Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Neobvyklý Tréning (Raul , ???)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Empty
PříspěvekPředmět: Neobvyklý Tréning (Raul , ???)   Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 18:33

Došly jste k velkému domu a Satoshi zašmátral po klíčím v kapse až je našel a otevřel dveře pak tě pozval do vnitř
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neobvyklý Tréning (Raul , ???)   Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 21:23

Kisaki

Šel jsem celou dobu za senseiem a byl jsem stále plný očekávání co se bude dít dál a už jsme chtěl aby sme něco začali dělat,poté jsem dorazili k nějaký chatrči a sensei ji odemkl a pozval mě dál.Aha já doufal že to bude zajímavý a místo toho jdeme do nějaký chaty starý,co tady?.Šel jsem za ním do vnitř a čekal co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neobvyklý Tréning (Raul , ???)   Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 17:35

Satoshi

Vnitřek byl celkem standartně vybaven dřevěná podlaha z vyhoblovaných prken kukačky na stěně a 3 místnosti v prvním patře + schody nahoru ... tady dole byla kuchyn obyvák a koupelna .. Sensei položil klíčky na malou skřínku velkou asi metr šedesát a zul si boty pak šel do kuchyně .. Prosím udělej si pohodly v obyváku .. pobýdnul jsem ho těmito slovy a odešel jsem do kuchyně
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neobvyklý Tréning (Raul , ???)   Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Icon_minitimeThu Apr 14 2011, 20:20

Kisaki

Ve vnitř to měl docela hezký ne nějaký super moderní,ale docela dobry a útulný,poté mě vyzval abych si sednul a on odešel někam do kuchyně.Sakra co to má znamenat,říkal že jde me na misi a zatim jsme jen u něj doma a nic akorát mě vyzval ať si sednu k němu na pohovku,je to divný,možná je to nějaká zkouška abych si dával pozor nebo nějaká past radši budu ve střehu.
Řekl jsem si podezíravě a radši jsem stál a byl jsem připraven,kdyby se něco začalo dít.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neobvyklý Tréning (Raul , ???)   Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:08

Satoshi

Během pár minut co postával ostražitě v obváku jsem nesl 2 čaje a prošel jsem kolem něj .. Notak neboj ... v klidu se tu usad .. řekl jsem klidně a sednul jsem si do křesla před jeden z čajů tobě došlo že ten druhý je pro tebe
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neobvyklý Tréning (Raul , ???)   Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Icon_minitimeMon Apr 25 2011, 18:48

Kisaki

Hmm tak je to asi jen příprava snad nic nechystá,čím by mě dostal,ale radši budu ve střehu.Řekl jsem si a sednul jsem si jak řekl sensei.Děkuji za čaj máte to tady docela hezký jakej bude náš úkol.Zeptal jsem se trochu netrpělivě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Neobvyklý Tréning (Raul , ???)   Neobvyklý Tréning (Raul , ???) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Neobvyklý Tréning (Raul , ???)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tréning s Hachibim (For Dan)
» Tréning Týmu 33
» Seznámení Tým 30 ... Podzemí Tréning
» Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)
» Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: