Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Shana Hokuai

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Zekk
Academy student
Academy student
Zekk


Počet příspěvků : 7
Datum založení účtu : 17. 07. 15
Věk : 30
Bydliště : Velká Británie

Shana Hokuai Empty
PříspěvekPředmět: Shana Hokuai   Shana Hokuai Icon_minitimeThu Jul 23 2015, 02:09

Jméno:  Shana Hokuai

Věk: 16

Pohlaví: Žena

Oblíbené:  Nejraději trénuju svojí lukostřelbu... mám ráda jídlo které mi dodá hodně energie.. mám též ráda meditování a trénování soustředivosti kterou potřebuju na to abych dobře zasahovala cíl.

Neoblíbené:
Nemám ráda hádky a různé rivalské potyčky. Nesnáším lidi který mají nesmyslný cíl a snaží se udělat nemožné. Hnusí se mi lidi kteří žijou ze síly která jím byla dána a nijak na ní tvrdě nepracovali.

Rodina: Můj táta je Shin Hokuai, je to velmi silný muž který se vyznamenal svým exelentím uměním lukostřelby.
Moje matka nese jméno Ayase Albarn, je to žena která ráda vaří a stará se o flóru. Život bez její lásky bych si nedokázala představit. Její síla mě vede kupředu. Taky si nechala svoje příjmení protože se ji Hokuai moc nelíbilo . Nebylo to taky nic za co by jí měl táta nesnášet

Povaha: Jsem  klidná dívka, ale pokuď mě někdo opravdu naštve tak se neznám. Hodně lidí mě považuje za choleričku ale to tak určitě není. Každý má svoje chvilky kdy vybouchne a já takové mám když někdo pochybuje o mojí síle a mé dobrosti. Ráda pomáhám lidem kteří o to stojí a s nechuceným pohledem sleduju ty kteří si myslí, že jsou něco IN a chovají se arogantně.

Historie: Moje historie není moc dlouhá protože jsem na světě teprve šestnáct let. A abych to tak shrnula tak jsem se narodila muži jménem Shin a matce jménem Ayase. Byla jsem  dívka která měla na ruce znak Lacerty což je čínský legendární ještěr. Bylo to znamení které potvrzovalo to že jsem potomek Shina. Táta ani neváhal a hnedka co jsem se naučila mluvil a chodit mě začal trénovat. Pro mě to nebylo moc vhodné protože to bylo velmi únavné a já během několika minut odpadla. Táta mi neustále říkal že tvrdá práce se projeví za několik let a že když začnu co nejdříve tak pak budu velmi silná. Já jeho historky akceptovala a poslouchala ho do posledního slova. Den co den se ze mě vytrácelo spoustu potu a někdy i trochu krve. Čas plynul jako voda a já se stávala stále silnější a silnější díky tvrdé prácí o které mluvil táta.  Přešli jsme na ostrý boj a to už bylo jiné kafe. Z potu a občasné krve se to změnilo na brutálně moc potu, hodně krve a spoustu modřin. Chvilkama to vypadalo že se mě táta snažil zabít ale nebylo tomu tak protože to je ta tvrdá práce.. jak bych si asi poradila takhle někde v divočině. Bylo mi jasné čeho můžu být schopná a jednou mi to nedalo a musela jsem překonat všechnu bolest a vystartovat po tátovi tak aby to nečekal. Podařilo se mi otce srazit na zem a já se začala natolik radovat že jsem úplně ignoroval bolest. Jenže souboj ještě nebyl u konce a táta se rychle postavil a tyčí která měla ostrý konec mě seknul po zádech. Vytvořila se mi velká jizva ze které tekla krev a já se bolestí mohla ukousat. Byla jsem ještě hloupá ale jedno mi bylo jasné že když nevyhraju tak nedostanu to po čem toužím a to zkušenosti tátovi legendární lukostřelby. Byla to krutá bolest a já si myslela že to nedokážu ale v tu chvíli byla vidět v okně máma jak mi drží palce a jak něco mumlá a drží v ruce talisman který dostala od táty. Ten talisman jí měl ochránit před zlem a nikdo nevěděl čeho je schopen. Pomalu ale jistě bylo cítit že moje síla začíná růst a já se postavila zabodla trínovací tyč do země.  Stačil jeden skok na tyč a druhý velký skok do vzduchu aby tátu oslepilo sluníčko. Při dopadu na něho sem mu vzala jeho tyč a udělala kotoul do zádu a vytasila jeho tyč přesně na jeho krk. Táta řekl ze jsem vyhrala a ja si odkaslala a potom se seskladala na zem jako nejaka papirova skladacka. Bylo videt že toho mám dost a po delším odpočinku mi otec předal speciální  luk který v legendách byl vyroben pro strážkyni měsíce Lunu. Tento luk mi měl zdokonalit moje lukostřelecké schopnosti.  Byl v něm prý bojový duch který promlouvá k držiteli a propujčuje mu sílu no já tomu stejnak nevěřila ale při trénování jsem slyšela jak mi někdo šeptá speciální triky které jsou dobrý pro legendární styl lukostřelby. Několik let jsem se řídila těmito radami až to dovršilo k dokonalosti a já si byla jistá že jako 16 letá kunoichi se zaměřením na lukostřelbu uspěju a dostanu se  na vysokou úroven  lukostřelby.  Mezi mojím trénováním byla taky poviná akademie ninju kde nas naučili celkem slusné věci a ty mi hodně pomohli k tomu zdokonalit svojí lukostřelbu. Jako třeba to že když začnu koncentrovat svojí chakru do šípu tak bude více průrazný a rychlejší.

Cíl: Mám cíl který se určitě jednou uskuteční a není to nemožný cíl. Tím cílem je se stát zdejší populární lukostřelkyní.

Klan:  ##
___________

Podstata:  Mám bleskovou podstatu

Hlavní atribut:  Mojím atributem je koncentrace chakry a velká soustředivost.

Zbraň:  Lunar Blessing – Je to speciální luk který v sobě má velkou sílu. S uživatelem se nejdřív musí pořádně sjednotit a pak mu teprve může poskytnout plnou sílu. Prozatím semnou komunikuje jenom tim že jmi propujčuje minimum síly. Vždycky se trošičku rozzáří při darování síly. V legendách bylo psané že každý kdo spatřil zář luku jednoduše nepřežil.

Jednoduchá dýka: Shana Hokuai Latest?cb=20130412231053

Dále výbava ninji.


Specializace:  Moje specializace je taková padesát na padesát u taijutsu a ninjutsu. Používám techniky na dálku a s menší dýkou bojuji na blízko. Takže taijutsu mám na padesáti procentech a ninjutsu také.

Schopnosti: Mám několik schopností z akademie které nás učili jako základ pro každého ninju.

Dokážu koncentrovat svojí chakru a vkládat jí tak do šípu a zvýšit tak jeho sílu a rychlost.
(Upřímně nevím jak se tato schopnost jmenuje tak doufam ze muze zustat takto nepojmenovana)

Dále jedna technika kterou jsem vyvinula sama: Raiton: Danmaku je to technika obtížnosti C.
Začnu koncentrovat chakru do šípu a uvolněním chakry ještě do luku vystřelím silný šíp který začnu zářit a rozdělí se na 5 dalších menších šípů.

Foto: Shana Hokuai Anime_archer_by_darkneji12-d5cd2f8
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Shana Hokuai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shana Hokuai   Shana Hokuai Icon_minitimeSun Jul 26 2015, 12:25

No já s tím problém nemám. Postav co jsou na tom psychicky dobře je málo. Cool laugh
Takže určitě Povoleno!
Návrat nahoru Goto down
Zekk
Academy student
Academy student
Zekk


Počet příspěvků : 7
Datum založení účtu : 17. 07. 15
Věk : 30
Bydliště : Velká Británie

Shana Hokuai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shana Hokuai   Shana Hokuai Icon_minitimeSun Jul 26 2015, 20:49

kde se začíná?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Shana Hokuai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shana Hokuai   Shana Hokuai Icon_minitimeTue Jul 28 2015, 14:50

Vytvořím ti místnost v Misích a tam můžeš začít reagovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Zekk
Academy student
Academy student
Zekk


Počet příspěvků : 7
Datum založení účtu : 17. 07. 15
Věk : 30
Bydliště : Velká Británie

Shana Hokuai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shana Hokuai   Shana Hokuai Icon_minitimeTue Jul 28 2015, 23:09

ano prosím. ještě mi nepřišel email tak jestli to ještě platí
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Shana Hokuai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shana Hokuai   Shana Hokuai Icon_minitimeThu Jul 30 2015, 17:53

Samozřejmě že to platí, kvůli práci a téhle "prázdninové" době jsem teď trošku méně aktivní ale doufám že tě to neodradí. Smile V misích máš tedy založený topic kam můžeš začít reagovat. Smile
Návrat nahoru Goto down
Zekk
Academy student
Academy student
Zekk


Počet příspěvků : 7
Datum založení účtu : 17. 07. 15
Věk : 30
Bydliště : Velká Británie

Shana Hokuai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shana Hokuai   Shana Hokuai Icon_minitimeThu Jul 30 2015, 21:25

Já děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shana Hokuai Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shana Hokuai   Shana Hokuai Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shana Hokuai
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seznámení (Shana)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Tsukigakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: