Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jak to máte vy?

Goto down 
+9
Kharg
Meiki_Ookami
Shika-san
Sydorain
Juto
Morgen
Caldar
Check
Aspi
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 07 2012, 19:26

Staro-nová krev to jsem myslel vlastně jak nový tak starý hráče Smile Vlastně celou komunitu KW .)
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 13:26

No mohli by sme dokončiť túto písomnú konverzáciu a začať niečo robiť, nie? Nič sa nevyrieši tým, keď budeme len na nejaký zázrak čakať. Mali by sme zapojiť všetci aktívny na tejto RPG mozog a dohodnúť sa na tom ako to pôjde ďalej bez toho či tu je alebo nie je nejaký vyšší člen. Ste tu tuším traja a stejne tu nebývate často, len zriedka. Je víkend tak by sme mohli niečo podniknúť, pretože zasa príde školský týždeň a zasa bude učenie. Skúsme to nejako spraviť, aby sme si cez prázky mohli užiť voľný čas na KW. Ja viem, prázdniny nie sú len o internete, ale tak aby nás to trochu motivovalo. Smile
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 13:36

Súhlasim,je víkend tak by sa to mohlo niako začať riešiť.Mne dal Adop možnosť mu pomôcť no musím najprv spraviť "sloh" na jednu A4 Cool laugh Velmi sa mi ani nechce,a mám trochu taký pocit že nehladá pomocníka ale rovno náhradu za neho.Usúdil som to z toho že v poslednej dobe niak postuje len Juto a Ček a on sa na to chce vykašlať..No tak s tým že príde školský týžden tak mne to už momentalne velmi problem nerobí.Polročný výpis som už dostal,takže by som tu teraz mal byť dosť aktívny až kým sa nezačnem učiť na monitory Razz ....Tak ja som rozmýšlal nad niakou reklamou,a asi sa idem do toho aj hneď pustiť.Treba tu nalákať hráčov,a hlavne dobrých a aktívnych. No bez Kagov to nejde.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 13:47

ja sa nechcem vykašlať Cool laugh
Ale proste hladám "niekoho" kto by bol pomocní kagík, avšak mnohý proste len tak "odišli" Napríklad Shika by pomáhať mohol, aj ked my dvaja sa nejak moc nemusíme. proste viem, že sám to nezvládam a kvôli mojej častej absencii všetkých spomalujem...

Shika: takže sa pýtam aj teba....mohol by si mi pomôcť (nie sám viesť, predsa len sa nevykašlem) A sám sa tak zapojiť do "konania", nie iba kritizovať ostatných...?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 17:37

Adop: V pohode mohol by som, ale neviem aké to bude. Musíš mi dať nejaké inštrukcie čo a ako?
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 11 2012, 22:58

Som spať a pomôžem vám znova to tu rozbehnúť Smile Zatiaľ ostanem u Adopa a keď Lyalla dokopem k tomu aby konečne nechal potvrdiť dedinu pôjdem k nemu Smile

/To je výpomoc..ja sa pozerám a vy sa starajte xD
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 09:57

ja pokračuju...
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 10:46

Blackness napsal:
Som spať a pomôžem vám znova to tu rozbehnúť Smile Zatiaľ ostanem u Adopa a keď Lyalla dokopem k tomu aby konečne nechal potvrdiť dedinu pôjdem k nemu Smile

/To je výpomoc..ja sa pozerám a vy sa starajte xD

Ze to pisal Adop ? Cool laugh A co ine mozem robit ty pecko Cool laugh

/Jop já tsuchi tretí osobne Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 19:14

Inak Aspire hlavne, že si robil novú vesnicu a tvoja aktivita je stále nízka. Všetci, len čakajú kým odpíšeš. Potom sa nečudujte, že to všetkých prestáva baviť, keď nepostujete.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 19:41

Shiko uklidni se, když ani nevíš že právě já a Ramaru furt přemýšlíme, jak zase navrátit KW šťávu. Nestěžuj si když nevidíš za oponu. Děkuju
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 19:44

Len oznamuju že by si mohol odpísať. Človeka to prestáva baviť, a keď nevie o tom, že niekto diskutuje mimo hru, tak nevie čo si má myslieť.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 12 2012, 19:48

Todle téma už uzavřu. Není potřeba to dále rozvádět.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak to máte vy? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak to máte vy?   Jak to máte vy? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak to máte vy?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tak mě tu zase máte :P

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: