Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Akiyuu Uchiha
Academy student
Academy student
Akiyuu Uchiha


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 15. 05. 11
Věk : 27
Bydliště : Šlapanov

Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Empty
PříspěvekPředmět: Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)   Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Icon_minitimeSun May 15 2011, 18:23

aaa


Naposledy upravil Akiyuu Uchiha dne Sun May 15 2011, 22:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Akiyuu Uchiha
Academy student
Academy student
Akiyuu Uchiha


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 15. 05. 11
Věk : 27
Bydliště : Šlapanov

Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)   Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Icon_minitimeSun May 15 2011, 18:24

nejsem si jistý s těmi technikami,ale mohu jen jednu techniku typu C na zacatku ne?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)   Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Icon_minitimeSun May 15 2011, 21:48

No tak kdybych nepočítal to ,že to je Uchiha ,který má celkem křiklavou Historii tak bych to povolit mohl Smile Avšak Uchihu v Kumo v žádném případě a myslím že Uchiha se nedá založit ,ani tak ... navíc tě zklamu v tom ,že kumo je jednou z vesnic ,která nebude zdemolovana až se bude měnit tým ,avšak je plná a já tu budu "řeknu to krutějš" vyhazovat pár lidi ,abych to utáhnul .. Promin skus to někde v jiné vesnici až to bude dořešeno
Návrat nahoru Goto down
Akiyuu Uchiha
Academy student
Academy student
Akiyuu Uchiha


Počet příspěvků : 6
Datum založení účtu : 15. 05. 11
Věk : 27
Bydliště : Šlapanov

Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)   Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Icon_minitimeSun May 15 2011, 22:06

zkusím to do jiné ^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)   Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Takže hezky od začátku
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: