Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Stargate: Universe

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Stargate: Universe Empty
PříspěvekPředmět: Stargate: Universe   Stargate: Universe Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 17:35

Již třetí STARGATE seriál nás vezme na palubu antické lodi Destiny, o miliony let starší než Atlantis, kterou jako pýchu své civilizace vypustili Antici. Byl to jejich velký experiment uvedený do pohybu, ovšem nikdy nedokončen. Cílem tohoto experimentu bylo rozsévání hvězdných bran skrz galaxie. Lidé zjistí, že záhadný devátý chevron na bráně může sloužit právě ke spojení s touhle lodí a tak se vydávají na průzkumnou misi.

Záhy ale zjistí, že jsou na palubě Destiny uvězněni, jelikož je loď neschopna návratu na Zem. Pouhý průzkum se tak promění v nikdy nekončící misi. Posádka tak chtě nechtě naplňuje původní účel mise. Spojuje se s každou předešle vypuštěnou bránou a přichází do kontaktu s novými rasami, technologiemi, ale také s nepřáteli. Co jejich misi ztěžuje je neschopnost kontrolovat navigační program lodi. Když někdo zůstane pozadu, je navždy ztracen.


Podle mě nejlepší hvězdná brána. Vymyká se předchozím řadám tím, že příběh je celistvý a ne že na začátku dílu mají problém a na konci zachrání svět. Je hodně rozporuplný co do názoru na kvalitu, ale já osobně na to nedám dopustit.

Sledoval to někdo?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Stargate: Universe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate: Universe   Stargate: Universe Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 20:39

jj, úspěšně jsem dosledoval, škoda, že se další díly nenatáčej a natáčet se nebudou.

Má nejoblíbenější postava je/byla Ronald Greer Smile
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Stargate: Universe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate: Universe   Stargate: Universe Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 22:01

Další díly nebudou v nejbližších dvou letech. Co bude pak nikdo neví. Tam jde jen o prachy.

Jinak pro mě byl nejlepší co po herecké výkonu Rush.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Stargate: Universe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate: Universe   Stargate: Universe Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 08:28

každopádne vidieť, že sa to natáčalo nedávno...trochu mi atmosférou pripomína Battlestar Galactica
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Stargate: Universe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate: Universe   Stargate: Universe Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 14:01

joemandel: já jsem battlestar galacticu nesledoval přesto, že ji mam na disku komplet.

rozhodně je vidět že na efektech se vyřádili, přesto že tam mají docela malý počet kulis díky tomu že se většina děje odehrává na lodi. Kulisy ze základny mají schovaný a exteriery ze země taky nebyli problém.
A zbytek právě udělali počítačem a je to fakt kvalitně zpracovaný dohromady, tak že to vypadá dost realisticky
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Stargate: Universe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate: Universe   Stargate: Universe Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 16:23

Rush byl taky výbornej.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stargate: Universe Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate: Universe   Stargate: Universe Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stargate: Universe
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stargate Atlantis (seriál)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: