Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kumogakure město blesků!

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure město blesků!    Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 01 2015, 13:01

Tsugumi

Ten kluk mi ani nepodal ruku a já se trochu zamračila. Takže to je jenom arogantní blbec. To jsem tedy vyhrála... Pomyslela jsem si při pohledu na něj a pak se bezeslova otočila a šla si domů pro věci. Jediné, co jsem si vzala, byl plášť, který se nosí do velké zimi. Příroda byla taktéž mým domovem a přenocování bez spacáku nebyl pproblém, protože jsem většinou volila velkou větev. Vše bylo připraveno a já se vydala k té bráně, kde už byl ten kluk a já si ho raději ani nevšímala. Opřela jsem se o zeď a čekala na příchod senseie. Nechtělo se mi ani zakládat nějakou konverzaci mezi mnou a tím klukem, protože mi bylo jasné, že to je zcela zbytečné. Tenhle typ lidí je spíš odpad, než někdo, s kým bych měla spolupracovat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure město blesků!    Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 02 2015, 20:47

Torio Reiji

Chvilku jste si počkali, protože hodina neuběhla hned. Nakonec se Torio objevil. S úsměvem na tváři a s baťohem na zádech, prošel kolem vás zpočátku jako kdyby jste tam vůbec nebyli.
"Tak pojďte čeká nás dlouhý den." řekl s úsměvem a vítr si hrál s jeho modrými vlasy, což bylo velmi zvláštní na to, že jejich klan ovládá rudý blesk.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure město blesků!    Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 03 2015, 19:09

Reiki

Chvilku jsem tam postával opřený o strom ve stínu a to už dorazila Tsugumi která si mě ani nevšímala. Hah, už je tady tatínkova holčička. Kdybych měl s kým, možná bych se i vsadil jak dlouho vydrží když si beztak sama ani prdel utřít nemusí.. Pomyslel jsem si a koutek mi cuknul do nenápadného úšklebku protože mě skoro rozesmáli vlastní myšlenky. V tom už ale dorazil sensei který nám dal pokyn. Složené ruce jsem svěsil podél těla a vyrazil k němu blíž, abych ho mohl rovnou následovat.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure město blesků!    Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 03 2015, 19:23

Tsugumi

Měla jsem ruce v kříži a sledovala nebe. Cítila jsem se úplně jinak, než normálně. Moje chuť po aktivitě rapidně klesla, když jsem věděla, s jakým to materiálem budu spolupracovat. Čas utíkal celkem pomalu, ale nakonec ten čas přeci jenom uběhl a náš sensei dorazil. Byl celkem dobře vybavený a já pomalinku došla k němu. Yop... Řekla jsem takovým potrápeným až spíše znuděným hlasem a čekala na nějaké ty informace ohledně našeho výletu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure město blesků!    Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 04 2015, 16:53

Tsugumi, Reiki -> Pokračování v misi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumogakure město blesků!    Kumogakure město blesků!  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kumogakure město blesků!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kumogakure
» Kumogakure no Sato
» Kumogakure a Konoha
» Kumogakure a Sunagakure
» Kumogakure a Suichugakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: