Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Aktivita Kage

Goto down 
+12
Pein
Check
Ramaru
Rhaegar
Aspi
Shika-san
Caldar
Kakuza-chan
joemandel
Páťa
Morgen
raul2653
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 12 2011, 13:18

Já už ty postavý vyhlídlé mám ... každej je něco od nečeho ... prostě jemi líto .. zatím jsou 4 + 1 nechci to ted řešit pak to napíšu v kumo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 12 2011, 21:56

Návrat nahoru Goto down
Bubblo
Academy student
Academy student
Bubblo


Počet příspěvků : 48
Datum založení účtu : 23. 06. 11

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 18:14

Fú tem istý problém mám, chcem hrať denne, no vôbec sa to nerozbieha s mojimi postavami, aj v mesačnej to stojí a aj vo vodopádovej sa už neviem dočkať Cool laugh rád by som proste už začal za aspoň jednu postavu poriadne hrať, zatiaľ je to tak že nováčikov odsúvate na dalšiu koľaj. Viem že tu Mia nieje ale nemôže to za ňu nikto vziať, to nemá žiaden záchranný systém toto? Ktovie ako dlho tu ešte nebude a stojí to tam už asi mesiac bez takmer jediného príspevku! V oblačnej len dúfam že ma morgen niekde šupne inak ma šľak z toho trafí Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 18:34

Bubblo ja som to tiež už riešil milionkrát a hlavne na Suichu. A teraz jak som to povedal tak sa Aspire jaksik rozbiehel, takto sa mi to páči Cool laugh A neviem, čo tie ostatné vesnice, podľa mňa by to mal mať nastarosť ten, kto býva často na nete a nemá žiadnu skoro prácu, ale to je asi ťažké nájsť...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 18:54

Tak aby bolo jasné, posledný rok čo KW funguje som odsúvala všetko bokom, kašlala som na školu... Kým KW nezačalo mávala som na výzach samé 1 a 2 a keď som tu začala hrať všetko som zanedbávala a na konci roka mi hrozili tri 4 ktoré som našťastie stihla opraviť ale predomnou sú posledné 4 roky a ja nemienim mať takéto známky a aj keby ste mi čo hovorili budem teraz dávať prednosť škole a hlavne mojim priateľom tu v reálnom svete... Moja najlepšia kamarátka je vážne chorá a ja budem radšej s ňou ako takto vysieť celý deň za počítačom... Najradšej by som teraz z KW odišla, aj tak sa to tu zmenilo... Ale nechcem to spraviť keďže som tu teraz dostala svoju povinnosť... pokiaľ si pamätám aj pred rokom to tu takto cez prázdniny stálo a prešla som si takým čakaním tiež tak ako vy a viem že to nieje príjemné, ale radšej ako čakať za kompom kedy bude nový post sa kušujte niekam von zabaviť... to je všetko čo k tomu mám... teda bolo by toho viac ale nebudem sem všetko vešať, radšej sa o tom porozprávam v reálnom svete s kamarátmi a nie tu vo "virtuálnom"... ^^
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 18:54

Bubblo: tak že by jsi postl?Cool laugh nebudu ti nadhazovat váničku když jsi nenapsal ani jeden post Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 18:58

A u mňa si postol uplne od veci všetci nový genini mali napísané nech idú do kanclu kage ale ty si musel byť výnimka a musia si isť pre teba že Smile
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 19:03

Mio: to jsem musel přehlídnout XD ale já to myslel tak že už nejsem nový ale to je fuk...teĎ už s tím nic nenadělám XD
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 19:06

Ja nehovorím tebe ale Bublovi ty baka...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 19:43

tak příště napiš komu to píšeš XDXDXD
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 02:22

Prázdniny, nejtěžší období pro forka, která se zabývají těmito hrami. Zároveň je to však nejlepší období pro hlavního admina, což jsem nyní já. Díky prázdninám si všímám, jak kdo je aktivní a kdo do toho dává více času. Dokážu si o každém z vás udělat obrázek, který mi později v budoucnosti umožní k vašim postavám jinak přihlížet.
Každé forko během prázdnin je dost zpomalený a rozbíhá se většinou zase až poslední týden prázdnin, kdy do toho dávaj kage a admini co nejvíce, aby zase všechno nakopli. Nemohu slibovat, že to tak bude i letos, ale u mě to tak bude. Dlouhou dobu jsme teď psal stylem "jeden příspěvek do každého topicu denně", ale mezitim jsem vymyslel každé postavě nebo týmu příběh, který podle mě stál za to čekání, protože v Suichu si myslim pro vás dělám dobré příběhy, ale nechci se nějak chválit. A zároveň vymýšlím celo KW příběh, který je zapletený s Akatsuki a Ček s Adopem aktivně makají na dalšim příběhu a co si budem povídat, pokud vydržíte, tak příběh, který ti dva vymysleli, bude opravdu dobrý a já když četl koncept, tak jsem si řekl, že ti dva v sobě fakt něco mají. Smile

Kage Wars je tu už přes rok. Každý den hrozí konec, ale my žijeme dál a to jen díky vaší trpělivosti, tak nepřestávejte věřit Smile Jsme přece něco jako internetová rodina. Wink Se spoustou z vás si píšu a s někym, jako je třeba Ramaru i někdy probírám osobní problémy a opravdu mi někteří v určitých chvílích pomáhaj a to za to stojí. Smile

Navždy spolu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 10:47

Je to trošku divný, že napíšeš po roce o adminovi a kagem, že v nich něco je Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 11:02

Adop je kage chvíli a o tobě se to sice vědělo, ale timhle příběhem co jste vymysleli, jsi mi to dokázal uplně. Proto jsem to napsal.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 11:58

Aktivita kage je nič moc teda aspoň u nás v Iwe, inde nehodnotím keďže tam nehrám. Ono to ide dobre Ja a Lajl sme samy daly 6 strán príspevkou, lenže pokiaľ Adop dá za 7 dní jeden post, je ťažké hrať Smile Hlavne ak sa ani neunúva to napísať do neaktivít.
Morgen je aktívny dosť, len tam nemá aktívnych hráčov. A Mia no, to čo vravýš o tom že nemáš čas na post mi pripadá blbé, ja robím od 6 rána do tej 7-8 večera niekedy inak a predsa dám aj 20 postov za deň, stačí sa dohodnúť z hráčmi že sa začne hrať napríklad od 8 do 10 a ide to pekne Smile
Inak dúfam že sa ten Adop polepší Cool laugh Ale je mi ľúto že to tu už nejde tak rýchlo ako keď som tu hral naposledy... Sad
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 13:10

Ja nemám net Black pre tvoju informáciu Wink len raz za čas natrafím na free wifi a píšem QWERTY klávesnicou na mobile Wink
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 13:12

A avatary a sig si tiež hádžeš z mobilu na profil ? Smile
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 13:15

Nie, teraz som výnimočne u babky ktorá net má vieš ^^ a tie robím na kompe aj bez netu Wink a neboj sa teraz to využívam na postovanie len ty zo seba musíš robiť múdreho a zdržovať ma Smile
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 15:10

jako zatial som si nesťažoval na neaktivitu no popravde nemal som na čo na to že Kakuza napíše raz za mesiac som si už zvykol (na to som si zvykol už od začiatku Cool laugh) ale teraz akosi ma začína srať Adop lebo akosi sa to nehýbe a hlavne nepostuje (doteraz to bolo v poho ale tento týždeň nič a to som tu ani zo začiatku týždňa nebol a jediné nové bola zaspamovaná Iwa Lyallom a Blackom a to bolo všetko a potom len ukončené dva topicy jeden velmy dlhým postom Cool laugh)
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 17:10

Prepáč že existuje aj osobný život Wink (MIA dáva "Like")

Inač...problém je vyriešený a spamovanie tých dvoch bude ukončené xD

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 18:53

Vy hráči si musíte uvědomit, že práce kagů a adminů není tak lehká, jak si myslíte. Není to jen o tom, že napíšete nějaký post. Je to o tom myslet o dva tahy dopředu a už mít vždy v hlavě promyšleno, jak budou vaše postavy pokračovat a jak se jejich příběh bude vyvíjet a s tim, že to můžete ovlivňovat, to je těžké.

Dám příklad u sebe. Je tam postava Natsuki, kterou hraje Hysterio (Velice dobře ji hraje Smile ) -> Příběh pro tu postavu je jasný, ale zároveň do toho příběhu zasahují ještě další dvě postavy, které hrajou hráči, takže už jsou další dvě možnosti, které mohou změnit příběh Natsuki a s tim všim my admini a kage musíme počítat a dopředu to mít promyšlené. Proto mám já osobně někdy stavy, kdy nepíšu a jen ten den prostě promýšlim příběhy. Smile

Návrat nahoru Goto down
Bubblo
Academy student
Academy student
Bubblo


Počet příspěvků : 48
Datum založení účtu : 23. 06. 11

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 23:25

Tak nechcel som nikoho uraziť, proste ma rozčúlilo to večné čakanie. V Iwe som skončil lebo sa mi to tam nepáčilo Cool laugh No čo, nie každému sadne ten príbeh a ja som bohužiaľ túto situáciu nezvládol, bol som proste hodení do veľkého sveta v ktorom som sa úplne strácal, nevedel som kto s kým bojuje, kto je priateľ a kto akatsuki, na akom mieste to bojujeme a prečo? Proste strašne veľa otázok, nezodpovedaných, preto ma to nebavilo a v tej dobe som paril minecraft Cool laugh takže ten ma naplno zamestnával Cool laugh Mia tá nemá net, o tom viem, ale myslím že ked vám kage oznámi že tu dlhí čas nebude, mal by to za neho niekto vziať, ľudí je síce málo no myslím že mám pravdu ked poviem, že si nemôžete len tak dovoliť nechať povedzme 8 postáv stáť, tých ľudí to jednoducho omrzí alias odídu. Preto som len dúfal že to niekto vezme za Miu zakiaľ tu nieje.

Mia ešte narazím na tvoj príspevok, v dobe tvojej terajšej neaktivity som napokon išiel do kage kancelárie, takže prepáč ale aj som to vysvetlil prečo tam práve ísť nemôžem, že som o tom jednoducho nevedel, mňa zaujíma každučký detail, no za to sa ospravedlňujem.

Teraz skúšam svoju postavu vo Vodopádovej, moc pekná dedinka, len dúfam že ma skoro niekde pridelia (teraz sa idem pozrieť či sa už tak nestalo Cool laugh ), Verím že Morgen je denne aktívny aj cez prázdniny a že je to muž mnohých schopností a talentov, preto dúfam že aspoň tu dobre začnem a konečne sa vám ukážem v lepšom svetle, nie ako hráč ktorý nič nepíše a ešte sa sťažuje, no ako hovorím, potrpím si na tie detaily a môj moderátor ma musí denne zamestnávať, aby to pre mňa nestratilo zmysel. Toť zatiaľ vše čo som chcel povedať.

/edit

Tak som sa pozrel do tej Vodopádovej a Morgen nič Cool laugh tak poprosím aby si uviedol veci na mieru, bud mi dovolil začať alebo udať dôvody prečo by som mal čakať, predom dík Smile tomu čo si my písal v tejto téme morgen som moc nerozumel, "tak že by si postl" a potom ešte čosi si písal Cool laugh tak prepáč ale v tom sa nevyzná ani bobor Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 23:47

Bubblo ale keď si prvý krát postoval ja som ti dopredu hovorila, že choď do Kanclu kage a aj keď si postol som tiež povedala nech to editneš že som ti hovorila že máš ísť za Tanami... ale ty si povedal že nie že veď mi si po teba prídeme a ja som teda súhlasila ale Marwin mi tiež postol uplnu hovadinu tak som musela čakať naňho lebo je s tebou v týme inak by si mal začatý tréning dávno pred mojou neaktivitou Smile
Návrat nahoru Goto down
Bubblo
Academy student
Academy student
Bubblo


Počet příspěvků : 48
Datum založení účtu : 23. 06. 11

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 23:50

"a ja som teda súhlasila" Cool laugh fajn, obhajoba končí Cool laugh dobre dobre Mia, však už počkám ale dúfam že sa to len pohne
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 00:02

Bubblo: Je docela vtipné, že toto hovoríš Smile
Ak ťa trápili nezodpovedané otázky, stačilo si prečítať...Na akom mieste som opisoval minimálne 2x a prečo..prvý post v topiku to vysvetloval viac než dosť..dalšie tiež...Žiadna nezodpvedaná otázka tam nebola Wink Len netrebalo byť lenivý a skúsiť si pozrieť Wink
A ty si tuším prvý človek v týchto hrách, ktorému vadí ked sa niečo deje xD
PS: jasne že si sa nechytal ked 2 týždne si nepísol Wink

čo sa tíče toho čo tu tvrdíš, nech dajú zástup....Uplna blbosť, ak ti smiem povedať....
Ked sú kagovia neaktívny, jediný schopný nahradiť ich sú práve ostatný kagovia..Tý majú dostatok problémov z vlastnou dedinou Smile
na hráčov sa v týchto veciach nedá spoliehať, lebo by potom hráčom museli niečo prezradiť...dalej nie všetci sú spolahlivý a schopný..česť výnimkám (lyall tu nepatrí..Schopný je, ale splolahlivý vôbec Razz )

takže je to zbytočné Wink
Tolko k tomu tvojemu nápadu Wink

PPS: Ak ešte niekto bude mať pripomienky na moju aktivitu, poviem mu nech sa niekam strčí...Ja tu chodím rád a snažím sa písať čo najviac...Ak tu náhodou budem chýbať vecťe, že ja vám to neskôr vynahradím Wink
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 00:49

Bubblo ale čo iné som mala robiť kua?! Spamätajte sa troška... Uplne si odignoroval keď som napisala aby nový genini šli do kanclu ale ty si musel byť výnimka, pre teba si mali prísť osobne... Mohla som tvoju postavu odignorovať úplne po tomto teda este mozes byt rad ze som bola ochotna po nu potom ist... inak by si nemal na vyber a musel by si to rovno editnut vies...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aktivita Kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aktivita Kage   Aktivita Kage - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aktivita Kage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kage Wars upoutávka
» Aktivita po druhe
» Sněm kage
» KAGE WARS MAFIA
» KAGE WARS YAKUZA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: