Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:16

Nemocnice

V nemocnici už nikdo z geninů nespal
Po příchodu ženy která si odvedla sourozence Hiroki tam vletěl nějakej kluk...
Byl jen o trochu starší jak vy...
Zavolal si další 3 (Viz nadpis, jsem línej to hledat)
Za 10 minut v márnici... řekl a zmizel v chotbě...
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:19

Youshi Izumi

Do márnice ?...Bože to nebudu mýt nikdy čas na odpočívání ? zamumlal sem a podíval se na ostatní
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:20

Izuki

Šel jsem přímo do márnice a ani jsem nečekal těch 10 minut. Ach jo... Co nám ukáže? Mrtvoly těch mutantů?
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:22

Youshi Izumi

Pomalu sem vyšel z nemocnice a zamířil sem do márnice. Moje kočka mi seděla na hlavě a rozhlížela se po vesnici
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:23

Rakizashi Seiko

Stál jsem v márnici a něco probíral s jedním doktorem
Před námi na stole leželo dokonale rozpytvané tělo jednoho z mutantů...
Většina jeho organu byla vedle na stole...
Měl amutované obě ruce (resp klepeto a chapadlo)
Apodobně....
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:26

Izuki

Podíval jsem se na tělo. "No, pokud můžu hádat, tak to býval někdo z vesnice, ne? I když teď vypadá spíš jako... chobotnice, krab a člověk v jednom krásném balíčku," řekl jsem sarkasticky a taky jsem se tak usmál. Po chvíli se mi udělalo trochu šoufl, ale šlo to přežít.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:29

Youshi Izumi

Přišel sem do márnice, kde sem našel Izukiho. Podíval sem se na ropitvané tělo mutanta. Micinka mi seskočila z hlavy a dopadla na vedle mutanta kterého si začala prohlížet
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:38

Patolog

Jak vidíte provedli jsme pitvu jednoho mutanta...
Původně se jednalo o některého z horníků v dole...
Nebyli jsme schopni to určit přesněji...
Zdá se že se infikoval látkou, kterou někdo umyslně kontaminoval část stříbra v dole
Zjistili jsme že přeměna je velice rychlá a navíc nezvratitelná...
Také je možné že ti mutanti mohou nákazu přenášet...


Rakizashi Seiko

Takže ve skratce řekl ten co byl trochu starší jak vy
Vůdkyni chce, abysme prošli pobřeží a našli a zlikvidovali všechny mutanty, které tam mohl zanést "klistýr" dolu...
Mimochodem, jsem Rakizashi Seiko... váš novej sensei
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:54

Izuki

"Těší mě, Rakizashi," řekl jsem mu mile, ale moc mile jsem nevypadal. "Jsem... no, to je jedno... Stejně mě spíš znáte jako Bakudana."
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 22:57

Youshi Izumi

Kočka mi skočila spátky na hlavu. Podíval sem se na nového senseie Hmm...těší mně....jmenuji se Youshi Izumi
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 11:48

Seiko

Rakizashi je klanové jméno....
Takže Seiko...
A kde máme toho posledního? Nebo tu poslední?

řekl jsem a zmateně se rozhlédl
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 13:49

Izuki

"Omlouvám se," řekl jsem mu na to, když mi osvětlil mojí chybu se jménem. No jo... V tu chvíli jsem si to neuvědomil... "Nejspíš příjde, co by dup," řekl jsem mu. Škoda, že si mě furt nevšímá... No jo... "Ignorujte mě" Přitom jsem si přetřel čelo, jako bych se chtěl zbavit něčeho na něm.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 13:59

Kenji

Přišla jsem o něco pozdě,ale můj tým mi to řekne.No tak jsem tu.... řekla a podívala se na toho rozpitvaného mutanta to je hnus... potom jsem se podívala na Izukiho přišla jsem o něco ? zeptala se
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 14:03

Izuki

"Tohle je Seiko Rakizashi, náš nový sensei... Budeme mít misi a to, že půjdeme a prohledáme pláž a vyčistíme ji od těch mutantů..." řekl jsem s neutrálním výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 14:07

Kenji

No dobrá,tak můžem vyrazit,řekla a otočila se směrem vzat.Vyšla z márnice a čekala naty dva až půjdou to bude v pohodě...a Izuki už vypadá v pořádku...tak už by to mohlo být rychlé
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 14:17

Izuki

"Můžeme tedy, Seiko-sensei," zeptal jsem se ho a šel jsem za Kenji. Opřel jsem se o stěnu vedle dveří a sledoval jsem jí.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 14:23

Kenji

Přišla jsem k Izukimu,podívala jsem se naněj a řekla,tak co nohy? dobrý?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 14:33

Izuki

Byl jsem trochu dost překvapený, že se mě Kenji ptá a tak jsem ze sebe vykoktal: "Jo... už... jsem zvyklej." Divný... Možná mě tam někde uvnitř má ráda...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 14:36

Kenji

To seti jak stává pořád? zeptala seho.Jestli jo tak si nato musí dávat pozor,jinak nás tím může i ohrozit někde na misi.Nebo i někde jinde pomyslela si a čekala co řekne
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 14:56

Izuki

"To ne," řekl jsem jí rozhodně. "Neohrozím tím nikoho, leda sebe... Výbuch má jen krátký dosah a navíc se to stává málokdy... Ale prostě to už tak je u mě odmalička... Zvykl jsem si," řekl jsem jí s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:05

Kenji

To sice jo.. ale když budem na vodě.. tak to budeš muset zadržet,protože ve vodě to dělá.... no ty víš řekla neutrálním hlasem málem jsem při tý vlně skapala taky
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:12

Izuki

"Co vím," zeptal jsem se jí a přešel jsem k ní. Dobrá šance... a sama mi jí dala... Doufám tedy, pomyslel jsem si pomalu jsem se přiblížil až úplně k ní. "Že..."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:17

Kenji

Víš to co se stalo na pláži.....myslím tim tu tlakovou vlnu,nebo co to bylo řekla nomrálním hlasem citím spáleninu Kenji se koukla na loket a měla ho celej spálenej až do krve,zatu dobu sejí tam udělal strup
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:22

Izuki

"Aha," řekl jsem zklamaně. To jsem mohl čekat... Chytil jsem jí kolem pasu. "A kdybych vybuchl teď," řekl jsem s úsměvem: "Tak jedině kvůli tobě..." Pak jsem si ale všiml té popáleniny nebo co to bylo. "Asi já..." řekl jsem provinile a podíval jsem se na to. "Za to se omlouvám... Odpustíš mi?"
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 15:26

Kenji

To není od tebe,nemusíš se omlouvat.Eště něž se to stalo jsem to neměla řekla a stále si to porhlížela co to je?Žeby od sluníčka ? Nebo to udělal fakt ten Izukiho výbuch ? Ale to né tomu výbuchu jsem se vyhla čili mi to zashálo jenom špičku....tak co to mohlo udělat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)   Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání při pobřeží (Clover, Sedmička, Mokuto)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pátrání - První B mise týmu 10
» Mokuto Takahiro
» Charakter-Mokuto
» Charakter-Mokuto
» Charakter-Mokuto Takahiro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Okolí Getsugakure-
Přejdi na: