Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Je konec! Oslavujem či truchlíme?

Goto down 
+10
ObY
Juubi
Shika-san
Ramaru
Caldar
likuku0
Meiki Ookami
Hysterio
sfrit
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 09 2011, 17:25

Utakata

Pousmál jsem se. "Ale bohužel ti musim říct část smutné zprávy. Budeš přesunut do týmu 4, kde je Yuu Aburakoji a Cloud Gojo. Jejich senseiem má být Darui Aburakoji, ale nebude, jelikož toho momentálně není schopný, a proto ten tým přebírám já, abych tě měl na očích." Zasmál jsem se, jelikož to zase tak moc špatná zpráva nebyla. "Ale s tim přichází pár nových věcí, jelikož ten tým je specializován na lov démonů, tak tě budou muset naučit pár základních informacích o démonech." Řekl jsem ti tiše. "Byl jsi tam přeřazen kvůli té pečeti na dlani. Máme tušení, že to bude mít nějaký vliv na démony a to je dobře." Řekl jsem ti další informaci.

Cloud -> Chodil jsi ulicemi jako smysluzbavený a bez chuti do života. Když tě lidé viděli, tak se báli, že umíráš nebo tak něco, ale nic neřekli. Svítilo na tebe sluníčko a kolem tebe padaly sněhové vločky. Byl to velice krásný den, avšak po stránce počasí, ale jinak na psychiku to pro tebe mohl být jeden z těch nejhorších dní. Přišel jsi o Kin, možná senseie Daruie a možná i o Sakarya. Avšak v tu chvíli tě zahalil stín a najednou jsi uslyšel máchání velkých křídel. Před tebou na zem přilétl černý orel, který byl dlouhý metr a rozpětí křídel měl tak 3 metry. Byl už docela velký. Když jsi se mu zahleděl do očí, tak sis uvědomil, že je to Sakaryo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 09 2011, 17:36

Cloud Gojo

Přidřepl jsem si a koukl se orlovi do očí. Takhle jsem chvíli koukal a už to vypadalo že se budu i nadále chovat vážně ale poté jsem začal prstem dloubat Sakaryovi do hrudi. Věděl jsem že to nesnáší a vždycky mě křídlem proplesknul.Sakaryo, jsi to ty?zeptal jsem se a dál jsem ho dloubal.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 09 2011, 17:42

Simon

Hmmm. Chvíľu som nad tím rozmýšľal, ale nerobilo mi to taký veľký problém, lebo som bol na preraďovanie už zvyklý. A o aký druh démonov ide? Čo to je zač? A vôbec, stále ste ma ešte nenaučil narábať s tou pečaťou tak ako budem vedieť čo robiť? A kedy sa pustíme do toho tréningu? Dopýtal som sa a čakal na všetky odpovede, pretože ma to veľmi zaujímalo...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeThu Jun 09 2011, 18:49

Creepy

Kdybych to věděl, ptal bych se tak blbě?
vyštěkl jsem na něj, mnohem agresivněji než jsem vůbec chtěl.
Ehm, omlouvám se...jeho sestra odešla na sraz Kage že?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeFri Jun 10 2011, 18:39

Montaro Yuurinshi

Vytřeštil jsem oči ... všimal jsem si těch obětí a utoků .. Cože ?! .. vydal jsem ze sebe překvapeně a zalapal jsem po dechu ... Todle všechno ?! ... zamračil jsem se ... Proč to sakra dělaj ? .. To někoho hledaj ?! .. zeptal jsem se rychle než by mě stihly zastavit byl jsem značně naštvaněj a dost mě to bralo ...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSat Jun 11 2011, 09:30

Masaru Yukisha

Musel sem Dvojce dat jakousi destičku.. Asi měla velkou moc.
Sklopil sem hlavu také...
Jinak to nešlo jinak by oba zabila..
Snažil sem se bránit...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 00:24

Cloud -> Pamatoval sis, že když tě dříve propleskl, tak jsi sebou jen trošku cukl avšak teď se na tebe podíval a najednou zvedl své dlouhé křídlo a plácnul tě, při čemž ty jsi sebou třísknul na zem. Byla to už větší rána než dříve a tobě došlo, že je Sakaryo mnohem silnější než kdy dříve.

Utakata

"Tak s tou pečetí ti přesněji neporadim, jelikož to nikdo neumí ovládat, ale jednou se to snad sám naučíš." Řekl jsem ti. (Ohledně démonů odpovídat nebudu, protože to je stupidní otázka, když mu o démonech řekl Ou a sám proti nim jendou bojoval společně s Yuuem a Cloudem) Pak jsem se rozešel k té louce a to ti řeklo, že jdeme na ten trénink. "Trénovat začneme hned, aby jsi se už zlepšil." Dodal jsem s úsměvem.

Creepy -> Doktor chvíli přemýšlel, jak má reagovat na to jak jsi na něj vyjel a chvíli fakt nevěděl. Přemýšlel jestli má odejít a nebo tě nechat vyvést ochrankou, protože agresivní chování se v nemocnici moc netoleruje. Ale pak jsi se omluvil a doktor kývnul hlavou. "V pořádku. No to nevim, kde je jeho sestra. Jsem jenom lékařský ninja a o těhle věcech nic nevim." Řekl jsem ti a bylo vidět, že chci odejít, protože mám něco na práci.

Suizu a Ulquiorra

Suizu se podíval na Ulquiorru a chvíli na sebe hleděli. "Mám mu to říct?" Zeptal se Suizu Ulquiorry, který jen kývl hlavou a Suizu najednou spustil. "Oni de facto nehledaj, ale naopak lákaj. Snaží se vylákat osobu k nim, aby ji zavedli na místo, kde ji pak zabijou." Ulquiorra jen mlčky hleděl na tebe a následně i Suizu. Mohlo ti dojít, že asi Jin a Kamereon lákaj tebe.

Aiko

Yoshiro se postavil a začal se procházet po místnosti, jakoby se vzpamatovával. "Jdu si lehnout. zítra se vrátim." Řekl Yoshiro a já jen kývnula hlavou. "Takže mu dala jed jo? A ty jsi s nim nic nedělal? Tak to má ten jed pořád v sobě ne?" Zeptala jsem se tě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 06:51

Masaru Yukisha

Dala mi protilátku, když sem jí dal tu destičku...
Řekl sem a můj pohled ustanul na odcházejícím Yoshirovi.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 12:28

Simon

Dopočúval som, čo sensei povedal, a potom som vyrazil na lúku, kde bude počatá moja ďalšia technika. Pozrel som sa na senseia a spýtal sa. No tak ako začneme? S úsmevom som sa spýtal a čakal na ďalší povel...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 12:34

Montaro Yuurinshi

Polknul jsem a pak jsem si všiml jejich pohledů .. Počkat .... zarazil jsem se ... to hledají MĚ ?! ... vydal jsem ze sebe překvapeně a zvýšil jsem hlas ... Jo nešeš sebou spoustu obětí ... koukni se kolik lidi už kvůly tobě bylo zabito ... zahučel demon ve mě se smíchem .. na jeho opravdu klidnou povahu a mlčení se projevil ve spravný čas , chtěl mě vyprovokovat a to se mu trochu povedlo .. HEJ ! .. vykřikl jsem a ani jsem si neuvědomil ,že to bylo nahlas .. mohlo je to překvapit ,ale taky jim to mohlo dojít když jsem se sám na sebe kouknul nebo spíš na svoji hrud celkem naštvaně ... potom jsem přejel pohledem i je a pak tu mapu ... To mi chcete říct .že všechny ty lidi jsou zabíjeni kvuly mě ?! .. Že lidi umíraj a vesnice padaj .. kvuly mě ?! ... říkal jsem dost zarmouceně ,ale odhodlaně jednat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 15:03

Aiko

Modrou protilátku? Pomyslela jsem si a vyběhla ze dvěří za Yoshirem, který tam však již nebyl. Kam šel? Pomyslela jsem si nechápavě a vrátila se k Masarovi. "Tohle se mi nelíbí. Přes noc ho necháme v klidu, ale zítra budem muset nějak zjistit, co mu to dala. Odeberu mu krev a přes to zjistíme, co v sobě má." Vysvětlila jsem ti svůj nápad. "Dvojka je nevyspitatelná. Dokázala tajit svoji identitu i před svoji pokrevní sestrou a to je něco hrozně těžkého." Řekla jsem ti a podívala se na mladého Keika a Yoshira.

Utakata

"Nejdříve si tady vytvoř vodní nádrž. Tohle bude tvá tréninková louka, a proto si tu vytvoř jámu a do ní dej vodu. Musí ji být hodně, aby to vypadalo jak menší jezero." Řekl jsem ti a čekal opřený o strom. Slunce už trochu zapadalo. "Budem trénovat tak půl hodiny, pak bude tma a půjdem spát. Dneska je Shinju na misi, takže budeš zatim spát v jejim pokoji." Řekl jsem ti a čekal až uděláš tu vodu.

Suizu a Ulquiorra

"Celý svět už ví o Akatsuki a o démonech." Řekl Ulquiorra, který svými zelenými oči hleděl z okna. "Aby to co Ulquiorra řekl dávalo smysl, tak ho doplnim. Jin se dozvěděl, že Akatsuki hledá Bijuu, to proto tě chtěl vždy naštvat, aby jsi na něj vytáhl démona a pro něj pak bylo lehčí ho z tebe vycucnout. zřejmě si pamatuješ, jak se z něj také stával démon, že? Jin je původem z rodiny, která kdysi dávno byla ochranářskou rodinou Hachibiho. Hachibi však zmizel a Jin se svým otcem ho šli hledat. Našli ho a Jinův otec zemřel, ale než zemřel tak chtěl Hachibiho zapečetit do jina, avšak zapečetil do něj jen část Hachibiho chakry, takže Jin má dvě chakry, které mu změnily povahu. On dříve býval uplně normálním ninjou, který žil život jako my, ale jakmile se mu smísila chakra démona a jeho, tak." Suizu nedokončil větu "tak se z něj stala zrůda." Dokončil ji Ulquiorra. "Přestal chápat dobro a démoní chakra ho celého změnila. Ještě než byl převezen do vězení v Suichu, tak někdy měl záchvaty, že si myslel, že je zase dobrý, ale vězení ho změnilo uplně. Teď věří, že když tě dostane, tak se stane členem Akatsuki." Vysvětlil ti zase Suizu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 15:46

Simon

Hai! Vyskočil som niekoľko metrov do vzduchu a hodil do zeme 2 výbušné lístkami s kunaimi. Poriadne to zatriaslo z ozemou a zo mňa vyhŕklo: Dai bakusui shoha. Ocitol som sa na vlne otočený k senseiovi. Vlna ustála a diera sa naplnila. Zrazu som stal na vodorovnej ploche otočený stále k senseiovi. Nohy sa mi začali trochu triasť, keď som už dosť dlho bol v tom chlade, pretože som si veľmi nemohol ešte zvyknúť na stále chladné počasie. Pozrel som sa na senseia ako bol opretý ku stromu a čakal na ďalšie povely...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 16:54

Creepy

Jo,jo, v pohodě
zamumlal jsem, stále ještě lehce v šoku a nechal ho odejít.
Takže ten cvok je mrtvej...a co já teď mám dělat s tebou?
zeptal jsem se trošku nelogicky meče a odešel z nemocnice, podívat se jak kluci sbíraj zbraně.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeSun Jun 12 2011, 20:51

Ararashi

Mlčky jsem následoval Raiuna a přemýšlel nad tím, čí přesně by to mohla být krev, ale neměl jsem zrovna představu o tom, kdo všechno by v tom mohl být zapleten. Jen jsem sledoval Raiuna a snažil se nějakým způsobem přijít na to, na co asi myslí. Nedivil bych se, kdyby podezříval mě. Přeci jenom tu proti mně je spousta důkazů - mé náhlé zmizení, nůž a krev v mém pokoji, můj útěk, hmm... Pak jsem ale jen mírně zatřásl hlavou v nesouhlasu a rozehnal takové myšlenky do neznáma. Alespoň někomu teď musím věřit, nebo se z toho brzy zblázním - jen jestli už jsem se nezbláznil. A nezbláznil jsem se nakonec? Na tváři se mi na chvíli blýskl drobný úsměv, který zmizel tak rychle, jako se objevil. Jak sladké by bylo bláznovství, ale jak hořká by to byla bezmoc?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 06:36

Masaru Yukisha

Byl sem vyčerpaný, dnes toho na mě bylo už moc..
Sensei... ja potřebuju chvíli být sám.
Řekl sem jí a otočil sem se k dveřím... Procházel sem se Suichu, byla trošku pobořená.. Jako bych tady nebyl několik měsíců, ale byl to jen den nebo dva...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 12:06

Utakata

Pousmál jsem se. Je šikovný, kdybych kdysi dávno neztratil paměť, tak bych ho naučil to jutsu, o kterém furt lidi ve spojení se mnou mluví, ale já nevim, jak se provádí. Naučim ho teda to co nikdo jiný neumí. pomyslel jsem si a pak jsem přišel na okraj té vody. "Naučim tě jutsu vodní ruky. Jmenuje se to Kuchiyose: Sawariy - Handono no jutsu. Jedná se o vodní ruku, která má na každém prstu nějakou techniku. Naučim tě placovou techniku, která po vypuštění vystřelí velkého hada, který plive vodu, avšak po několika minutách. Zároveň, když do protivníka kousne vodními špičáky, tak do něj vstříkne chakrový jed, který způsobí, že se pod protivníkem bude lehce propadat voda. Ale fakt jen lehce, aby ho to trošku zpomalilo. Ale když ho někdo nějak zasáhne, tak had zmizí." Vysvětlil jsem ti jednu část té techniky.

Creepy -> Miyoko

Ve chvíli kdy jsi vyšel, tak kolem tebe proletěl havran a hned za ním k tobě přišla Miyoko. Usmála jsem se na tebe a plácla tě po zádech na pozdrav. "Nazdár Creepy!" Zvolala jsem s nadšením ve hlase a pak se podívala co máš v ruce. uviděla jsem meč svého bráchy. "Proč máš meč Kitoshiho?" zeptala jsem se trošku nechápavě.

Raiun

Netrvalo to dlouho a došli jsme již k tomu místo, k té vědecké laboratoři, kde jsem hodlal zjistit o jakou jde krev. Vešli jsme dovnitř a já se přes rameno podíval na tebe, zda jdeš za mnou nebo ne, jelikož minule jsi jen tak utekl. Došli jsme k jedné místnosti, kde už stálo několik lidí a koukali do různých zkumavek a podobných věcech. "Dobrý den, mám tu krev, které potřebuji rozbor." Řekl jsem a přišel jeden v bílém oblečení a vzal si vzorky "Jupí, krev konečně." Zvolal šíleně a rychle ji začal zkoumat. "Asi budem muset chvíli počkat Ararashi."

Masaru -> Kráčel jsi Suichugakure a rozhlížel jsi se. Pomalu ti docházelo, že kolem tebe každý umírá a vlastně jediný tvůj známý kdo ti zůstal už je jen Aiko a momentálně i Yoshiro, který si tě však nepamatoval. Připadal sis hrozně osamocen. Dřív když jsi se cítil sám, tak jsi začel za Sorou a ta ti zase zlepšila den, ale teď už jsi za ní nemohl.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 14:44

Simon

Stále som mal na tvári úsmev, a potom mi sensei vysvetlil časť tej techniky. Páni. Zaujímavé. Udivil som sa, keď mi sensei porozprával o prvej technike tej ruky. Chcem sa spýtať na niečo mistr sensei. Keď väčšina kuchiyose techník potrebuje nejakú dohodu s niekým aj táto technika potrebuje nejakú dohodu? Spýtal som sa a s myšlienkami som pozeral na senseia...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 18:00

Ararashi

"No, snad bude mít to čekání nějakou hodnotu, abychom tu jen tak nečekali a nebyla to třeba nakonec krev zvířecí," ušklíbl jsem se mírně, protože jsem byl docela rád, že jsem utekl, protože se mi nezdálo, že by ti vědci byli zcela mentálně zdrávi, ale to byl můj pocit, který však vycházel z toho chování, když se Raiun zmínil o krvi. V hlavě mi jen proběhla scénka toho, jak šíleně by asi reagovali, kdyby jim Raiun řekl, že tu mají shinobi v genjutsu, tak ať zjistí, co za typ to je.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 20:11

Montaro Yuurinshi

Vše se mi promítalo v hlavě a demon se ozval .. Tak proto mě ten odpad stíhal .. řekl si uraženě a zavrčel .. On ... je tedy obětí a nebo lovcem ? ... zopakoval jsem si pro sebe naštvaně .. nevěděl jsem co si mam myslet .. neveděl jsem jestli Jin opravdu může zato jaký je a nebo ho prsotě ovládá demon a jeho staré já je pryč ,ale dříve mě zajímala jiná otázka .. Proč mu ,ale stím vším Kamereon pomáhá ?! .. vydal jsem ze sebe naštvaně vzpomínal jsem si jak jsem pro ti nemu bojoval ...

Pousmál se na mě a sledoval mě svýma očima, které měly různé barvy a měnily se. "Já jsem Kamereon Niji, těší mě." Řekl mi s úctou. "Řeknu ti jedno mladý Montaro. Jediné co si lidé vždy pamatují nejvíce je jméno ninji, který udělal nějaký skutek. Kdybys mě tu zabil a lidé by se dozvěděli, že jsem mrtvý, ale neznali by jméno, kdo mě zabil, tak by neměli o kom vyprávět legendy a povídky, nikdy by jsi se nestal známým. A to si piš, že mě chce mrtvého hodně lidí." Řekl mi

Ne , ne .. opakoval jsem si zběsile .. nepříjde mi jako někdo kdo by pomáhal tomudle sebevrahovi ... řekl jsem naštvaně což nemuseli pochopit .. tak trochu jsme se ho zastával
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 21:43

Utakata

Pousmál jsem se na tebe. "Nejtěžší je tu ruku z té vody poprvé vytvořit. Jakmile ji vytvoříš, tak se ti jakoby zapečetí a tim Kuchiyose ji pak už jen vyvoláš, aby jsi ji znovu nemusel vytvářet." Vysvětlil jsme ti, proč je to vlastně Kuchiyose no jutsu. Pak jsem ti ukázal jaké jsou ptořeba pečetě. "Po doskládání pečetí, bouchni do vody a pak pomalu ruku tahej zpět k sobě a stoupej si, při čemž by jsi měl tu vodu tahat nahoru a pomalu by se z ní měla vytvářet ta ruka. Dneska se to celé nenaučíš, jelikož je to už A jutsu." Prozradil jsem ti úroveň jutsu.

Raiun

Seděli jsme tam asi půl hodiny, což byla poměrně krátká doba a pak si mě zavolali dovnitř. Chvíli jsi tam čekal a pak jsem ze dveří vyšel ven, při čemž jsem je za sebou zavřel. Koukal jsem na tebe neutrálním pohledem, takže jsi ze začátku nemohl poznat, zda jde o smutnou nebo šťastnou zprávu. "Ararashi asi se ti vyplnily ty nejhorší sny. Ta krev je tvého bratra, ale podle nich ji bylo až moc, takže by nebyl schopný pak odejít zpátky. Někdo ho zeřjmě drží někde v zajetí. Takže zase část dobré zprávy, že on není žádný zločinec." Řekl jsem ti tu informaci, kterou mi podali ti vědci.

Suizu a Ulquiorra

"Kamereon je hrozně složitý člověk." Řekl ti Suizu a Ulquiorra jen hleděl z okna. "On nikdy nechtěl být zlý, jenom chtěl být známý. Avšak narodil se do malé vesnice, kde nemohl dosáhnout toho úspěchu, kterého dosáhnout chtěl. Proto usoudil, že když jednou vytvoří jutsu, které by dokázalo zneviditelnit celou armádu, tak se stane mocným. Ví, že v Akatsuki jsou samý silní ninjové, a proto se pomocí Jina chce do Akatsuki dostat, aby mu pomohli dosáhnout síly na jeho jutsu. Nechce nikoho zabíjet, jen chce vytvořit tohle jutsu, aby na jeho jméno nebylo zapomenuto." Vysvětlil ti Suizu a pak se podíval na Ulquiorru.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 22:06

Montaro Yuurinshi

Muj obličej s otevřenými usty zůstal hledět na Suizua ..... Neveděl jsem co nato mam říct , co si mam myslet , jak se zachovat ... Možná to bylo moc sebevědomé ,ale nachvilku mi připoměl mě ,když jsem byl Arogantní a chtěl jsem dosáhnout svého .. též jsem byl odhodlán jít prez mrtvoly ,ale časy už se změnili .. Suizu si mohl všimnou mého vyrazu .... Mam v tom zmatek .. řekl jsem lehce unaveně a komplikovaně .. pak jsem vstal a odkročil jsem do stolu ... Já je musím najít ... oznámil jsem jim krutou pravdu za kterou jsem si hodlal stát ... nějak jsem to nerozdělával nechal jsem ,aby vyjádřili svoje názory
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 22:27

Suizu a Ulquiorra

Ulquiorra se v tu chvíli hrozně rychle postavil až z toho spadla židle, na které seděl. Vyjel takhle nahoru, jelikož si myslel, že chceš jít hned sám jednat. "Montaro, umřela mi Hiyori a to kvůli těm dvoum. Takže si zase sedni a budeš tentokrát poslouchat nás dva, jelikož když pokazíme tuhle příležitost, tak už se nikdy nemusim pomstít a to nedovolim." Řekl ti. Bylo na něm vidět dost velké zoufalství. Pak si zase sedl a díval se z okna, jakoby do prázdna. Suizu se na něj smutně podíval, bylo vidět, že Suizu chápe jeho bolest a je mu ho líto. "Montaro jdi se domů prospat a zítra se sem vrať, zřejmě vyrazíme." Řekl ti Suizu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeMon Jun 13 2011, 23:08

Montaro Yuurinshi

Když Ulquiorra takhle vyletěl lehce jsem se lekl a pak povedl o Hiyori a já jsem zklopil hlavu , otevřel ránu kterou jsem prozatím zpevnil jinýma myšlenkama ... Hiyori ... řekl jsem zklesle a zklopil jsme hlavu .... opět namě dopadla ta tíha světa jako když jsem si uvědomil že jsem vypustil ty vězně .... byl jsem mimo asi 2 minuty a pak jsem opět zvednul hlavu ... měl jsem červené oči od slz .. nijak jsem to nezkrýval .. Hiyory pro mě nebyla uzavřená záležitosta stačilo málo a já jsem si zase vzpoměl na tu bolest a touhu se mstít .. už jsme ani nepozdravil , byl jsem rozladěnej i naštvanej prostě jsem se otočila vykročil jsem směrem pryč ... Zítra .. řekl jsem jenom
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 06:11

Ararashi

Když jsem uslyšel tu dobrou špatnou zprávu, dost jsem si oddechl. Alespoň vím, že bratr v tom není zapletený, ale pak to mohl být kdokoliv jiný z klanu. Hmm, možná bych se měl soustředit víc na hledání, než-li na podezřívání vlastního klanu. "Když už víme, čí ta krev je, řekl bych, že bychom se nyní neměli soustřeďovat na klan, ale spíše na to najít tu skupinku a hlavně mého bratra." Podal jsem návrh, protože jsem měl pocit, že když se to nejhorší možné nestalo, tak přeci jenom bych mohl důvěřovat i zbytku klanu a vsadit na verzi, kdy se do sídla dostali během evakuace.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitimeTue Jun 14 2011, 14:36

Simon

Keď sensei povedal pečate, a potom spomenul, že je to technika úrovne A, veľmi ma to prekvapilo. Páni. Tak A? Hmm. Myslím, že moja úroveň sa rýchlo zvyšuje. Pomyslel som si. Pomaly som si zapamätal pečate. Potom urobil to, čo nakázal sensei. Hai! Máchol som rukou na vodu, ale nič poriadneho sa nestalo. Skúsil som to druhýkrát a...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je konec! Oslavujem či truchlíme?   Je konec! Oslavujem či truchlíme? - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Je konec! Oslavujem či truchlíme?
Návrat nahoru 
Strana 10 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Konec....
» Zvonec a Konec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: