Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hlídka

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hlídka Empty
PříspěvekPředmět: Hlídka   Hlídka Icon_minitimeSun Dec 25 2011, 19:45

Hlídka

Jak již z názvu vyplývá, tak jde o početnou skupinu ninji v hodnosti od Chuunina po Jounina. Hlídka má za úkol zajišťovat bezpečí vesnice, jedná se tedy o něco jako policii. Akorát tato hlídka má zásadní pravidla, která nikdy nesmí členi porušit, protože se to tvrdě trestá.

Pravidla:

1. Nikdy neodcházej ze svého hlídacího areálu
2. Neohrožuj na zdraví sám sebe ani svého kolegu
3. Uslyšíš-li zvuky spoza brány, nikdy tam nechoď sám
4. Dojde-li k boji tak boj přesměr mimo vesnici a nějakým způsobem vesnici varuj
5. Obětuj sám sebe pro záchranu vesnice
6. Oslovuj své Hlavní podle předpisů

Pravidla Hlídky jsou celkem krutá, lavně tedy 5. pravidlo, ale to by mělo být stejné i pro normální obyvatele vesnice, aby nedošlo k ohrožení vesnice, tak by měl každý vždy obětovat sebe pro dobro ostatních.

Hlídka je rozdělena na dva druhy hlídky. Na hlídku v noci, jejimž členům se říká Yakani a pak je hlídka ve dne a těm se říká Maiti. Proto když se vám někdo představí třeba "Já jsem Dante Sarashi-Yakan" nebo "Já jsem Dante Sarashi-Mait", tak už se z toho pozná, že je členem jednoho druhu hlídky.

Vždycky v jednom dni chodí 8 hlídek, z toho 3 během dne a 5 během noci. Každá hlídka je vždy složena ze dvou členů, kteří vždy nejsou stejní a mění se podle toho jak jim hlavní Yakan nebo hlavní Mait dá zrovna směnu. Každá hlídka vždy dostane sektor, který má hlídat a z toho sektoru by neměli během doby hlídky odejít, protože jídlo i pití msí mít s sebou. Výjimka je jen ve stavu nouze a poplachu ve vesnici.

Směny určují tak zvaní Hlavní, což jsou dva ninjové, kteří zastupují jednu stranu Yakani a druhou Maiti a ti se členy hlídky oslovují "Hlavní Yakane" nebo "Hlavní Maite". Ikdyby to byl třeba vůdce vesnice, tak ho členi Hlídky musí oslovit podle předpisů.

Členi

Yakani
Raizo Takaru - Hlavni
Nekoni Ketsure
Mareo Sarika
Fumiko Guuri
Kida Dartei
Daiki Saltore
Hisako Saltore
Ryuu Takaru (Chuunin)
Saika Sabira (Chuunin)
Shiro Ketsure (Chuunin)
Taiki Sarika (Chuunin)
Yasu Guuri (Chuunin)

Maiti
Masaru Dartei - Hlavní
Hizuki Dartei
Sakura Saruki
Corki Takaru
Dante Sarashi
Michio Dartei (Chuunin)
Matsuko Sarika (Chuunin)
Kouhei Sarika (Chuunin)
Leiko Ketsuro (Chuunin)
Návrat nahoru Goto down
 
Hlídka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Poslední hlídka pro tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Volcano Country :: Osazenstvo vesnice-
Přejdi na: