Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 09:52

U brány čekal Maitre Mai a držel čtyři jakoby závaží...Čekal,až se jeho genini dostaví...Byl to jejich den D...První mise...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 14:25

Ushio

Vzal jsem si jen to nejnutnější a rozloučil jsem se s matkou. Ještě jsem ji neřekl o tom Moroshim, natož o jeho otci..... Nejsem si jistý a najednou je to až moc jednoduché, než aby to byla pravda.

Došel jsem až k bráně, kde jsem trošku zmateně koukal na senseie se závažími. Co chce s tim dělat?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 14:26

Moroshi Maitre

všechno jsem řekl otci kromě mýho týmu a vyrazil jse.došel jsem k bráně s tím co jsem měl včera jen jsem měl ještě na zádech baťoh.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 14:40

Mai
Zdravím hoši...Mám zde něco,co vám pomůže zesílit rychlost...
Řekl jsem a podal jsem jim závaží...
Tohle si dejte na nohy...Je to na každým asi dvacet kilo...
Řekl jsem a udělal jsem opět svoji pózu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 14:45

Ushio

Takže tohle nebude mise? Ach jo.... To alespoň něco potrénuju. Přivázal jsem si závaží na nohy, ale nezdálo se mi, že by mě mela nějak razantně zpomalovat. "Sensei, co tahle ještě trochu víc? Nebo jsou ta závaží speciální?"
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 15:51

Mai
Vytáhl jsem další závaží...
Na...Tohle tě trochu zpomalí...A teď k misi...Je to mise C a...no nemáme moc času...
Dal jsem se do kroku...
No musíme ochránit jednoho obchodníka cestou přes hory...
Řekl jsem a přidal jsem do kroku...Vám se mohlo chodit hůře,protože to nebyla zrovna příjemná chůze se závažími na nohou...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 16:09

Ushio

Šel jsem s dvojitou dávkou závaží, jako bych se snad měl za chvíli svalit. Možná jsem se trochu přecenil.... No ale už to musim zvládnout. Přidal jsem trochu do kroku, ale rozhodně jsem nemohl senseiovi stačit. Možná by to chtělo nějaký trik......... Co takhle si pomáhat chakrou?

Soustředil jsem chakru do nohou, abych jim tak alespoň trochu ulehčit a urychlit tak svůj pohyb.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 16:13

Mai
Všiml jsem si Ushia...Chvíli byl za mnou,potom mě dohnal...
Nesmíš si pomáhat chakrou...pak nezesílíš...
Řekl jsem a vytáhl jsem svoje zelené pružné tepláky a tam byly na každé noze asi čtyři závaží...
Potom až je sundáš,budeš rychlejší...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 16:20

Ushio

"Tohle na mě nedostanete! Ani náhodou!" Když jsem uviděl ty tepláky, tak to bylo jako bych chytil druhej dech a raději jsem se hnal rychle dopředu. Takovou přiteplenou pitomost na mě nikdy nedostane! To raději skočim z mostu!
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 16:32

Mai
Nemyslím tepláky,ale závaží na mých nohách...Ale ty tepláky ti taky můžu obstarat...Bude to vyrůstat spolu s tebou...
Řekl jsem a udělal jsem svoji pózu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 16:35

Ushio

"Uff.... A já myslel, že než se naděju, tak na mě ze strany vyletí Vaše pěst a za chvíli se proberu s těma teplákama....... Nebo něco horšího." Zpomalil jsem, protože už jsem neměl důvod utíkat. Když to řekl, tak jsem se tak lekl...... Takovej blivajz..... Kdo to může nosit?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:28

Moroshi Maitre

nasadil jsem si závaží a vyrazil.jakmile jsme se dostaly k tématu o teplíkách tak jsem řekl.neměl by jste je v černé nebo bíle barvě?sice jsem slepý ale i tak nechci vypadat jak blbec.řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:18

Mai
Ne...Já svoje geniny nemlátím...Jenom když mě ignorujou...A v jiný barvě je nemám...Protože k Síle mládí je nejlepší zelená barva...
Řekl jsem a udělal jsem svoji pózu,načež jsem z batohu vytáhl další tepláky...Vlastně to byla celá souprava...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:24

Ushio

"Humus...." Zamumlal jsem si pro sebe a pokračoval jsem v běhu, který už byl spíš zrychlenou chůzí, poněvadž jsem už nepoužíval chakru. Tohle.... Jak to někdo může nosit?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:26

Mai
Teď ti to přijde jako humus...Ale je to bavlna až ze země Čaje...
Poznamenal jsem u další mojí pózy...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:29

Ushio

Úplně mě zamrazilo. Teď a taky na věky věků mi to příjde jako humus. Už jsem ty pózy senseie ignoroval. TO je taky něco hroznýho. Dál jsem běžel/šel a raději už jsem se ani na senseie nedíval.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:30

Mai
Ten jeho nepřítomný a ignorojící pohled jsem začínal mít nerad...
Už jsem vám říkal,co jsem udělal mýmu bývalýmu geninovi,když mě ignoroval???
Řekl jsem s úsměvem...
Zastrašení taky neškodí...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:36

Moroshi Maitre

nevím a je mi to jedno...a víte co mě na vás štve?že kdybych nebyl slepý a vyděl vás tak asi oslepnu smíchy...řekl jsem a začaljsem se nahlas smát.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:38

Ushio

"Co? Zabil ho pohled na tu Vaši pózu nebo na ty Vaše spoďáry?" Začal jsem se smát tak, že jsem málem zakopnul o ta závaží, co jsem měl na nohách.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:50

Moroshi Maitre

já bych řekl že ho zabil první pohled na něj...a nebo mu vybouchl mozek hrůzou že by musel v těch spoďárech vypadat jako obrostlý slimák...řekljsem a smál jsem se tak že jsem se málem ani nemohl nadechnout.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:50

Mai
Naskočila mi žílka na čele...
Tohle mě taky štve...
Řekl jsem tvrdě a oba dva dostali ránu do obličeje,až mohli odletět pár metrů dozadu...
Potom jsem si srovnal vlasy...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:53

Ushio

"Možná ho taky zabil pohled na ty vlasy." Začal jsem se smát, když jsem se zvedl. I když má tvrdou ránu, tak by mě musel opravdu chtít zabít, aby mě zabil.... I když.... nevím, jakou má sílu. Potom jsem podal ruku Moroshimu, že mu pomůžu vstát. "'Seš v pořádku?"
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:54

Mai
Z mých vlasů si nikdo srandu dělat nebude...
Poznamenal jsem a šel jem dál...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:56

Ushio

"Dobrá sensei, my si nebudeme dělat srandu z Vašich vlasů... I když to bude těžké dodržet." S úsměvem jsem čekal na Moroshiho. Pokud je jeho otec opravdu ten, kdo podle něj je...... Tak je to můj bratr a pokud není, tak alespoň na něj budu milý.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:57

Moroshi Maitre

trochu jsem zaklopítal a spadl jsem.díky Ushio...řekl jsem a vysoukal se na nohy...to bylo nečekané slimák-sensei...řekl jsem,sundal jsem si šátek a zase....bíle oči a červený kříž pod okem.takhle to je lepší...šátek nosímjen proto že vypadám cool...řekl jsem a nahodil sexy pózu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10   Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jen na protáhnutí - Mise pro tým 10
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tým 1 - První mise
» Pyromanství - Mise pro tým 7
» Společná B mise (Seven)
» Normální mise? (Mizuki)
» Návštěva Iwagakure (mise pro Trojku a Čtyřku)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: