Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Charakter - anthraxik

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:59

Zdravim, měl bych zájem o místo ve vesnici, tak píšu raději předem.
Vybral bych si klan Yakooho.
Profil udělám možná ještě dnes....
Já jen aby jsi měl info...
BTW: icq 277866437

----------------------------------
Jméno:Yotsuke Yakooho

Věk: 13

Místo původu: Sorogakure no Sato

Místo žití: Sídlo klanu Yakooho

Hodnost: Genin

Podstata: Fuuton
___

Oblíbené: vesnice, klan, četba, trenink, dobré jídlo, pohodlí, čaj,

Neoblíbené: násilí, vychloubání, unáhlenost, listová, dělání taijutsu,

Fóbie/Slabosti: Strach že zklame svého otce nebo svůj klan. Strach že se ztrapní před celou vesnicí. Strach promluvit na hezkou dívku.

Rodina: Otec - Yahiko .......... starší hrdý ninja, kvůli trvalému zranění byl sprostěn služby, díky tomu se mi mohl věnovat kdykoliv a trenovat mne
Matka - Starostlivá žena v domácnosti
Strýc - Aryi Yakooho, vedoucí týmu 33

Povaha: uzavřený, zamyšlený, přátelský, stydlívý vůči ženám, hrdý

Specializace: NINJUTSU, taijutsu (KG)

Hlavní atributy: nevytváří velké poškození, ale je velice rychlý (pohyb i rychlost útoku), inteligence

Zaujímavosti: párátko v puse, útočí po seriích (např nikdy nehodí jeden kunai, ale vždy aspoň tři), při pohybu v terénu nezanechává stopy (KG)

Kekei genkai: Shoyo

Zbraň: pouze vybavení, ve špatné situaci se uchyluje k taijutsu

Výbava: 4 kouřové bomby, 2 svitky kunaí po deseti a 2 svitky kunaí s lístky, 1 svitek s malými shurikeny, 1svitek s velkým shurikenem, ocelová lanka, jídlo, pití, malá lékárnička

Schopnosti: techniky učené na Akedemii, jednoduché pasti, sledování, žádné D, ani C jutsu

Životopis:
Další člen klanu Yakooho. Narodil se v nemocnici v Soro. Jeho rodiče byli velice šťastni když se narodil. Yotsuke vyrostl ve veliké lásce a toleranci. Nezažil čtvrtou velkou válku. Proto vždy upřednostňuje slova před bojem. Odsuzuje válku, pomstu, neopodstatněnou nenávist nebo jen zvířecí chuť zabíjet. Vždy bude hledat nejdříve mírové řešení.
Makuto vždy ctil svého otce, stejně jako vždy ctil každého ninju z naší vesnice. Jako malý, když jsem poslouchal vyprávění historie naší vesnice i našich předků, přál jsem si abych byl taky tak silný, aby se o mne také tak vyprávělo.
Jako malý jsem měl jen málo kamarádů, ale těm jsem mohl vždy věřit. Cítil jsem se odstrčený ode všech, protože jsem chtěl své přátelství nabídnout každému člověku ve vesnici. Každému člověku na světě. Snažil jsem se být oblíbený a tak jsem po večerech cvičil, abych se mohl vždy předvést. Nepředváděl jsem se očividně, ale pokud po mě někdo něco chtěl, tak jsem se to snažil splnit bez jediné chybičky a na akademii se mi to dařilo. Nikdy jsem si nepřál být ten známý tlučhuba co vypráví jak je silný a skutek utek a nebo co se chlubí cizím peřím. Chtěl jsem aby mne proslavili mé činy.
Rád jsem četl a tak jsem měl vždy teoretických znalostí dost, ale s fyzickou stránkou mého těla jsem měl vždy problémy. Na akademii jsem neměl žádný problém a všichni o mne říkali že jsem velice chytrý a talentovaný. Zjišťoval jsem si dopředu co se budeme učit a připravoval jsem se abych měl vždy navrch. Nikdo z nich však neviděl ten tvrdý trénink který jsem tajně podstupoval každý den. Jen členové klanu věděli kolik potu se vsáklo do země, než jsem dosáhl takové rychlosti . Bohužel jsem zaostal v treninku ninjutsu, který budu muset dohnat.
Ke konci studia na akademii jsem se dokázal naučit jednoduché teleportování tak abych ho mohl využít v boji. Moje cesta je ještě dlouhá, ale jednou se bude moje jméno vyslovovat po celém světě s úctou.


-------------------------

pravoval jsem to ze stareho profilu, takze kdyby byli nejake nesrovnalosti, tak reknete. A taky by me zajimali moje pribuzenske vztahy. Diky

Edit by Ramaru


Naposledy upravil anthraxik dne Sun Mar 14 2010, 16:20, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:44

Povoleno

díky že si použil tento clan Smile
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:51

Schváleno Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeTue Mar 09 2010, 21:40

Promazáno
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 17:02

Ahoj.
Je vidět že momentálně jsem neměl žádný čas na kage. Zrovna před chvíli jsem sundal střechu a budu jí předělávat. Zítra nastupuju do nové práce (což je výhoda, protože si budu kupovat vlastní net a budu tu moct bejt pětkrát denně na hodinu a bude mi to jedno) a bude mi chvíli trvat než si tam zvyknu.
Podle příběhu jsem neudělal zkoušky. Umim používat jen KG a ty jutsu co jsem ti napsal před zkouškama zvládám jen okrajově, nebo nezvládám vůbec. Byl bych rád kdyby si mi dovolil jít na měsíc trenovat do hor. Zlepšil bych se na lepší úroveň (samozřejmě jen trošku) a pak bych se mohl vrátit až budu moct bejt aktivní.
KG mě baví a mam ho rád a rád bych tady zůstal. Šlo by to vyřešit takhle?



/edit: jo a taky bych si možná časem udělal druhej charakter. Mě osobně přijde lepší mít jen jeden, díky tomu že na něm pracuješ víc, ale až bude čas tak proč ne...
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 18:05

No ... tak dobře ... no
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 02 2010, 19:47

Hele .. nerad to říkám ale bud začni 100% hrát nebo tě někdo nahradí .. nechci už mít díry v příběhu na rozhodnutí máš 2 dny Smile
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:03

Jak můžeš mít díry v příběhu, když jsem odešel trénovat daleko do hor hnaný studem z neúspěšného složení chuninských zkoušek? (jak jsme se domlouvali)

10. beru vejplatu, tak když to vyjde tak mi budou jeste ten den delat net. Muzu zacit klidne uz dneska, ale nemuzu zarucit ze tu budu kazdej den a tady je to potreba.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:13

Díru myslím v tom že zase jak idiot určím týmy se kterým chci udělat určitej příběh ale za týden ty a další 2 lidi přestanou hrát ... a můžu to dělat znova .. stalo se to už asi 2x nebo 3x .. už nevím co -.-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - anthraxik
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - anthraxik
» charakter Dan
» Anthraxik online
» Charakter - GTO !!
» Charakter Mia(K.I.A)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Charaktery-
Přejdi na: