu stoupla, otevřela pusu a najendou jsem na tebe vyplivla velkou vlnu lávy.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 21:20

Sora

Měla bych zachránit Izumiho aby mi pomohl ? Né... je zraněný, takhle by akorád utrpěl větší zranění, nebo by možná i zemřel. Pomyslela jsem si , když se na mě začala valit lávová vlna tak jsem přemýšlela jak uhnout. Čili to byla velká vlna, tak na uhnutí nebylo moc času. Udělala jsem pečeť na Kawarimi.Když mě láva zasáhla tak po mě bylo jen poleno. A já jsem se objevila dostatečně daleko od té lávy,aby mě nepopálela. Láva,láva,láva samá láva. Pomyslela jsem si, a přemýšlela jak se jí zbavit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 22:14

Žena - Kawarimi se má psát příspěvek před použitím.

Dostala se z mého útoku, ale v tu chvíli jsem složila znovu pečetě a otočila se na ní, v tu chvíli se otočil i meč a já na ní ukázala a v tu chvíli kolem ní začala praskat země.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mlha (Sora a Izumi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Sora a Izumi)   Mlha (Sora a Izumi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha (Sora a Izumi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mlha (Darui a Yuu)
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Jukara a Hiyori)
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Creepy a Miyoko)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: