Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jak to máte vy?

Goto down 
+9
Kharg
Meiki_Ookami
Shika-san
Sydorain
Juto
Morgen
Caldar
Check
Aspi
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeFri Feb 03 2012, 20:07

Asi to už prostě definitivně ukončíme ne? .. Ohledně kage/admin týmu nejsem spokojen, protože tři vesnice nejsou prostě dost a nenacházim tu momentálně asi nikoho kdo by podle mě zvládl novou vesnici, kromě těch, co ji mít měli, ale nedopadlo to. A pak ztrácim chuť i já k hraní/vedení a tim ztrácej chuť i hráči. Podle Meikiho jsem totální idiot a když nebyl natolik odvážný, že mi to neřekl už předtim, tak se začínám bát, že takoých tu může být více. A nemám rád, když jsem někde, kde nejsou lidi schopni alespoň napsat něco narovinu, jako Meiki. Tak jak?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeFri Feb 03 2012, 20:57

Já si jedu svou hru svým tempem a o ostatní se tak nějak ani nezajímám. Tak je to u mě.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeFri Feb 03 2012, 21:20

Já chci pokračovat, chuť do hry mam, jenom chybí posty
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeFri Feb 03 2012, 22:09

Aspire, kašli na Meikiho, ten ať si myslí co chce, pro mě jsi skoro jako bratr. Nepřišel jsem na tohle forum, abych kvůli tomu, že někdo nazve admina neschopným zase odešel. Budu hrát.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeFri Feb 03 2012, 23:09

O to nejde, to si bereš jen jednu část mé zprávy. Já si to co mi Meiki napsal vůbec nijak neberu, protože od srabů, kteří celou dobu mlčí a až u konce se vyjádří, tak ti mě nedokáží rozhodit.

Tady je i problém v týmu, kdy prostě si vem, že na začátku jsme byli hlavně já, Ček, Rami, Nagi, ObY (Snad jsem nezapomněl) -> Pak se to změnilo a teď jsem v hlavní rpg já, Adop a Juto a to je dost neuspokojivé.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSat Feb 04 2012, 10:36

Áno, chcel som to zabaliť, aj znova minulý týždeň no akosi ma tu stále niečo drží, jedna moja časť je z celej tuše proti tomu aby som sa vzdal, aby sme sa vzdali. Keď budem mať hráčov a od nich posty, budú posty aj odomňa (jednoduchý vzťah) nebol by som rád keby KW po takom čase a všetkom skončí. Viem, niesom tu zrovna dlho, ale prirástlo mi to tu k srdcu, ako hra tak aj kolektív, a áno každý ma svoje malé no i veľké chybičky, sme predsa ľudia a mýliť sa je ľudské. Ja osobne by som dal celému Kage Wars ešte šancu, i keď asi jediná chybička by v tomto prípade znamenala úplný koniec.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSat Feb 04 2012, 11:43

Tohle jsou už jen klasické citové výlevy, které však nijak nepomohou. Tady se musí překopat celý tým (Nemyslim povyházet kage, ale přibrat někoho do týmu), jinak to nebude fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSat Feb 04 2012, 12:26

"citové výlevy?" Keď myslíš? Prepáč že som človek ktorý sa tak ľahko nevzdáva, keď si chcel vidieť post typu "Kluci, zabalme to, už to stejne nezachránime" tak ťa sklamu. Nechcu byť hnusný ale mne tá tvoja reakcia presne takto vyznela. Ja by som nevinil za to že kw je tam kde je len "Kage tým" ale všetkých, toto sa už vyvinulo do akejsi "kolektívnej viny" to bude asi najlepší výraz akým to pomenovať. Keď nepostovaly Kage chceli postovať hráči a zasa naopak. Zámery skupín sa čím ďalej tým menej pretínali, pre niektorých sa z KW skorej stala nepríjemná povinnosť. Každý to cíti inak a každý má svoj názor. Mimochodom neviem kto by sa chcel práve teraz stať Kage, použijem prirovnanie "je to akoby sa chcel stať kapitánom potápajúcej sa lode." Nevravím že KW nejde zachrániť, určite ide, len by musel každý chcieť a sa mi vidí že veľa ľudí nechce (nemal som na mysli nikoho konkrétneho).
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSat Feb 04 2012, 12:39

Mne KW prirástlo veľmi k srdci a nedokázal by som prežiť to keby to tu skončilo. Našiel som túto skvelú stránku a kolektív a veľmi sa mu to zapáčilo Smile Long live Kw.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSat Feb 04 2012, 19:44

Keď Aspire napíšeš ,,Asi to už prostě definitivně ukončíme ne?" tak to vyzní, že ako keby teba už to fakt nebavilo. Ty ako Admin by si mal skorej niečo spraviť a nie písať len posty, že KW končí a bla bla. Vy ako rada KW ty Juto a neviem kto tam ešte je by ste si mali sadnúť niekedy k -chatu- a poriešiť všetky problémy a popísať si to čo treba napraviť. KW je dosť na dobrej úrovni, čo sa týka vzhladu a všetkého, ale tiež to chce aj spolupracovať (napr. hladať nových ľudí, pomáhať si a nie len každého kritizovať ako to tu bárskto vie...). Stále sa hovorí o tom istom a stále a stále, ale nikto nekoná.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSat Feb 04 2012, 23:33

Však mě už to nebaví a já jako admin s týmem jsme to zachraňovali už hodněkrát a když řekne, že se máme jako tým sejít na chatu, tak ti budu oponovat "s jakym týmem?" Jsme vedoucí 3 a to je sakra málo pro forko na takové úrovni. Proto znovu, už asi po třetí, píšu, že je prostě těžké něco takového vést, když to mají vést jen tři lidi. Tak po prvnim roce jsme na tom byli tak, že dokonce, když nějaký kage nemohl, tak byl další kage, který vzal jeho vesnici na týden a udělal tam menší filler, ale teď už to tak nejde a v tom je problém.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSun Feb 05 2012, 11:33

A keď chcú hráči hrať tak nech to vedie k tomu, aby sa hralo. A nerozumiem stále tomu prečo tri vesnice nestačia? Veď stejne stále hraje malé množstvo hráčov. A kebyže vesníc je viac tak stejne by dochádzalo zasa k tomu že každý by si narobil milión postáv a potom by iba naskakovala neaktivita a tým pádom by sa zasa pozastavovali vesnice. Stále je to o tom istom. Kebyže si aj ty aspire viacej aktívnejší Runzu by šlapala.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSun Feb 05 2012, 12:50

Shika má posledným postom pravdu, u hráčov je ešte stále chuť a zápal pre hru. Mimochodom ako sme si uráčili, alebo neuráčili všimnúť, tak v poslednej dobe sem prišlo pár nových hráčov, verím v to že keby sa dobre nasmerujú tak z nich niečo vyrastie. Stačí len chcieť a veriť, citujem Ramara "Když máte vůli ,aby KW žilo .... Tak žít bude"
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSun Feb 05 2012, 14:16

Víš co, abys' zase něco neřekl, to, že jsi idiot jsem ti sice nikdy předtím neřekl, ale několikrát jsem se jasně vyjádřil, že tě nemusím, jako člověk jsi z mého úhlu pohledu prostě stál za starou belu, ale jako kage jsi byl celkem super, ale jak to tak bývá, nic netrvá věčně a jako kage jsi prostě také zklamal. Já, že nevydržím? Když se se mnou rozešla holka, nebrečel jsem tu jako malý. Když doháním školu, vždy si najdu čas na KW, ale co od tebe opravdu nemůžu unést je tvoje slabost a tendence svalovat vinu na ostatní. Už se kurva prober a fakt se začni chovat dospěle, protože to, že napíšeš pár slov na cizí adresu, obzvlášť na adresu těch, kteří se očividně nebudou nejspíš bránit, tím si fakt svoje ego nemusíš masírovat. Ale vždyť, mě to může být u prdele, podle principu, že na každou svini se vaří voda a lež má krátké nohy by na tebe mělo Božími mlýny dojít, ale nemám takovou trpělivost abych na něco takového čekal. Teď když si vzpomínám, už jsem ti jednou psal něco ve smyslu, že mě nehorázně sereš, ale že to překousnu kvůli KW, takže promiň, že jsem nepoužil slova idiot, ale protože teď mě KW ani za mák nezajímá a reaguji pouze z důvodu tvé chutě ponižovat ty, kteří se ti zdají být bezbranní, tak ti to řeknu klidně znova: "Jsi idiot a doufám, že si to brzy uvědomíš a nezapomeneš na to, že jsem ti to říkal."
Btw. Morgene, my dva už víme svoje, ne? Snad už jsem ti kolikrát napsal, že to tvoje lezení Aspirínovi až pokamcaď nemám v lásce, natož Aspirína, takže, prosím tebe, sklapni.
No, svoje jsem si řekl a neboj Aspire, jenom kvůli tomu, že jsem přestal hrát, to neznamená, že si tě nebudu hlídat - nerad bych jednou zjistil, kam se až taková liška jako ty dostala.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSun Feb 05 2012, 14:28

Presne tak..každý každého obviňuje z toho že KW ide do kytek,ale nikto sa nesnaží to niak nakopnúť.Ako písal Aspire 3 Kagovia ktorý majú viesť celé fórum,momentalné len 2 sa mi zdá tak je to fakt málo.Prišlo pár nových hráčov,a mohlo by ich prísť ešte viac keby sa niekto nabral do týmu,urobila sa niaka reklama napríklad...Lyall mal mať vesnicu ešte cez sviatky,doteraz není.Miinka mala mať vesnicu no tá sa na KW vy***** už asi úplne.A stále niekto odchádza a odchádza a prichádzaju možno 1 až 2 hráči...ja nikoho nechcem obviňovať ani nič,ale bolo by smutné keby sa KW rozpadlo po takom čase.Takže keď budeme mať "vůli" aby to neumrelo a každy sa niak posnaží,aj hráči tak to nemusí byť koniec.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSun Feb 05 2012, 14:30

To jaký jsem člověk ty nemůžeš soudit, protože o mně víš prd. To může nejvíc odsud posoudit Mia, Juto, Ramaru a tušim že i Shika, se kterýma jsem asi nejvíce v kontaktu. To že jsem fňukal kvůli holce neukazuje slabost, ale lásku. Smile Moje ego masírovat nemusim, přeci mě znáš a víš, že arogantní svině jsem dost ne? Smile

To že použiješ tři přísloví v jedné větě mě fakt neohromí a budu poukazovat na první větu, neznáš mě jako člověka, takže nevíš jestli sjem vůbec takový, jaký se zdám. Smile Internet je bydliště mnoha tváří. -> Zkus se nad tim zamyslet. Já neútočim jen na bezbranné, tos mě celkem rozesmál Cool laugh Pokud vim, tak mám kecy na všechny a to protože jsem rád upřímný a vlastně svaluju vinu na ostatní Smile Hodně dobře jsi mě analyzoval, já normálně kašlu na budoucnost psychologa, protože jsem teď zjistil, že ty jsi mnohem lepší a dokážeš nemožné. Good job Wink

Morgen mi leze do prdele? Nemyslím si, ale ikdyby tak co? Má tady snad nějaké privilégia? Myslim si, že ne. Ale zase se jedná o tvoji dokonalou analýzu osobnosti, takže pojďme tomu všichni věřit. Smile

Ano hlídej si mě agente Cool laugh Respektive neotravuj tady v topicu, ale aspoň na skypu. Pokud máš nutkání zdělovat své rádoby myšlenky před komunitou, tak můžem jít na chat, ale zde neotravuj, ty můj zlatý hlídači Smile

Ostatním se omlouvám za tuhle hádku nebo jak to nazvat, v tomhle topicu, ale Meiki mě prostě pobavil.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSun Feb 05 2012, 20:42

Otázka numero uno - Kdy jsem řekl, že ti Morgen leze do prdele? To jsi řekl ty, nikoliv já. Já jenom řekl, že ti leze pokamcaď a jo, hraju si na slovíčkaření, na oheň se vždycky musí ohněm, když voda nezabere.
Otázka numero due - To máš čas mi psát takovéto odpovědi a nemáš čas si udělat čas na vlastní vesnici? Jen technická, samozřejmě mi do toho nic není a ty určitě připravuješ pro svou vesnici nějaký revival... (sarkasmus, jen tak btw.)
Otázka numero tre - A to je tak špatné lidi soudit podle toho, jak se zdají? Zdáš se mi jako chytrý člověk, ale v jádru jsi v takovém případě dost křehký, když tě vyburcuji i pár poznámek.
Otázka numero quatro - Kolikrát už jsi Morgena ochránil před tím, aby jej kvůli jeho blbosti ostatní ušlapali do země? Dokonce i já jsem ho začal ušlapávat, protože i mně začal lízt vyloženě na nervy.
Otázka numero cinque - Na stupnici od jedné do jedenácti - jak moc jsem tě pobavil? - přičemž známkujeme jako ve škole. Jen pokus o vtip, ale ne že bys' ho měl pochopit.
Otázka numero sei - Smažeš tenhle off-topic anebo hodláš pokračovat v diskuzi? S čímž se pojí i poslední otázka...
Otázka numero sette - Co má láska společného s bolestí? Láska znamená chtít, aby byl ten druhý šťastný, to je rozdíl mezi zamilovaností a láskou, láska je naprosto neegoistická, kdy nám jde o cíle a štěstí toho druhého. Na to, že hodláš být psychologem si nám tu pleteš pojmy s dojmy, ale to je vlastně jedno, sám jsi řekl, že to vzdáváš.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeSun Feb 05 2012, 22:31

Uno: Slovíčkař si jak chceš, u tebe to akorát prokazuje debilitu Smile Já zase na tohle můžu říct, že každý to pochopí, takže o tobě to leccos vypovídá Smile Neslovíčkař, když to zřejmě neumíš.

Due: "nemáš čas si udělat čas" -> Jseš vážně hlupák? Cool laugh

Tre: Nic mě nevyburcovalo, jen se tebou bavim Smile

Quatro: Pomůžu každýmu kámošovi, ty to neznáš, protože je zřejmě tolik nemáš. To není otázkou "vlezdoprdelkovství".

Cinque: Haha, smějeme se. Jsi rádoby vtipný. Smile Úroveň 4. třídy základní školy.

Sei: Smažu tebe, když budeš psát pořád OT Smile

Sette: Chudáčku, nezažil jsi lásku a píšeš jen o tom, co sis kde přečetl? :/ Je mi tě líto.

Jseš úžasný, že umíš italsky pár věcí. Jseš úžasně vtipný a jsi úžasný boreček. Cenim tě jak nejvíc to jde a uplně se rozplývám. Běž si projevovat inteligenci jinam, kde jsou na podobný individua, kteří si hrají na inteligenty, zvědaví. Smile Piš do zpráv nebo na skype, další od tebe mažu. Wink Už jsi ze srandy přešel k trapnosti a to už není dobrý Wink
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeMon Feb 06 2012, 10:33

Já se jako nechcu nijak plést do vaší soukromý války, ale taky jsem si z těchto pár postů dokázal udělat o každým z vás pěknej obrázek. A to vás znám poměrně dlouho Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeMon Feb 06 2012, 20:27

Nemůžeš si brát obrázek z debaty, která je vedena v jakémsi menším afektu. Ve všelijakém afektu jedná člověk jinak než normálně.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeTue Feb 07 2012, 10:10

By ses divil že můžu ! Cool laugh Alespoň to ukazuje vaše chování, když už jste v menším raplu Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeTue Feb 07 2012, 11:32

Teď otázka je, jestli někdo v raplu vůbec je, protože "afekt" se může projevovat u všech jinak. Cool laugh Já osobně se takhle chovám spíše když mám někoho fakt v .... a bavim se nim. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeTue Feb 07 2012, 11:38

No to právě vidím, že se bavíš Cool laugh Tak nemyslel jsem úplně "v raplu", akorát jsem vhodnější slovo nenašel Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeTue Feb 07 2012, 13:12

Sevene neřeš to tady. Mam tě rád ,ale když ty se po dlouhé době čekání rozjedeš nedokážeš přehodnotit svůj názor pokud máš problém s Aspirem říkej to jemu né komunitě. Pokud ten problém chceš zdělit komunitě ,aby to věděli tak to zděl a pak už to neřeš vyvolává se tím větší konflik.

Sice jsem tak nějak ukončil Aktivitu na KW po herní stránce ,ale pokud budu mít ještě tu možnost zasáhnout do KW celkové tak se o to pokusím.

Jsem za to ,že by to chtělo novou krev. Odvážnou a vytrvalou. Je tu někdo takový ? Nevím ,ale můj návrh či názor (přehodnoť te si to jak chcete) je to ,že by jsme měli otevřit brány pro staro-novou krev KW. Skusit jak kdo bude Kagovat popřípadě je to naučit. Každej ví jak to vypadá na povrh ,ale naučit ty lidi řešit i vnitřní problémy. Jsem prostě toho názoru ,že já se do hry už nezapojím ,ale maximílně můžu předat skušenosti někomu kdo Kage není být připraven ,ale čas na to má , chuť na to má. Ten by mohl dostat tu šanci stát se Kagem a pokusit se to spolu s dalšími zachránit. Tak trochu vložit KW do rukou komunity.(obrazně řečeno)
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitimeTue Feb 07 2012, 15:33

No tak ja čas mám,aj chuť asi hej.. Smile Len neviem či dobre píšem,ja to sám tak od seba neviem posúdiť Cool laugh Ale pomáhať niekomu,nie priamo Kagovať niakej vesnici tak to by som asi dokázal. Mne sa tento Ramarov nápad páči Smile staro-nová krev,no neviem či to myslel tak že by sa pribrali novy Kage´s alebo aj vrátili niaky starý. Ja by som bol rád keby sa tu konečne objavila Lyoušova vesnica,na tú som fakt zvedavý Cool laugh a ešte keby sa Mia vrátila k Jutovi do Getsu alebo založila novu dedinu/vesnicu,no myslím že by sa to tu rozbehlo raz dva.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak to máte vy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak to máte vy?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tak mě tu zase máte :P

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: