Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Rozloučení s KW

Goto down 
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Rozloučení s KW Empty
PříspěvekPředmět: Rozloučení s KW   Rozloučení s KW Icon_minitimeSat May 14 2011, 10:25



Takže, Aspire udělal konečný rozhodnutí, a asi to tak bude nejlepší. Chtěl bych se tu nějak rozloučit tak mě za to prosím nezabijte ^^. Chtěl bych říct, že to tu bylo úžasný, je to skvělý fórko, s moc skvělýma lidma. Vždy když jsem sem přišel, dokázali jste mi jakkoliv zlepšit náladu .. třeba jen 1 post mě dokázal uhnat k úsměvu. Vždy jste mě dokázali zahřát u srdce. Jsem rád že jsem vás mohl poznat i z jiných "úhlů" pohledu... je opravdu pravda že z FF psaní poznáte toho dotyčného skutečně takového, jaký doopravdy je. Psát tu s vámi byla pocta, a ještě větší pocta pro mě byla, přispět tomuto fórku svímy nápady a fantasií. Kagovat pro vás bylo opravdu plné zážitků a jsem moc rád, že jste mě jako Kageho přijmuli.. Vážím si toho.. moc...
Takže vám tímto chci oznámit, že odcházím z fórka úplně.. Jak všichni víte, moje neaktivita je v poslední době dost velká, a já vám nechci nic slibovat.. S tím že mi sundali Kage klobouček naprosto souhlasím.. Bude to tak určitě lepší, pro vás všechny. Toto fórko by chtělo opravdu oživit, a jít dál, protože věřím, že KW bylo,je, a bude tím nejlepším fórkem x)
Ještě jednou děkuji za vše,budete mi všichni moc chybět ale tak snad se někdy zase potkáme x) ... Sbohem
Návrat nahoru Goto down
 
Rozloučení s KW
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rozloučení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: