Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Souboj dvou rivalu

Goto down 
+7
chappi
Rhaegar
Check
Páťa
Ramaru
Srotak
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 18:03

Jop..ale to sa teraz trocha zastaví kvôli ramarovi (nie, to nebererte ako urážku a pod Wink )
Ale zaujímavo..budem držať minútu ticha nad Yutakou na konci aj nad šialenkou Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 18:48

Stoupla ve vašich srdcích Asuna aspoň trošku výš po té historii? Cool laugh

Jinak Rami by se měl asi dneska vracet.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 20:01

Asuna? Cool laugh Trošička viac sa mi páčila ako šialená maniačka alá Hidan, ale ano, historia bola pekná Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 21:08

mě se ta historie líbyla že ukázala asuninu světlou stránku, jenom mi neni jasný proč se přidala k akatsuki
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 22:50

Čekal jsem kdo se zeptá a nebojte, bude to ukázané v Tokuzenově flashbacku. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 14:34

Viem si živo predstaviť ako to bude...ona uteká z vesnice, prenasleduje je niekto lebo sa jej niečo stane, príde tokuzen, zachrániju a povie"Ja som Tokuzen.Tokuzen Uchiha z Akatsuki" Razz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 14:48

Ne Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 14:54

Uvidíme Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:10

Boj se blíží ke konci!
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:33

vzdych Sad naozaj hezké Wink Povedal by som toho viac, ale nedá sa to opísať..pekná hudba v pozadí, nádherné finále..proste famozne Cool laugh

PS: Prečo je šéf aka taký good boy? Cool laugh Cool laugh

Je mi lúto že prežil iba jeden Sad
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:40

Jelikož i on nemá na vybranou. Většina postav v Aka je hodně zamotaná, takže vždy když se to nějak rozzuzlí, tak to poukáže na pravou povahu postavy. A to proč je Toshiro takový jaký je a proč vůbec vede Akatsuki se dozvíte až za dlouho Cool laugh

A děkujem za chválu Smile
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:43

nádhera, famózní úžasný Cool laugh

aspire: pokud se toho ale dožijem...užto je nějaký ten pátek co se aktivita fóra rapidně snížila a k tomu odchází plno dobrých hráčů a nováčci nechodí...asi už skončila doba forum rpg T-T
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:53

Ale prd, teď chyběl Rami a Šrot moc nepsal, ale teď zase začli, takže pohodička a takhle jedem už pár týdnů, hlavní je, že to jede Smile A o žádných ukončených hráčích nic nevim. Pokud vim, tak za poslední dobu žádný dobrý hráč neskončil. A nvý hráči chodí, nedávno se k nám připojil Lyall a Meiki Ookami. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:56

No..LYall a nový by som nepovedal..skôr starý známy Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:00

aspi skoro sem u toho brečel Crying or Very sad , moc krásný. nevim co ktomu víc říct


Naposledy upravil Caldar dne Mon Mar 28 2011, 20:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:01

Caldar: Díky Smile

Adop: Beru to jako "Nově hrající"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:39

Akorád jsem postl poslední post , rozloučení a odhalení pravdy Smile Akorád na Sedmou stranu Smile ... tak užívejte a doufám ,že i přez moje chyby kdy jsem nepsal se to nakonec dotáhlo dokonce jako jeden z nejlepších soubojů vůbec Smile jenom je mi líto že to Šroták naštvaně zabalil takže to spíš byl souboj Jedničky a Trojky Smile
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 21:03

ale byl to moc zajímavej a povedenej souboj a mě se líbyl. Všichni ste to napsali a vymyslely moc povedeně a krásně. Poklona všem zůčastněným.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 22:18

Tak Akatsuki vs. Yutaka oficiálně skončilo ku prospěchu Akatsuki. A jak jistě víte tak Akatsuki dostala dalšího démona a něco vám tam mohlo napovězet, k čemu medailon je a jestli už náhodou není medailon plně naplněný, že? Smile
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 22:35

MEDAJLON JE NIEčO AKO KACíRSKY DéMON žE? sry za caps Wink
No, ale aspoň jeden týpek tam bol skutočne zlý muhaha Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 22:41

No tak mě se ten souboj každopádně libil a je můj nejoblíbenější Smile Smile ... Mě se náhodou Toshiro jako jeho povaha záporaka líbí Smile a vlastně ono každej záporák má svůj limit at chce či nechce Smile jednička byl zase milejší na začátku a od stvoření ... byl hnusnější a hnusnější když to bylo vážnější
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 09:09

jj Rami Toshiro sa aj mne veľmi páči Smile

Ja som teraz trocha zameškala v čítaní takže to idem dobehnúť Wink Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj dvou rivalu   Souboj dvou rivalu - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Souboj dvou rivalu
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Tým 3 souboj přátelství
» Nejlepší souboj
» Největší souboj Kage wars
» Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)
» Souboj Arinori Dan(Enel) VS Ramaru(Nnoitora)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: