Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová generace

Goto down 
+16
likuku0
Nagato
tbc99
chappi
Yuu
Rhaegar
Lyall
Check
Shika-san
Morgen
Zairen
Ramaru
Caldar
Páťa
Kakuza-chan
Aspi
20 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeThu May 12 2011, 21:53



Jak již název topicu napovídá, tak vás nebudu nijak napínat a řeknu vám to narovinu. Chci kompletně změnit vedení celého Kage Wars a když říkám celé tak myslim i sebe. Každý jste si všiml, že už i já prostě nezvládám psát. Škola, kámoši, holka mi zabírá mnoho času a já už ani Naruto anime skoro nesleduju. Neviděl jsem ani ten nový film. Sad Zřejmě vám přijde divné, že i já se chci nechat vyměnit, jelikož já byl většinou ten co držel Kage Wars nad vodou a vždy věřil, že budem žít věčně, ale čas mě dohonil a já už nestíhám a ikdyž chuť je velká a každý den se přemlouvám se kopnout a zase napsat, tak to už prostě nedokážu. Sad

Takže vyhlašuji konkurz na místo kage v Suichugakure, Getsugakure, Iwagakure a Takigakure. S tim, že někdo dostane rank admina, což pokud Ramaru zůstane tak bude Ramaru.

Chci, aby jste věděli, že jsem zde účinkoval přes rok a přes rok to tu společnými silami všichni drželi nad vodou a tim, že už ani já nepíšu to tahám na dno, někam k těm ostatním forkám. Proto jsem se rozhodl, že si musim dát delší pauzu a to abych si pořádně promyslel jak dál s mym účinkovánim na Kage Wars. Možná se zase vrátim do měsíce, možná do týdne, ale možná už nikdy a budu už jen něco jako "kořen" Kage Wars.

Lidi, kteří se přihlásí na vedení nějaké vesnice vyberu já osobně a to tak, aby si i navzájem ten tým rozumněl, jelikož není nic důležitějšího na vedení forka než dobrý tým. My byli dobrý tým přes rok a ikdyž byly hádky a hrozilo několikrát skončení KW, tak vždy to někdo zachránil. Vim, že nikdo není nahraditelný, ale vim jistě, že tady na KW jsme si vás hezky vyškolili a jsou z vás výborní hráči, které nám můžou jiná forka jen závidět.

Už to asi s tim psaním přehánim, ale to víte. V Kage Wars je část mého srdce a vždy zůstane, takže se chci rozloučit s patřičnou úctou.

Neříkám, že sem uplně přestanu chodit a uzavřu s váma kontakty, to by byla hloupost, jen si dám delší pauzu, ale budu se sem chodit dívat jak to tu jede, abych věděl, že jaem to svěřil do dobrých rukou. Mnoho z vás zkoušelo vytvořit vlastní forko, které však nakonec zaniklo, takže vám předávám Kage Wars a je na vás jestli mi dokážete, že jste schopní a jestli mi oplatíte moji roční snahu, tim že to tu udržíte nad vodou a vrátíte KW do těch starých dobrých kolejí.

Ať už sjem vám nadával nebo ne, tak chci aby jste věděli jedno. Mám vás tu všechny rád a beru vás všechny jako dobrý přátele, ikdyž většinu jsem v životě neviděl, tak vim, že jsem za ten rok s váma hodně vděčný. Smile

Příští týden v pátek vám dám konečné rozhodnutí, jak to bude s mym účinkovánim na KW.


Naposledy upravil Aspire dne Fri May 20 2011, 21:22, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeThu May 12 2011, 22:05



Aspi pusť si to od 8. minuty
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeThu May 12 2011, 22:40

Sad teraz mi je fakt do plaču ale máš pravdu Aspi... nech už budu novy kagovia ktokolvek, na KW zostanem až do konca ktory sa dfam neblizi
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 06:53

Aspi je mi fakt líto že odcházíš z vedení zrovna ty, ale je to tvoje volba a určitě sis to pořádně promyslel.

A chtěl bych se přihlásit na post kageho v Getsugakure (s tim že bych se tam zbavil svýho charu). Vým že někdy píšu blbosti a s "kvaliou" příspěvků se nemůžu rovnat žádnýmu ze součastných kagu, sám si ale myslím že od doby kdy jsem tu začal jsem se zlepšil. Zpátky k věci, většinou bych byl schopnej psát alespoň jednou denně a neaktivní moc nebývám, ale nikdo tu nemůže bejt pořát Cool laugh
I kdybys vybral nekoho jiného (někoho lepšího Cool laugh ), KW neodejdu a budu hrát dál i jako hráč.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 14:08

WoW , i ten nejsilnější jednou padne Smile ... No já k tomu nemám co dodat nad jen pouze to .. že bych tu zopověnost přebrl nažil se KW vrátit do půvoního stavu , stím že bych zrušil všechny svoje doavadní Kladné(hráčké postavy) postavy ... jestli mam vůbec nato ještě dost sil Smile konec konců náš Kage/admin tým byl poražen v bitvě o čas Smile Doufám Aspire že se ještě vrátíš Smile jelikož si velká část KW a věřím že i tou velkou částí chceš být Smile
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Academy student
Academy student
Zairen


Počet příspěvků : 22
Datum založení účtu : 05. 05. 11
Věk : 26
Bydliště : okolí Prahy

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 14:12

Doufám že se to tu brzo vyřeší, moc jsem vás všechny nepoznal, ale vím, že spousta z vás jsou hodní lidé a pokud chcete odejít, bude to blbé, ale to je hold život :/ Aspi chci se tě zeptat, co bude s těmi našimi new postavami?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 14:23

Zažily jsme sporu dobré i zlé...I když jsme se pořád hádaly byli jse přátele...já neustále seděl na křesle šaška a snažil se vás bavit i přes některé málé nepříjemnosti...Ale to už všechno končí...Většina mých přátel z KW odešla a někteří se vrátily a zase nás opustily (Oňďo alias sasuke123 -.-") ale i tak jsem vás měl rád...Na tohmle foru jsem strávil rok...nejlepší rok mého života...Teď když vidím jak se mi to hroutí před očima chci zakřičet ,,stop!" ale z úst mi vyjde jenom vzduch...To co se vám tu přátele snažím říct je to že jsme přešly přes mnohé ztráty a mrtvoly a když jsme upadly tak jsme se znova postavily! Je jedno kolikrát nás shodily ale znovaa jsme vstaly a bojovaly jsme dál! Proto to nesmíme vzdát! Berme to jako poctu Aspiremu...Tomu nejlepšímu parchantovi kterého jsem kdy poznal a z celého svého srdce měl rád...Aspire...Vzdávám ti čest...A už jsem si užíval dost! i kdybych měl přemýšlet a postovat 100x denně tak...Hlásím se na rank admina do Takigakure! To je pro tebe Aspire...Nezklamu tě...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 14:29

Mám otázočku... je blbá ale aj tak...

Keďže píšeš že si dávaš pauzu od KW, hlavný admin (ak zostane) bude Rami do kedy sa nevrátiš?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 14:43

Hmmm....dojdem ze školy a zrazu na KW príspevok ,,Nová generácia". No zbohom som si pomyslel. Hneď ma to napadlo. Nebudem to ďalej komentovať. Len že Aspire ty, keď odejdeš tak neviem jak to tu všetko pôjde ďalej. Chcem sa spýtať, že či všetko, čo sa do teraz udialo bude zapomenuté a pôjde sa odznovu alebo sa pokračuje, len budú zmenený Kagovia?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 15:01

Podle mě bylo jasný, že celý Kage tým bude nakonec "poražen", ale v této době jsem na to vůbec nemyslel ... Doufám, že si ostatní berou ze spolupráce se mnou (tým Adminl hlavně) dobré zkušenosti a vzpomínky, neboť já jich mám opravdu hodně Smile

Stejně jako to dělám teď, občas se sem podívám, jak Vám to půjde.

A taky doufám, že neztratíme na sebe kontakt ...
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 15:07

Na tohle se dá říct jedině "Pfff"... hlavně se vrať Aspe, jinak to tu podle mýho nedopadne nejlíp, přeci jen ses stal největší součástí celýho KW, aspoň teda podle mě. A to samé patří i k Checkovi, akorát s tím, že šance u něj, že se vrátí je nejspíše nulová.. No, nedokážu si teď KW vůbec představit..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 15:09

Jak jsem řekl, tak příští týden vám oficiálně řeknu jestli se vzdám uplně Suichugakure a nebo ji pojedu dál. Ale momentálně nedokážu říct jak to se mnou bude.

Každopádně nastavuji Ramarovi rank admina a poté ještě řeknu kdo bude kage jaké vesnice. Jinak mazat se nic nebude, budete normálně pokračovat ve hře.

Jinak díky všem za to co jste mi sem napsali, vážim si toho a narovinu vám to tu řeknu. Včera když sjem tohle psal, tak mě to dostalo až k slzám.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 15:32

No ja keď som to čítal tak mi to došlo ľúto. Ale však to sa vstrebe. Ok díky za informace. A ešte sa chcem opýtať, že zmena bude iba v Kagoch ináč všetky postavy budú pokračovať tak jak majú alebo budú aj nejaké pomocne nové sily Kagú alebo také niečo...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 16:02

Ja som si toto čítal už včera, ale nejak ma nenapadli žiadne slová, ktoré by to, čo som pocitoval vyjadrili.
Ale asi jediné, čo sa k tomu priblížilo, je "zbohom" a "dakujem vám"...Nikdy som si nemyslel alebo nechcel priznať, že skončíte s adminovaním/kagovaním... Každého z vás som mal rád, aj ked svojským spôsobom..Viem, že som často na vás kašlal a staral sa o seba, ale vždy som sa donútil sem vrátiť a to hlavne kvôli tejto parte. Ale bez starej skupiny...Proste KW stratí Svojeho "Guru" Aspira, po tom čo stratila "zakladatela" Nagata Sad... Avšak nja dúfam, že si to rozmyšlíš..Mali sme dohodu že mi ako prvý ohodnotíš hru xD Ale viem že si velmi premýšlal a nebudem spochybnovať tvoje rozhodnutie. A dúfam, že KW držalo aj niečo iné ako ty Wink
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 17:45

Já děkuju za povýšení na Admina ... a budu se snažit co nejvíc pomoc Smile

Jo a pokud zůstaneš Aspi aspon tak napul v Suichu ... tak si Montara ponechám Smile jinak pro mě už "bohužel" nemá smysl ....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 17:57

Ramík... Keď budeš potrebovať pomoc daj vedieť... Budeš tu na čas len jediný admin a ja ti veľmi rada pomôžem...
Inak... Dúfam že vyberiete čo najlepších Kage, pretože myslím že všetci čo sú tu by ním chceli byť (nepopieram že ja by som nechcela, ale uvedomujem si, že nepíšem kvalitne... Razz ) každopádne KW zostávam verná -^^-
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 18:27

Mia: Asi máš pravdu, ale ja by som ním nechcel byť. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 19:29

rami,mia: už to sem píši po druhé ale hlásím se na post kageho do takigakure Cool laugh já jen tak, abyste věděli Cool laugh sice jsem doteď nepsal kvalitně protože jsem neměl motivaci Cool laugh teď když mám tak budu psát kvalitně, čestné slovo Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 19:37

Morgen, škoda že to sa nedá naučiť Wink
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 21:10

Jak Ramaru řekl. I ten největší šéf jednou padne.

Neprožil jsem tu sice rok, ale vím že většina lidí co jsou zde jsou fajn. Celkem mě ale tyto věci trápí, ale můžeme si říct jedno a to, ať už se cokoliv stane s KW, stále budeme fórum, které vydrželo z RPG nejdéle.

Jinak přeci, kamarádi pořád budeme a jednou si třeba vzpomeneme na to, když jsem byli malí a třeba si jednou vzpomeneme na všechny fajn lidi z KW.

Nemám víc co dodat.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 21:57

Nebuďte pesimisti a nehovorte ani nenaznačujte že KW skončí...
Ano, držal to tu hlavne Fíďa, ale ak vyberie nových a dosť odhodlaných Kagov, KW vydrží... musí...! Ja som sa tiež vždy snažila (no dobre nie uplne vždy ale nikdy som nechcela nič zlé pre KW) udržať toto forko a zhaňať ludi.... nemožme to len tak odrazu zahodiť... jak sa hovorí- DATTEBAYO!!! ^~^
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 22:36

souhlas s Mio, KW je hodně dobrý forko s dobrejma hráčema, kteří ho nenechaj padnout. I když je pravda že teť to nebude zrovna lehký.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeFri May 13 2011, 23:25

Je to nejvíce na hráčích. Pokud budou aktivní a budou chtít tak toto forum jen tak nezanikne Smile

Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeSat May 14 2011, 11:16

Mia: jop, musíme ajít nové hráče kteří jsou dost pitomý na to aby hrály tyhle hry Cool laugh tudiž veřejné chaty Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitimeSat May 14 2011, 11:59

Napište mi PMku kdo by čemu chtěl kagovat. O Suichu zatim nikdo nebojujte, protože rozhodnutí o tom jestli dál povedu suichu bude až v pátek.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová generace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová generace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nová generace!
» Nová generace
» Nová Suichugakure
» Nová grafika?
» Nová vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: