Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Band of Brothers

Goto down 
+3
Check
Juubi
Yuu
7 posters
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 15:09

Band of Brothers (Bratrstvo Neohrožených)

10ti dílný miniseriál o druhé světové válce. Od vstupu amerických vojsk do Evropy, slavné vylodění v Normandii, Bastogne, smrt Hitlera až po bezpodmíněčnou kapitulací Japonska. Seriál je také obohacený výpovědmi účastníky druhé světové války.

Mno... Znáte to někdo? Já hledím celý seriál už asi po 17x. Libově, když řeknu.. tak je to nejlepší válečný seriál.
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Academy student
Academy student
Juubi


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 06. 03. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 15:59

jj videl som to ... ale The Pacific je lepší seriál s touto tématikou
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 16:38

No tak s touto tématikou to je nejlepší seriál.

Je to hodně dobrej seriál.
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Academy student
Academy student
Juubi


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 06. 03. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 16:40

Check, teraz myslíš Pacific alebo Bratstvo Neohrozených?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 16:41

Bratrstvo neohrožených
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 18:24

Co máte všichni s amputací dětských ručiček? Já vím, děti pak nikam nebudou sahat, ani do zásuvky, ale je opravdu nutné přistoupit až k Pacifiku? xD (Pro nechápající Pacifik jako paci = dětské ručičky a fik = ufiknout, uřiznout) Jste teda dost brutální, ale k témě - libovat si ve 2. světové válce, to je možná ještě úchylnější. Rozhodně na takové seriály nekoukám, raději se podívám na věcný dokumentární film anebo seriál, což již podle toho, jak si v tom libujete, Band of Brothers a ani The Amputace Dětských Ručiček není.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 18:39

haha, velmi vtipné xD Ako všetko od teba -.-
Ale k veci... Takže podla teba by sme mali na druhú svetovú zabudnúť, mávnuť rukov a povedať "pff, však to už bolo dávno". Tieto seriáli vznikajú z dvoch príčin, pričom jedna nevylučuje druhú: Bud preto, že akčné filmi ludia milujú (každý podla gusta, samozrejme) a dalej, aby sa pripomenulo ludom, čo to neprežili, aké hrôzi je človek schopný urobiť. A kedže tvoje dokumenty sú vôtšinou nezáživné, ludia radšej pozerajú troška upravenú verziu, kde sú emocie, ktoré ťa niekedy úplne strhnú do deja, cítiš ten strach, nádeje a viac chápeš to čo sa vtedy stalo. takže v tomto s tebou nesúhlasím Wink
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 18:51

Neviděl jsem a ani vidět nechci. xD Už jen z toho důvodu, že mě světové války v dějzlu bavili vždycky nejméně... Cool laugh Ale tak možná, pokud se někdy najde čas a patřičná nálada, tak se podívám na pár epizod a poté se rozhodnu, zda-li to kouknout celé či ne.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 19:45

Copak já někdy říkal, že se na to má zapomenout? Promiň, jestli jsi to tak pochopil, pane Adoptovaný, ale nepleťme si pojmy s dojmy. Je jedno kdo s koho tady na forku bude mít větší podporu, kdyby došlo ke slovní šarvátce, ale raději se drž svého pultíku anebo bys mohl přijít k újmě na zdraví. Dokumenty nejsou jen ty nudné, musíš si umět vybrat, což ty, podle toho co jsi zatím ukázal, neumíš. Druhá světová byla zvěrstvo, ale to i první a mluví se o ní tolik? Já bych řekl, že ne. Natáčí se o ní jeden film za druhým? Taky zrovna ne. To, že Hollywood a další typy Bollywoodů chtějí mít ze Druhé světové války živnost, dobrá, ale já to rozhodně podporovat nebudu. Nikdy jsem neřekl: "Zapomeňme na své předky a na hnusárny, kterých jsou lidé schopni." Kdybych už něco na ten způsob řekl, bylo by to: "Zapomeňme na to, co jsme jeden druhému udělali, odpusťme si a snažme se stejným chybám vyvarovat a vytvořit lepší svět." Ale to je tak utopická myšlenka, že ji nemá cenu vyslovovat. Pokud by totiž Utopie někdy vznikla, s náturou nás lidi by vydržela den, dva. Možná ani to ne.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 21:19

Prosím, tie posmešky a urážky si prosím ťa odpusť, lebo to zase jasne ukazuje na teba Wink A ja som nikdy nepovedal, že ty si nepovedal (viem, znie to čudne) že sa má zabudnúť. Ja som hovoril o celku, nie o jedincovi. Ostatných do toho tiež laskavo neber Wink. TU sa nejedná o podporu, ani o slovnú hádku, pane inteligentný. len som pokázal, prečo sa také filmi robia...Ale ty všetko automaticky stahuješ na seba -.-. A ked už hovoríme o tom, že si nedokážem vyberť a nemám také dokonalé vlohy ako ty, nie som jediný. Ako som hovoril, súčastníkov nebaví pozerať dokumenty a na hodinách dejepisu vetšina zaspáva. (Teraz s zase neohrať, že ty nie..) Prečo asi? Lebo vetšinu ludí nebaví počuť od bodu A do bodu B, roky nezáživné opisovanie v knižke, alebo ako nejaký starý dedula hovorí uspávavým tonom v dokumentoch (jasne, jasne, neviem si vyberať). Prečo natáčajú filmy o 2 a nie o 1? No, tak dôvodou je vela. Za prvé, bol skutočne svetová, takže každý národ má čo k nej povedať. Za druhé bola krvavejšia ako prvá, hrozostrašnejšie zbrane, genocída a podla mojeho neskúseného pohladu aj zaujímaejšie boje a konflikti. Ano, druhá bola zverstvo. Ale to vie každý snád a týmito filmami sa vetšinou ukazuje, až aké hnusné boli tie časi. V tvojich dokumentoch sú vetšinou pamety tých, čo prežili, opisi bojov, obrázky zverstva. Ale vo filmoch máš určené iba niečo, ostatné je vetšinou na fantazii. Príklad: vidíš masový hrob židov na obrázku. Vo filme ty ukážu, ako to spravili. Z čoho máš vetší strach a vetšiu nenávisť voči rasistom? A to čo si povedal alebo nie, som vôbec neriešil. Takže ty poradím aspoň 3x prečítať príspevok, kým by si mohol odpovedať Wink. Utopia..depto

PS: Chyby v gramatike ku mne proste patria Wink Podla tohoto sa neurčuje inteligencia človeka, tak prosím odpusť si komentáre k nej Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 21:38

Taky kdo by to neznal, že? Cool laugh A jak porovnáte Band of brothers a The Pacific? Smile
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 06:23

Adope, Adope, neber si to osobně, ale až se tvoje gramatika zlepší natolik, aby se to dalo normálně číst, začni psát, postav si dům, zasaď si strom a udělej si dítě. Já jsem to nikdy nevztáhl na sebe, možná to tak mohlo vyznít, ale nebylo to tak zamyšleno. Ohranil jsem se vůči tvému názoru na mě: "Takže podla teba by sme mali na druhú svetovú zabudnúť, mávnuť rukov a povedať "pff, však to už bolo dávno"." + Vůči tvému názoru na Druhou světovou válku - dělat z toho kšeft - řekni mi, co je větší zvíře? Ten co lidi vyvražďuje anebo ten, co z těch vyvražďovaných a mrtvých ještě tahá peníze? Ačkoliv to bude možná pro tebe znít nepochopitelně: Lidé se vyvražďovali už dávno, stejně jako jiná zvířata - zvířata proti sobě sice nepoužívají zbraně našeho typu, ale i přesto - netvrdím, že je to dobrá věc, ale to, že se budeš na trpících přiživovat, to už mi prosím je ještě horší zvěrstvo než to první. Přeber si to jak chceš a tvá poslední věta nad P.S. ta patří i tobě, protože někdy mluvíš/píšeš celkem od věci.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 14:23

Neboj sa, gramatika nikdy nebola ani nebude mojou silnou stránkou. Ale povedal som (resp. napísal) že gramatiku odignorul, lebo z mojeho pohladu hádam sa pochopí význam, ked napíšem "ma" miesto "má". no hej, vyznelo to tak Wink a kedže čítať myšlienky fakt ešte neviem, tak mi to, prosím ťa odpusť. Tou vetou "Takže podla teba by sme mali na druhú svetovú zabudnúť, mávnuť rukov a povedať "pff, však to už bolo dávno"." Som narážal na to, že dokumenty nikto takmer nepozerá a takto sa na to postupne zabúda Wink.

"- řekni mi, co je větší zvíře? Ten co lidi vyvražďuje anebo ten, co z těch vyvražďovaných a mrtvých ještě tahá peníze? " ja hovorím že ten prvý...Síce tebe to možno vyznie ako zverstvo, ale ty tie filmy podla mna berieš iba ako urážku, ja zase ako ukážku. V tomto sa naše zmýšlanie rozdeluje. Ako som už 2x povedal, takéto filmy sú jediný sposob, ako pripomenúť tie doby. Terajší človek si to sám od seba nepredstaví. (nie každý je ako ty Wink )
Takže toto je vážne jediná možnosť. A k tahaniu penazí..no povedz mi, kto v súčasností nejedná pre vlastný zisk? Aj tie tvoje dokumenty niečo stáli a do mínusu nepojde nikto Wink takže názor stále nemením a hovorím, že takéto filmy sú dobré (nehovorím že všetky, niektoré sú skutočne hnusné, ale je to prostý fakt). Filmy nájdeš každý žáner, z každého obdobia. napríklad obdobie morovej nákazy..nadávaš aj na takéto filmy? Obsahujú špinu, bolesť a pod a 90% z nich je upravených. Zdá sa ty, že aj tieto filmy by mali zakázať? alebo upalovanie čarodejníc.. Každý takýto historický film obsahuje zverstvá, podla skutočných udalostí (povetšinou) Ale tie sú stále aktuálne..Takže stále s tebou nesúhlasím Wink
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Academy student
Academy student
Juubi


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 06. 03. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 14:47

The Pacific má mnoho nepresností (historických aj logických) podobne ako seriál Spartacus: Blood and Sand , tiež z produkcie HBO. Pretože HBO robí filmy z komerčných účelov a chce nimi skôr upútať sledovanosť ako naozaj riešiť nejakú historickú udalosť. zaujímavé sú však obidve a je pravda že Band of Brothers má zaujímavejší dej pretože monitoruje viac a zaujímavejších udalostí ako The Pacific, avšak vojna s Japonskom tiež nieje nudná....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 14:56

Adop poslední dobou vyvolává často hádky. Takže se uklidni a začni přijímat i názory jiných nebo budeš adept na rank spammera.

Juubi, ale i Band of Brothers je z produkce HBO. Jinak Spartacus je samozřejmě blbost, ale vyvažuje to perfektní zpracování a samozřejmě mnoho erotických scén Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 15:06

Adop nevyvoláva hádky Wink Len mám v poslednej dobe náladu hovoriť aj svoj názor, nie len čušať Wink
A ja dúfam že to Mieki nebere ako hádku, ale iba ako výmenu názorov Wink

PS: mne by ružová pristala Razz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 15:41

Jak už jsem ti jednou řekl, tak výměna názorů je hádka a tohle hádka je. A to, že řekneš názor by nemělo vyvolat hádku. Tam v těh hrách jsi mi odpověděl, tak že jsi na mě vyloženě tim názorem útočil. Nejdříve se musíš naučit názory vyjadřovat tak, aby na ostatní neútočily. To je vše k tomuto tématu. Pokud sem napíšeš něco co není k Bratrstvu neohrožených a bdue to na hádku, tak ti dám spammera, čimž se ti zablokuje mnoho částí fora.
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Academy student
Academy student
Juubi


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 06. 03. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 21:08

Aspire: inak erotické scény v Spartakovi ma naozaj iritujú Cool laugh a dosť ma iritujú aj hektolitre krvi Cool laugh
a nevedel som že Band of Brothers robili tiež HBO O.O
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 21:53

Pokud vím, tak HBO ho pouze vysílá. Nebo jsem to aspoň slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 22:11

Jak jsem již jednou psal. HBO je i producent. Proč myslíte, že The Pacific má stejné autory jako BoB? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Band of Brothers Empty
PříspěvekPředmět: Re: Band of Brothers   Band of Brothers Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Band of Brothers
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kentiri Brothers - Life story

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: