Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úvodní zkouška(Tsugumi)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Tsugumi) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Úvodní zkouška(Tsugumi) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 12 2015, 21:50

Kanayo Arimasu

"Hmmm..." řekl dlouze a zamyslel se. Pak se se na tebe podíval takovým zvláštním pohledem. Jako kdyby něco tušil. Otevřel ústa, že něco řekne a vypadalo, že přemýšlel. "Říkal jsem, že si úžasná. Pojď půjdeme domů. Musíš být vyčerpaná." řekl ti nakonec a vstal. Měl něco přes 2 metry a pomalu šel ke dveřím, které ti otevřel. "Tak děkuji za spolupráci." řekl, ale bylo vidět, že to nemyslel vážně, že je naštvaný, že to z nějakého důvodu ta senzibilka nezvládla a ohrozila tak jeho dceru.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Úvodní zkouška(Tsugumi) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Úvodní zkouška(Tsugumi) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 12 2015, 22:00

Tsugumi

Čekala jsem, jak bude otec reagovat, ale moc toho nenamluvil. Něco mi ale říkalo, že něco tuší, protože se chystal něco říct, ale raději to neřekl. Pochválil mne a já se na něho mile usmála. To není dobrý.. právě jsem udělala něco, čeho budu v budoucnu litovat, ale jsem ještě mladá a hloupá. Pomyslela jsem si a když otec vyslovil, že jdeme domů, tak jsem už nedočkaně čekala u dveří a po otevření se podívala na otce. Závod o to, kdo bude dřív doma? No nemáš na vybranou, hehe. Řekla jsem a rychle začala upalovat směr postel v mém pokojíčku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Tsugumi) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Úvodní zkouška(Tsugumi) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 12 2015, 22:32

Kanayo Arimasu

Pousmál se a běžel za tebou. Bylo to docela vtipné jak ze tebou běží dvoumetrová hora. Byla noc stejně tak jako ve zkoušce. Ve vaší části Kumogakure už většina lidí spala. Doběhli jste domů a Kanayo ti popřál ještě dobrou noc a šel taky spát. Byl to náročný den pro všechny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úvodní zkouška(Tsugumi) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Úvodní zkouška(Tsugumi) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úvodní zkouška(Tsugumi)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Úvodní zkouška(Kisuke)
» Úvodní zkouška(Reiki)
» Úvodní zkouška(Tsubaki)
» Úvodní zkouška(Shirokuma)
» Tsugumi Arimasu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Kumogakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: