Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Takže hezky od začátku

Goto down 
+6
Clover
chappi
Pein
Yuu
Kakuza-chan
Nagato
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 16:36

Vesnice už byla v rozkvětu,ale měla málo ninjů a tak se hodně zaměřovala na trénink a výchovu genninů. Hokage byl stále v bezvědomí a tak se musel zvolit nový vůdce. Musela se sejít rada vesnice
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 20:02

Příběh pokračuje
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 08:05

Tawara

Seděl jsem na zemi na cvičišti nedaleko jeskyně s očima zavřenýma. Dneska jako už snad po sté jsem poté co jsem dokončil svůj taijutsu trénink se snažil spojit s liškou. Věděl jsem, že tam někde uvnitř mě je, ale ať jsem se snažil jak jsem chtěl nemohl jsem ji najít. A to zrovna v době kdy vesnice potřebovala veškerou možnou sílu, včetně té jinchuurikyho.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 08:57

Yuu

Stál jsem před jeskyní a díval jsem se do nebe...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 12:27

Amaki

Rozhodol som sa pokračovať v tréningu. Spravil som troch kage bushinov a všetkých som poslal aby na mňa zaútočili. Najprv sa na mňa rozbehol len jeden a s ľahkosťou som ho prebodol kunaiom. Další dvaja sa na mňa vrhli už naraz. Vyskočil som vysoko do vzduchu a zložil som pečate. Suiton: Vodné strely! Vykríkol som a jedného klona můj útok zasiahol a zničil. Zostával už len jeden a ten po mne začal hádzař shurikeny. Naštastie som sa im vyhol a použil som shunshin, aby som sa objavil za ním.Vodné väzenie. Povedal som a posledný klon sa mi odarilo uvazniř. Chvílu bolo vidno ako sa dusil a nakoniec zmizol.To by šlo.Povedal som si potichu. Ide mi to už celkom dobre, ale ešte by som mal kage bushinov a vodné väzenie lepšie vytrénovať.Pomyslel som si a ásledne som zložil pečate...
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 12:38

Ryuu

Pokračoval sjem v tréninku. AAAAArghSnažil jsem se shromáždit suiton chakru do rukou .Podařilo se. Těd jsem přemýšlel, jak udělat pomocí suitonu meč....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 13:56

Rinari

Seděla jsem na zemi,a se Sharinganem pozorovala oblohu.Isane...díky tobě...,pomyslela jsem si,a Sharingan deaktivovala.Pak jsem si jenom vydechla,a zase začala koukat na nebe.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 18:31

Rada vesnice

Musíme určit nového Hokage, alespoň do té doby než se Mugen probudí, jak na tom vůbec je? Řekla postarší žena členovi ANBU, který stál u dveří bez jediného pohybu. Zatím stále stejně. Odpověděl hluboký hlas. Mám nápad. Řekl nejsatrší z nich. Jedenáctý měl bratra, není to pravda? Žena jen souhlasně přikývla a čtvrtý člen rady se začal drbat na bradě. Myslím že to tak bude nejlepší, zavolejte sem Kojira Uchihu. Hai. Přikývl ninja a zmizel.

Rei

Mladá kunoichi se toulala po vesnici, neměla co na práci a tak chtěla pomoci pár mladým genninům v tréninku, ale nikoho nemohla najít.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 18:51

Rinari

Zakručelo mi v břiše,asi se půjdu najíst. Pomyslela jsem si,a šla jsem vesnicí směrem k rámen obchodu.Když jsem tam došla tak jsem si sedla,a obědnala si jeden rámen.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 19:48

Ryuu

Toulal jsem se po vesnici,neměl jsem co dělat.Přemýšlel jsem o předchozích dnech.Vytáhl jsem z brašny kunai a začil jsem s ním točit na ukazováčku...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 20:01

Yuu

Šel jsem do vesnice najít nějákou známou tvář. Snad někoho najdu,, řekl jsem si a usmál jsem se,
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 21:52

Ryuu

Sedl jsem si na lavičku a koukal se na ruch vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 22:00

Rinari

Prodavač mi donesl rámen,a já ho v klidu začala jíst.Když jsem dopila omáčku,tak jsem zaplatila.A šla se loudat vesnicí.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 22:43

Ryuu

Vzal jsem si do ruky kamínek a začal si s ním házet.Tu a tam jsem se podíval jestli neprošel nějaký jounin...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 23:46

Yari

Seděl jsem na kraji vysokého domu a díval jsem se do vesnice.. Taková slabota...tolik ubohých lidí..lituju že musím být v téhle vesnici...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 01:04

Amaki

Hodiny som trénoval kage bushiny až som takmer vyčerpal všetku chakru. Rozhodol som sa pre oddych a tak som si šiel ľahnúť pod blízky strom.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 08:46

Rei

Prošla jsem kolem Ryuua, ale nevšimla jsem si ho.

Rada vesnice

Do místnosti vešel muž kolem čtyřicýtky a za ním hned jeden z ANBU. Zavřel dveře a znovu tam stál jak socha. Kojiro Uchiha... Řekl nahlas nejstarší rady. Jak jistě víš, Hokage je v tranzu a my... Beru to. Nenechal je Uchiha domluvit. Kdy mám začít?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 11:36

Ryuu

Jelikož jsem nikoho nezahlédl tak jsem vyrazil do lazní...Trošku se odreagovat.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 13:20

Kojiro

Seděl v kanceláři a vychutnával si poslední volné chvíle.

Kyuubi

Tawarovi proběhla hlavou palčivá bolest. Najednou si se ocitl uvnitř sebe před velkou branou na které byl lístek s nápisem pečeť.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 15:06

Tawara

Z ničeho nic, se tma za mími výčky zmnila na něco jiné. Hlava mi zapulzovala krátkou bolestí a já stál před obrovskou klecí.
Takže takhle vypadá ta pečeť...
zamumlal jsem a rozhlédl se kolem.
Ehm, Kyuubi-san jsi tu někde?
zavolal jsem poměrně nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 15:47

Kyuubi

Za mříží si uviděl velké oko. Sundej tu pečeť chlapče. Trošku se pobavíme a všechno bude fajn. Řekl hluboký hlas lišky a pod klecí začala protékat červená chakra.


Naposledy upravil Nagato dne Mon Aug 30 2010, 16:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 16:08

Rinari

Achjo....pokuď se chci stát Chuninem tak musím trénovat...v tomhle stavu bych se nedostala nikam...,pomyslela jsem si,a hledala jsem po vesnici nějakýho genína,který by byl ochoten trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Takaa
Academy student
Academy student
Takaa


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 14. 08. 10

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 16:40

Aiko

Jen tak jsem se procházela a nevěděla kam jít . Není tu nic dobrého ,co by mě mohlo zabavit ... Áách jo.. Snad něco najdu .. Mohla bych trénovat ,ale nějak se mi dneska nechce . Tak tedy si aspoň pospím. .. Řekla a lehla si pod nedaleký strom.

Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:04

Tawara

Rád bych kamaráde, rád bych ale nějak nedokážu zapomenout co jsi udělal s naší starou dobrou vesnicí
pousmál jsem se a drobet nedůvěřivě se díval na chakru.
Mohl bys toho prosím nechat? Rád bych se s tebou normálně pobavil...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:08

Ringo

Procházel jsem se po vesnici a díval se na lidi všude kolem. Snad někoho najdu.. a dal jsem si ruce za hlavu a díval se do nebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Takže hezky od začátku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže hezky od začátku   Takže hezky od začátku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Takže hezky od začátku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Začátek Začátku
» Smažte toto téma,mě to už nepujde takže admin :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato-
Přejdi na: