Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Každý má své tajné plány!

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každý má své tajné plány! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každý má své tajné plány!   Každý má své tajné plány! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Feb 01 2016, 15:14

Eve -> Už se venku setmělo, takže i ona pocítila únavu, když celou dobu cestovala. Konečně si mohla jít lehnout aniž by měla pocit, že se stále musí probouzet a hlídat si záda. Konečně mohla jít spát v klidu a bez starostí.

Kaishin -> Maeko Suikafuurado

Přikývla ve chvíli, kdy přestal mluvit. Měl toho až moc na srdci a bylo tak málo času na vysvětlení, protože Maeko byl unavená a pokud byla unavená ona, tak musel být zákonitě i Kaishin. "Zítra ráno zajdeme do jejich centra, kde se domluvíme na tvém testu. Zároveň já mezitím vezmu oblečení tohoto muže a zkusím ti z toho něco ušít pod tvé brnění a uvidíme, jak to je účinné." Řekla a pak k němu přišla, při čemž mu dala pusu na čelo, což byla u ní klasika, vždy jim dávala pusu na čelo. "Půjdu si lehnout, za chvíli přijde Kokai s Kirem, tak to zítra probereme více." Dodala a pak pomalu zašla do svého pokoje.

Kiro -> Kokai Suikafuurado

Řekl mi tati? Pomyslel si Kokai a lehce se usmál, ale nedal to moc najevo, nechtěl zase Kira vyplašit. "Nemáš zač, Kiro." Odpověděl mu a pak si strčil rukojeť své katany za opasek. Neměla čepel, protože ta je tvořená čistě z vylepšeného ledu. "Asi bychom měli jít, už je docela dost hodin, tak ať se na zítřek vyspíme." Řekl mu a pomalu se otočil, při čemž vyskočil na molo a mířil zpět do hradu.
Návrat nahoru Goto down
 
Každý má své tajné plány!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Tajné plány začínají
» Tajné informace (Já a Nero)
» Tajné Informace (Aspire , Check)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Suichu Kyanpu :: Herní místnost-
Přejdi na: