Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mlha (Kin a Nimeshi)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:28

Pokračujte zde
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 20:01

Nimeshi

Hmm, Kin, tohle není v pořádku, máš nějaký nápad co dělat? Zeptal jsem se jí, bylo vidět, že jako k chuninovi k ní chovám daleko větší resekt než jsem k ní choval předtím, nebo to také mohla znamenat, že se mi nechce přemýšlet.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:42

Jenže v tu chvíli Nimeshi ucítil bolest v pravé noze a padl k zemi, jakoby ho někdo skosil.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:53

Nimeshi

Útočit na genina? Zakřičel jsem na útočníka a doufal, že mi Kin pomůže, když je teď chuninka. Sám jsem také iniciativně použil suihachi směrem od Kin a podle zvuku jsem se snažil poznat, jestli kolidovala s nepřítelem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:47

Jenže nikde nikdo nebyl. Jakoby prostě v té mlze zmizeli. Jenže najednou Nimeshi uviděl v dálce postavu s lidskym tělem, ale hlavou býka a s rudými oči. V té mlze to bylo jak z nějakého hororu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 16:16

Nimeshi

Genjutsu... Pomyslel jsem si a ztratil dech. Co, co po mě chcete? Řekl jsem koktavě a nervozitou jsem se začal klepat. Ani jsem nečekal na odpověď a stopl jsem si chakru, pro lepši soustředění jsem si složil ruce do znamení a vyřkl: Kai!
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 16:34

Kin
Zacula som v dialke Nimeshiho hlas.
Hey, Nimiku? Kde si? kricala som a snazila sa velmi nedychat a rozoznavat zvuky v okoli.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:08

Nimeshimu se genjutsu nepovedlo prolomit, ale v tu chvíli mlha začala mizet, jakoby genjutsu zrušil někdo jiný. V tu chvíli před Nimeshim a Kin stál chlap v otrhaných hadrech a se zjizvenou tváří, opravdu ošklivý.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:27

Nimeshi

Fuj, řekl jsem potichu, ale Kin to mohla slyšet. Tohle je taky nějaké genjutsu? Řekl jsem tak, aby to slyšela i tamta osoba. Protože tohle je ještě horší pohled než na tu mlhu. Dodal jsem a pro jistotu si vytvořil jednoho klona.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:28

kin
Stala som opodial a dufala, ze najprv zautoci na nimeshiho a nie na mna...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 16:10

Sariyu

Uchechtl jsem se a sledoval oba dva. "Vy se smějete, ale až si vezmu vaše tváře, tak budu já ten co se bude smát." Řekl jsem tiše a šel pomalu k nim a v tu chvíli jsem na ně ukázal rukou a z mé dlaně se na něj rozletěla vařící voda.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 17:14

Kin
uskocila som stranou.
hm, co je podla teba silnejsie? spytala som sa neznameho.
Tvoja voda? Alebo moja kyselina? zlozila som pecat a vykrikla
Suppaiton: Semai tama no Kuchi z ust mi zacali vystrelovat tenke pramienky kyseliny...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 17:15

Nimeshi

Nesmějeme, je to spíš k pláčí... Řekl jsem a použil suihachi proti jeho vařící vodě, mělo by jí to schladit i vychýlit z dráhy, aby mě netrefila. Konečně něco děláš, Kin.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:02

Sariyu

Pousmál jsem se když se s moji vařící vodou střetla voda a kyselina a můj útok zničili. Jenže to už jsem silně udeřil do země a zem začala všude kolem vás rychle praskat a vystřikovala tam horká voda.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:10

Nimeshi

Coto? Probliklo mi hlavou ale neměl jsem moc času na tlachání ani přemýšlení a tak mě můj klon rovnou vymrštil směrem k Sariyovi, načeš se s ním střetla horká voda a on se rozprskl. Vypadá to, že používá spíš techniky na dálku, třeba ho dostanu z blízka. Řekl jsem si a při letu natáhl levou ruku směrem vedle sebe a pomocí suihachi jsem vytvářel vodu, kterou jsem rovnou přetvořoval ve klona...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:41

Kin
Jeho nemozem podcenovat.
zlozila som pecat, nashromazdila chakru do ust a vykrikla Kannou ato semai Kyojin no jutsu
z ust sa mi zacal liat prud kyselini..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:52

Sariyu

Bylo dobré, že Kin vystříkla kyselinu, ale v tu chvíli ji ruku spálil silný výstřik horké vody, takže místo toho, aby mě zasáhla, tak zasáhla zem, jelikož to s ní jasně cuklo, ta bolest.
Jenže to už na mě letěl Yuu a já udělal kotoul do zadu, aby mě netrefil. Ve chvíli kdy dopadl už jsem měl ruce v pečeti a z úst mi stříkala vařicí voda.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:54

Kin
sakra, najprv musim dokoncit techniku, az potom mozem zautocit.
otocila som sa na nemeshiho a vykrikla Kry ma 1 minutu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 20:09

Nimeshi - nejsem Yuu, tohle je už podruhý Smile

Krýt jí jednu minutu? Dobrá... Řekl jsem si a okamžitě použil suihachi proti té jeho vodě, abych ji zchladil, jelikož suihachi nepotřebuje pečetě, tak jsem to stihl, pokud měla technika požadovaný efekt, tak jsem se k tobě rovnou máchl holí, kterou jsem prodloužil, aby na tebe dosáhla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 22:11

Sariyu - Jemu říkám Niemshi a tobě Yuu. Furt si vás pletu Cool laugh

Najendou to do mě napálila hůl a já hodil kotoul do strany a rychle se postavil. "Sakra, jak jsi prodloužil tu blbou hůl?" Nechápavě jsem na něj zařval a začal rychle skládat pečetě, při čemž jsem znovu bouchl do země, ale nic se nedělo.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 22:25

Nimeshi

To že bouch do země a nic se nestalo mohlo znamenat, že je oslabený, nebo že se teprve něco stane, v obou případech sem musel jednat a tak jsem k němu rychle přiskočil a pokusil se ho dostat do vodního vězení řkouc: Suihachi rendan: Suirou no jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 22:33

Kin
Kannou ato semai Kyojin no jutsu vykrikla som a z ust mi vysla dalsia vlna kyselina, avsak teraz sa zacala formovat a obtocila sa okolo Kin. NA druhom konci sa vytvorila Lebka, ktora zacala sa vselijako po okoli prelietat. Podobne ko pavucina.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:11

Sariyu

Ach ta naivita Řekl jsem a v tu chvíli podemnou praskla země a já spadl do temnoty. Jenže to už se zem začala třást a najednou z díry vyletěl silný proud vody a formoval se do jakési postavy s mečem v níž jsem byl já. Byl jsem v té vodní formě vysoký asi 6 metrů a můj meč byl dlouhý dva metry, když v tom jsem s nim chtěl udeřit zároveň do Nimeshiho i Kin.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:49

Nimeshi

Jéj, to je krásný, pomyslel jsem si, ale neměl jsem moc času se kochat, zapřel jsem se o hůl, odrazil se a ve stejný moment jí prodloužil, což mělo za následek, že jsem rychle odskočil dozadu a vyhnul se meči. Když jsem dopadl na zem, tak jsem si připravil výbušný lístek na konec hole (dozfám, že moje hůl přežije výbuch lístku Smile )
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:34

Kin
Moja kyselinova "lebka sa postavila do cesty mecu a skusila som ho zastavit, avsak vedela som, ze tato technika nie je na obranu.
Ksakru, tuto techniku dlho neudrzim.. pomyslela som si a dufala, ze Nimeshi je silnejsii ako ja....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mlha (Kin a Nimeshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha (Kin a Nimeshi)   Mlha (Kin a Nimeshi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha (Kin a Nimeshi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Sora a Izumi)
» Mlha (Miya a Cloud)
» Mlha (Jukara a Hiyori)
» Mlha (Darui a Yuu)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: