Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Charakter-Clover

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 19:44

Jméno:Sora Suikafuurado

Věk:14

Hodnost:Genin

Oblíbené:kytky,příroda

Neoblíbené:tma,hmyz

Rodina:Otec-mrtvý
Matka-mrtvá
Sestra-de za svím snem

Povaha:Přátelská

Historie:Narodila jsem se jako malé děťátko v jedné vesničce kde bývali samí bohatí lidé.V šesti letech jsem nastoupila na akademii spolu ze sestřičkou,spolu jsme se učili E-techniky a docela nám to šlo.Když jsme se sestřičkou trénovali běh po stromě tak mě na nejspodnější větvy zaujala malinká veverka.Po akademii kdy sem se stala Geninem zaůtočili na vesnici banditi.Já ze sestřičkou jsme stačili utéct ale matka s tátou ne,po velkém boji jsme se vrátili k mámě a tátovi.Klekli jsme a prolévali slzy nad mrtvolama mámi a táty.Po smrti rodičů jsme se každá vydala s vým směrem,já sem měla namířeno do Lostu kde bych si možná našla pobyt na delší dobu.

Chunnínské Zkoušky: Se svým týmem jsem se vydala směrem do Sory kde se konaly Chunnínské zkoušky.Chvilku v Soře pobývaly,protože Chunnínské zkoušky nezačly hnedka.Když byli vysláni na 1.zkoušku,tak nalíčily past a čekaly jestli se do ní někdo chytí.Ale stal se zázrak a do pasti se někdo chytil,a hnedka jsme zaútočily abychom získaly svitek.Ale nebylo to lehké,při splnění 1.žkoušky jsme měli chvilku volno.Na odpočinek,po té se konaly 2.zkoušky které zpočívaly v tom že se bojovalo jeden na jednoho,ale v téhle zkoušce jsem neuspěla protože můj protivník byl docela silný.Po Chunninských zkouškách jsme s týmem šli zpátky do Suichu.

Trénování po Chunnínských zkouškách: Když jsem se vrátily ze Sory domů,tak jsme se jenom poflakovaly.Odpočívaly jsme,ale v tu chvíly nás vyhledala senseika a šli jsme trénovat na louku.Na louce se učil každý to co víceméně potřeboval,já jsem potřebovala zlepšit obranu tak mi senseika dala svitek s technikou :Doton: Doroku Gaeshi . Dlouhou dobu jsem jí trénovala,nejdříve se nic nedělo asi po pár minutách se jenom zvedla hlína.Když jsem pokračovala tak už se zvedla hlína a kousek zdi,ale malej kousek nebyl ani skoro vidět na zemi.Když se mi povedlo dostat to trochu nahoru tak se to na mě sesypalo,a já jsem byla v tísni.Senseika mi pomohla,a pak se přerušil tréning protože přicházel Jiro.

Trénování nové podstaty Raitonu:Hledala jsem v knihovně nějaký svitek s Raitonovou technikou.Našla jsem Raitonovou Lukostřelbu,tak jsem neváhala a šla jsem si jí přečíst.Po přečtení jsem jí šla trénovat na louku,na louce se po nějaké chvilce oběvil Izumi.Izumi mi pomáhal s tréningem hlavně mi radil jak se to mám naučit.Díky němu jsem skoro techniku dokázala.

Cíl:Umět dobře ovládat svojí novou podstatu Raiton

Klan:Suikafuurado
___________

Podstata:Doton,Raiton

Hlavní atribut:Dovednost Dotonu a Raitonu

Zbraň:ZVN

Specializace:Ninjutsu


Schopnosti:Všechny E-Techniky naučený na akademii
D-Techniky: ----
C-Techniky:Doton: Dochuu Senkou,Doton: Shiruka Hiru,Doton: Doroku Gaeshi Naučené
B-Techniky: ----
A-Techniky:Raiton: Furasshu Yari - Naučené
S-Techniky: ----

Foto: Charakter-Clover Sorah


Naposledy upravil Clover dne Sat Jul 24 2010, 11:13, celkově upraveno 10 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 19:53

Specializace: Tai/gen/Nin
Nin

estetická chybička Smile Nech tma jenom Ninjutsu .. takže to bude vypadat takto : Specializace: Ninjutsu

a ještě mi tma vadí to zvíře
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 19:57

Proč to zvíře?? Surprised
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 20:00

Protože ho máte všichni .. a chcete sním dělat techniky ... což je dost těžký když nejste v žádným takovým klanu .. anevidím vůbec o něm žádne info nevidím ani jeho jméno jenom je někde zmínka ... Hlavní atribut:Dovednost s Suzu ...
jeto aspireho vesnice a je naněm jestli ti povolí zvíře nebo ne .. ale za mně máš zatím nepovoleno ..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 20:01

jj,za mě taky zatím Neschváleno
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 20:25

Takže zvíře zrušit? dobře vyhovim.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 22:29

Zvíře zrušeno takže -> Povoleno Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 22:32

odemně též .. povoleno
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeThu Mar 11 2010, 22:46

Akorát to jutsu. To je to jutsu co dělal Kisame, že koukala ze země jen Samehada? Ty tam takhle budeš jezdi se Shurikenem ? Cool laugh A ty Baku lístky jsou co? To jsou výbušný lístky? Já že si nejsem jistý Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 14:10

Dobře beruto,budu jezdit na velkém shurikenu
Ano sou to výbušný lístky Cool laugh
A děkuju ;-)




A eště menší otázečku:Kam mám napsat?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeFri Mar 12 2010, 14:54

Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeTue May 04 2010, 15:39

Přidány naučené/učící se techniky,historie...apod.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeSat May 15 2010, 20:44

Doplněný přesný název techniky.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 11:14

Editnut věk,z 13 na 14.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 12:03

Cajk Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter-Clover Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter-Clover   Charakter-Clover Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter-Clover
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter-Clover
» Charakter-clover
» Charakter-Clover
» Trénink: Tým 1 (sasuke123,Clover,Konan)
» Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: