Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 27 2011, 20:12

Bunzo

Snažil jsem se z tama dostat. Všelijak jsem se vrtěl, přitahoval a dělal všemožné psí kusy, jenom abych se z tama dostal. Ale nějak to prostě nešlo. Chtělo to nějak plán. Mému přemýšlení ani nepomohlo, že se musel zabývat tím, proč se na mě ten vlk prostě nechce podívat. Začal jsem se prohlížet, jestli je to tím, jak vypadám nebo co, když v tom jsem dostal téměř geniální nápad. Přetočil jsem se tak, abych se dotýkal nohama stropu, začal jsem tlačit nohama, rukama, prostě vším. Sice pozice vzhůru nohama byla celkem nepohodlná, ale doufal jsem, že dlouho nevydrží.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 07 2011, 11:18

Snažil si se ,ale zpočátku to vypadalo marně , jenže pak najednou strop začal povoloval a po chvilce vyčerpání si uslyšel křupnutí a letěl si dolů i s řetězi , problém byl ten ,že si byl stále přikovaný k zemi za nohy a ruce si měl okované stále , jenom si se vytrhl z vysící pozice , na škodu ,ale přišlo to ,že ramusem ,který si prvedl dopadem kouskem stropu na zem si varoval stráže a slyšel si jak se někdo blíží.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 08 2011, 17:06

Bunzo

Tak se mi to teda povedlo. Ne zas tak úplně, jak jsem si to představoval, ale povedlo. Mohl jsem při tom padání nadělat míň hluku, ale neudělal a teďka se s tím budu muset nějak vypořádat. A hnedka mi bylo jasné jak. Postavil jsem se co do nejméně nápadné pozice, tak moc, kolik mi pouta dovolovala. A přitom jsem se napřáhl až tak, že jsem dal ruky za sebe, připraven skolit prvního, kdo tam vleze.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 23 2011, 16:41

Uslyšel si jak stráže k tobě dupaly a pak najednou cvakly dveře ,ale nikdo dovnitř nepřišel , po 10 vteřinách si uslyšel ránu za dveřma a dvěře se najenou prohly jako kdyby byl někdo do nich vrážel a zkrz ty dveře si viděl jak byl proražený dřevěný kůl od krve nebo spíše něco kůlu podobnému. Uviděl si jak ta krev zkapávala z kůlu ,který byl napůl v někom před dveřma a napůl za dveřma viděn u vás. A také k vám začla pronikat krev poddedveřma. Bylo to celkem děsiví.
Najednou někdo vybodnul kůl zněkoho a ze dveří a dveře se za doprovodu prachu svalili nazem a tys před sebou viděl tu dívku
Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Black_Rock_shooter_pic-739540
Jenom,že byl tu jeden háček místo dveří ted stál rozřezaná stráž s krvavou dírou od kůlu a před těmito mrtvolami ona,akorád byla celá odkrve a tu krev hlavně měla kolem úst a na tvářích ,také jí zkapávala z pusy ,ale uviděl si něco ještě děsivějšího ta dívka sice byla podobná uplně stejně jako té od jezírka ,ale měla na sobě jiné věci a hlavně měla stříbrné vlasy , takové jako si viděl v jezírku. Bylo to celkem frustrující , stál si v zadní části místnosti ta dívka se stříbrnými vlasy se na tebe dívala a s stou krví na tvářích a kolem úst to vypadalo celkem děsivě a pak se probral vlk v kleci ,který zase vypadal jako Annie ,akorád neměl černé ornamentyna srsti ,vlk začal vrčet a začal kolem sebe máchat packama a snažil se svou silou protlačit zkrz klec ,uslyšel si skřípnutí a klec povolila ,doslova se rozpadla kolem a vlk se protáhnul ven, ted sis mohl všimnout ,že je o něco menší než jak si ho pomatuješ a taky se stalo něco velmi zajímavého , jak vyšel ten vlk něco kolem něj zazářilo a celé jeho srst byla černá.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 29 2011, 12:36

Bunzo

Myslel jsem si, že jsem připravenej na cokoliv. Ale na to, co se dělo jsem teda připravenej nebyl. S napětím jsem pozoroval zkrvavený kůl. Krev protékala snad aj stropem. Pak se dveře otevřeli a uviděl jsem někoho, koho jsem tam nečekal. Tu dívku. Jenže na ní bylo něco divného. Měla celou držku zakrvácenou. A pak se dostal ven aj ten vlk. A dokonce aj začal zářit. Jako by ta všechna krev nestačila. Málem jsem potřeboval vyměnit spodní prádlo. Napřáhl jsem se s tím kusem stropu (i když by mi to asi nepomohlo) a byl jsem připravenej se bránit. A pak jsem si všiml, že už se zase změnili, jak Annie, tak ta holka. Předtím, než začne boj, tak jsem ale chtěl vědět ještě jednu věc: Jaktože se pořád měníte?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)   Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)
» Methyl
» Charakter-Methyl
» Nový život
» Každodenní život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: