Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 16:35

Vstoupili jste na velkou oplocenou louku zkrz bránou .. a hanabi za vámi zamkla
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeWed Sep 15 2010, 17:20

Josuke

O otevřenou pusou jsem koukal na oplocenou louku. Tak tohle je teda mazec..Pustil jsem kladivo dolů,jeho váha udělala v zemi pěkně velkou díru...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 16:19

Hanabi

Jsme tu kuly tomu abych vás naučila techniky ... takže než se tu rozkoukáte ... tak vás seznámím s technikamy .. řekla jim a čekala na reakce
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 17:34

Bunzo

Tak dobrá, já asi začnu. řekl jsem si a složil jsem potřebné pečetě a potichu řekl: Magen: Narakumi no Jutsu Kolem Senseie se začali vířit listy.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 19:59

Hanabi

To je ale blb..takhle bezvýznamě použít tak slabé genjutsu na Jounina....ach jo.. Zavřela jsem oči a vyslovila jsem.. Kai.. V tu chvíli se genjutsu zrušilo a já jsem naštvaným pohledem koukla na Bunzoa.. Kdo ti řekl ať útočíš ?! Křikla jsem naštvaně a měla jsem chuť mu dát pořádnou pěst...ovšem..ovládnula jsem se..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 20:12

Bunzo

Už jsem viděl, jak senseie je připravená vybuchnout, ale nakonec nevybuchla, což bylo dobře. Promiňte sensei, už se to nikdy nestane. řekl jsem otráveně a potichu jsem si zamumlal: Chtěla otestovat schopnosti, tak jsem jí je ukázal, chtěl jsem to pouze urychlit. Ale to sensei nemohla slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:35

Fenris-co to? jakto že nepíše Ramaru?

Seznámit s našima technikama, nebo těma co nás chcete naučit?
zeptal jsem se klidně.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:38

Josuke

V duchu jsem se smál, to jsou ale baka. Opíral jsem se o kladivo a sledoval ty pošuky.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:39

Hanabi

Prolezla jsem si vaše spisy..a udělala jsem si seznam technik které vás chci naučit..ale snadné to nebude takže je pouze na vás jak se budete snažit.. Řekl jsem klidně a potom jsem dodala.. ..každopádně...ty techniky do vás natluču časem tak i tak..ale ti co to budou odbývat to budou mít odost těžší...a....bolestivější.. Koukla jsem se na ně zabijáckým pohledem a na tváři se mi objevil menší ďábelský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:42

Josuke

To jsem zvědavej ... Vyhodil jsem kladivo do vzduchu .Kladivo rotovalo vysoko ve vzduchu,mezitím já se protáhl až to silně zakřupalo. Chytl jsem kladivo do levé ruky a opřel si ho o rameno.Pod tíhou kladiva jsem se trošku propadl do země. Yosha,tak jdem na to...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:52

Bunzo

Nový techniky, to bude otrava. pomyslel jsem si a řekl: Tak co nás chcete naučit, ať už to máme za sebou? a podíval se na senseie.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 14:23

Yotsuki

Lehce jsem si založil ruce na hrudi.
Cokoliv co nás udělá silnějšími je přijatelné...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 16:29

Hanabi

Abych pravdu řekla..jste docela dobrá kombinace..Jeden je na obratnost s raitonem..druhý na sílu a suiton..to je dobrá kombinace a ještě jako dodatek tu máte stratéga který vás může krýt ze zadu popřípadě vymejšlet taktiku a kombinace mezi vašemi schopnostmi...to se mi líbí Z ďábelského úsměvu se stal milý úsměv s kterým jsem si prohlížela docela povedený tým.. Tak než začneme s novýma technikama..chci aby jste mi ukázali jak dokážete spolupracovat a zároveň jak dokážete využít vaší dobrou kombinaci útoků. Otočila jsem se a ukázala jsem na tlustého dřevěného trénovacího panáka který měl v ruce silný štít přičemž ho držel před svím tělem a kryl si hlavu a hruď... jeho tělo bylo semtam pokryto železnými pláty.Po zemi byly úzké drážky po kterých se panák pohyboval(jezdil) a po chvilce změnil svůj směr..drážky byly všude po tréningovém místě a byly propletené jako náhodně vytvořené čáry poházené přes sebe. Chci aby jste pomocí spolupráce a stretegie zničili toho panáka..podotýkám "zničili!" nikoliv zasáhli. Pomalu jsem došla k plotu kde jsem si sedla a sledovala jsem situaci.. Jo a ještě menší upozornění...ten panák..není jen bouchací panák..takže buďte ve střehu. Dodala jsem nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 19:05

Yotsuki

Tím obratným myslela mě? Možná jsem rychlej, ale obratnej..?
Fajn mistře stratégu jaký je plán?
přizpůsobil jsem se situaci a aktivoval svou bleskovou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 19:49

Bunzo

Takže to bude ten rychlej, ten s tím kladivem bude asi ten silnej, alebude to chtít vidět, jak se ten panák bude pohybovat. řekl jsem si a pak jsem uviděl Yotsukiho útočit na panáka. No to možná nezabere, ale pomůže mi to odhalit, co ten panák udělá.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 20:19

Josuke

V pravo ode mě byla docela velká kaluž. Udělal jsem z ní jednoho vodního klona. Čekal jsem až Bunzo vymyslí nějakou strategii...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 20:22

Panák začal jezdit sem a tam různýma trasama pořád je měnil..neměl žádný pravidelný pohyb..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 21:37

Bunzo

Předpokládám, že když na něho jeden zaútočí z jedné strany ten rychlejší,a bude tam jenom cesta tam a zpátky, tak se panák otočí na druhou stranu a tam bude stát ten pomalejší a zasáhne panáka, jasný?
vysvětlil jsem jim plán a poté dodal: Pokud takový místo nenajdem, zapojím se i já.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 06:54

Josuke

Poslechl jsem Bunza a pečlivě jsem si prohlížel panáka.Poškrabal jsem se po hlavě. Hmmmpřemýšlel jsem...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:37

Panák se v jednom směru zastavil a otevřela se mu kovová ústa až to pronikavě zavrzalo..přičemž mu z úst vyletělo cca 5 kunaiů s lístkama přímo na Bunza a Josukeho.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 17:45

Yotsuki

Bacha
zařval jsem na ty dva když po nich panák začal střílet. Ne že bych neměl nějaké společenské myšlení ale pět kunaiů by měli zvládnout sami navíc stratég se zatím rozhodně nijak úžasně nevyznamenal.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 18:37

Josuke

Mezi nás a kunaie si stoupl můj klon, čímž výbuch těch kunaiů zničil klona. Tohle je na nic...Rozhodl jsem se jednat. Udělal jsem klona . Rozběhl jsem se, klon bežel předemnou a tím mě kryl před náhodnými střelami....
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 20:26

Bunzo

Poslouchají mě, nebo mají zacpaný uší. řekl jsem si a rozběhl jsem se k panákovi společně s Josukem krytý jeho klonem. Já ho zastavím, až řeknu teď, tak ho praštíš kladivem, jasný?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:03

Panákovi z úst vylítl další kunai který zasáhl klona přímo do hlavy..v tom se panák rozjel po jedné dráze a začal po nich střílet jehlice jednu za druhou..
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 19:27

Josuke

Kso, snažil jsem se vyhnout jehlicím, pár mě jich zasáhlo. Zatnul jsem zuby, vyskočil jsem do vzduchu, nashromáždil jsem do kladiva chakru , aby byl můj uder tvrdší . Uchopil jsem dvouma rukama pevně kladivo a vši silou jím přaštil do toho panáka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)   Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénování je to nejpřednější (Chappi , Kakuza , Methyl)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trénování oceli (For Joemandel)
» Methyl
» Methyl
» Charakter-Methyl
» Změna je Život a Disciplína je nejdůležitější(Methyl)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: