Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 10:41

Akito

"Co, co se stalo," celkem vyděšený a zmatený jsem se probral a bolela mě hlava. To byl ale dost zlej sen... "Sensei," řekl jsem překvapeně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 11:08

Ariy

No jaksi se v tobě něco stalo řekl mu obloukem chytl ho a oběvil se u ostatních
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 11:13

Akito

"Jak ve mě? To nebyl sen? Co se to děje, sensei," vypadal jsem trochu mimo, nechápal jsem to a ani jsem to ani nechtěl chápat. Proč by byl nějaký démon ve mě? Určitě to byl jen sen.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 12:30

Ariy

Víc i řekne Irakage ... řekl mu a sklopil hlavu ... zatím je potlačen ... někam zmizel ..

O 5 minut později ... oběvil se tam Ariy vyléčený ... Kuchiyose no Jutsu ... oběvil se obří pták ... nebyl to normální , nikdo ho nikdy v životě nevyděl mělo to srst a obří křídla Ariy vzal všechny genini a posadil je na toho divného tvora ... pak naskočil a vzletly jsme když to zamávalo křídly všude se zvednul prach
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 12:32

Akito

"A proč zrovna já," zeptal jsem se nechápavě. Proč zrovna já? Vždyť je ve vesnici plno jiných ninjů, tak proč já?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 12:37

Pokračováni v Soře
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)   Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu) - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Utužení Přátelstvý - Tým 33(Seven[blabla] , Sasuke123 , Koketsu)
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» sasuke123(Itachi) vs Koketsu (sasori)
» 2. Souboj - Koketsu Hotora(Koketsu) vs Toshio Taiqza(Rajsrd)
» Charakte-koketsu
» Charakter-Koketsu
» charakter-koketsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: