Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 23:58

???

chytil si mu pěst ale najednou t idal kolenem do hlavy a omráčiltě rychle se otočil a viděl toho teleportovacího (Yotsuke) nepřítel tě najednou chytnul a odhodil tě na zem tam pak vzal katanu a dal ti zášitou do čela ... a ty si taky upadl do bezvědomí .. zandal katanu a šel ke kristalu jenomže ....

-> potřebuju pokačovat , gomene

???

Yapaaaa , konečně ... uzval se radostný hlas v Akitovi ale i takový temný
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 00:02

Akito

Kdo jsi, zeptal jsem se ho vyděšeně. Vypadni z mojí hlavy, sakra! Začal jsem na něj rozčíleně řvát, protože se mi jeho hlas vůbec nelíbil a k tomu byl ještě v mojí hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 00:07

"Hlas"


ještě se ptej BAKA ... zakřičel anněj bylo slyšet v tom hlase že si to užívá ... najednou akito vstával i když byl v bezvědomí nemohl nic sam dělat a začla ho obalovat chakra Tak dem nato .. řekl si .. a Akito natáhl ruku a z toho vyletěl chakrový obal "zelený" na toho u krystalu

mezitím "myšlenkově" pravý akito stál před tmavou klecí kolem byly řetězy a z poza cely vycházel smích ... mohl si taky všimnout že tam je menší díra v té kleci

???

coto sakra nestihl uniknout ale bylo to jen malé škrábnutí do ramene ... otočil se a zkládal pečetě
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 00:10

Akito

"Co to je za místo?" Zeptal se sám sebe v duchu, ale stejně to vyslovil, i když nechtěl. "A co ta klec a ta díra v ní? Hej, je tam někdo," zeptal jsem se směrem na místo, odkud vycházel smích, protože asi tam někde muselo mít to něco nebo někdo hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 15:05

Hizashi

Keď som dostal tú ranu tak som padol a vôbec som sa nehýbal any som sa o to nepokúšal. Som slabý.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 15:15

Akito

obří rychlostí vyletěl na nepřítelě a napřahoval pěst ten s velkou talakovou vlnou odlítl a přistál ve zdi kde vykašlával krev ...

Akito Uvnitř-> najendou z té díri agresivn veletěla obří ruka a mklátila všude kolem ještě kousek a dosáhla by i na tebe a sylšel si stále smích
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 15:21

Akito

Udělal jsem dva kroky vzad. "Kdo sakra jsi? Tak řekneš mi to! A co děláš tady?!"
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 15:26

Yotsuke

Nepřítel mě chytil a mrštil se mnou o zem.
Jak mě mohl vykrýt?
Na rychlosti si zakládám.
To není možný.

Než dostanu ránu do hlavy, tak použiju Kawarimi a jako již obvykle se skryju opodál, abych zhodnotil situaci.

Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 15:32

???

začla mu praskat Anbu maska ty svin* kdo sakra si .. zakřičil

-> Yotsuke ... Viděl si jak Akita obalila červená chakra a trošku se zvětšuje

-> Akito Uvnitč ... ruka se zklidnila Já jsem bůh já jsem děmon .. řekl mu rozčíleným hlasem který se přestal smát ... ty snad nevíš co tu dělám ??? ... zeptal se ho rozčíleně


-já potřebuju posunout děj kůli chunninskám a potřebuju to urychlit -.- takže jsem musel
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 15:42

Yotsuke

Co je to za sílu?
Tohle je mimo rámec mých vědomostí.
Musím sehnat pomoc.

Rozeběhnu se za ostatními, kouknout se jak jim je.
Odnesl jsem Hizashiho k Hiroshimu, který už se pomalu probíral.
Buď v klidu a odpočiň si. Kdyžtak se starej o něj.
Pak se přenesu ke strýčkovi.
Tak co, jak ti je?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 15:50

Akito

"Ne, ale zajímá mě to," odpověděl jsem mu. "Proč jsi tady? A jak si se sem dostal?" Podíval jsem se na něj podezřívavě, vůbec se mi ta situace nelíbila.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 15:58

Akito uvnitř -> z tmi se oběvil jeho obří "opičí" obličej ... strhni tu pečet a řeknu ti víc . řekl mu celkem přátelsky a velkýma očima koukal na pečet která byla dole u klece
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:01

Akito

"Pečeť," řekl jsem nechápavě a chtěl jít blíž, ale něco mi říkalo, že je to nějaká bouda. "A proč bych ji měl strhnout? Vždyť mluvit můžeš tak jako tak."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:07

Akito Uvnitř -> protože ti to chci ukázat pěkně z blízka abys všechno viděl .... protože ty vlasně nevíš kdo ubec si ... zasmál se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:10

Akito

"Moc dobře to vím... Jsem Akito Hakuni! A ty... ty jsi nějaký démon uvnitř mě, ale to mi je jedno... Teď hezky povíš, co víš!" Řekl jsem mu naštvaně, protože jeho změny tématu mě dost štvaly.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:13

Akito Uvnitř -> demon se ti vysmál .. ty is myslíš že si hakuni ??? .. a ještě výs se začal smát byl to takový smích který dokáže pěkně vytočit ... tak to dokaž ...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:18

Akito

"A jak Ti to sakra mám dokázat, když nedokážu aktivovat Whimitar!" Zařval jsem na něj vzteky. "Prostě jsem Hakuni a basta a ty jsi prašivý démon, co tady nemá, co dělat!" Zařval jsem na něj, protože jeho smích už mě začal vytáčet.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:21

Akito Uvnitř -> no vidíš ... vysmál se ..nejsi pravý hakuni jeto jenom náhražka ... podvedlitě .. všichni ve vesnici ... no tka mně pust já ti pomůžu .. řekl mu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:25

Akito

"Lháři!" Zařval jsem na něj a chtěl jsem odejít. "Víš co, dokážu Ti to," řekl jsem démonovi a snažil jsem se aktivovat Whimitar. "Už mě nebaví to, jak mě všichni podceňují!"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:28

Akito Uvnitř -> Nic se nestalo ... notak ztrhni ten svitek a já ti dám sílu jakou si nedokážeš představit ... žádný Whimitar bezemě neoběvíš ... řekl mu .... ještě chvilku vzteku a proberu se sám
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:31

Akito

"Dobrá," řekl jsem mu: "Zůstaň si tady, já jdu odsuď... Už mě nebaví Tě poslouchat," řekl jsem mu a chtěl odejít.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:33

Akito Uvnitř -> nemohl si udějit měl si před sebou zed a okolo sebe taky a před sebou klec ... si uvězněn ale já nás odsud mohui dostat .. pobízel ho ještě ...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 16:41

Akito

"Sakra, nechceš raději zavřít tu tvoji nevymáchanou pusu? To si myslíš, že nějakýmu prašivýmu démonovi uvěřím? Tak to jsi na omylu," řekl jsem tu dost netaktně, až povýšenecky a čekal, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 18:31

Hizashi

Začal som sa preberať a pohol som sa ale potom som znova padol do bezvedomia. Som neschopní.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 10:37

Akito a Neznámej

Akito se rozběhl na neznámího a i naopak střetly se jenom že katana nic akitovi neudala a naopak akito měl celou ruku od krve protože ji prorval zkr něho a začal se smát ..z toho vycházela chakra ještě víc a vtoupala ...
tho si všimnul Ariy ...

Ariy

To snad ne !! ... zakřičel a polo raněnej se dostal k poblíž yonbiho ... nečekal jsem že tam brzo ale ještě je čas ... vytáhnul takovou pečet ve snitku a portnul se za yonbiho a přilepil to naněj

Akito Uvnitř -> Slyšel se obrovský řev a Yonbi se z tahoval do temnoty za klecí ... a ty odtamtud zmyzel

Ariy

přišle jsem k Akitovi .. si v pořádku ?? a zatřepal jsem sním
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» sasuke123(Itachi) vs Koketsu (sasori)
» 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)
» Charakte-koketsu
» Charakter-Koketsu
» charakter-koketsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: