Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pokráčování příběhu

Goto down 
+5
Pein
Toshi
Páťa
Forward
Nagato
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Toshi
Genin
Genin
Toshi


Počet příspěvků : 138
Datum založení účtu : 11. 03. 10

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:41

Toshi

Tridsiatka pekny vek a fajcim prilezitostne . Povedal a nasledoval Isaneho
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:50

Shisui

A prečo ideš snami ty debil ? Máš svoj tým tak padaj knemu bože povedal som nasrane. Chudák asi je postihnutý.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:53

Amaki

Šiel som s Miou do obchodu.Čo tam chceš vlastne kúpiť? Ja si kúpim nejaké výbušné kunaie a shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Toshi
Genin
Genin
Toshi


Počet příspěvků : 138
Datum založení účtu : 11. 03. 10

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:55

Len tak tu cakam . A nudim sa . Preto tu cakam s vami .
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 22:01

Shisui

Ale my kráčame ak si si nevšimol... bože ty si vážne dement.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 22:08

Isane Uchiha x Todoroshi Uchiha
Použil som Shusin nomjutsu a skopol som Toshi.Pripútal lankami a vyrazili mse.Ten mu dal,povedal som si v duchu a šlapal som za Isanem.No,tým Uchiha.Všetci sa staneme chuuninmi dúfam,povedal som a šlapal.Hmmmm.Do sory?No počul som že to je lietajúca dedina.Povedal si v duchu a zakričal:No,ideme do sory.Hlavou dediny je Irakage.Takže ho budeme oslovoať Irakege-sama.A ešte je to dediny ktorá sa vznáša.Povedal im ja de*ilom.De*il!Zvrieskl a dal mu päsť.Všetci pokračovali.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 22:38

Aiko

Vybavu.. čiže to isté čo ty povie potichu a vojde do obchodu. Naberie si plné ruky zbraní a počká aj na neho . platím povie rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 22:44

Mokuto

Procházel sem se Konohou celý vyčerpaný a s popálenou hlavou od boje s dvouocasou liškou.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 22:59

Amaki

Naberiem si všetko možné vrátane shurikenov,kunaiov,ihlíc atď. a idem k pokladni.Môžeš... aj tak nemám peniaze. Zaškeril som sa a čakal na Miu pokiaľ všetko zaplatí
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 23:04

AIKO


Vyberie peňaženku v tvare žaby. Je plná prachov. Vyplatí to a vyjdú z obchodu. Odskočí ešte kúpiť niekoľko instant Ramenov. Dva strčí do ruky Amakimu. ideme? spýta sa a v kuse sa obzerá po ľuďoch okolo...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 23:39

Amaki

Chytil som rámen a vložil som si ho do batohu.Ďakujem. Nemali by sme radšej počkať na senseia? Spýtal som sa. Vlastne mi je to jedno... Zasmial som sa a zapálil si jednu cigu. Ďalej sme kráčali
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 06:21

Isane Uchiha x Todoroshi Uchiha
Kráčali sme po niakej krajine.Boli sme niekolko sto kilometrov od soragakureno sato.Hej,uchihovia.Dám si cigu,povedal a vytiahol si jednu a zapálil si ju.Potom znovu začal fajčiť.Dieťa a už fajčí.De*il.Povedal Todoroshi a vzdialil sa trochu od Isaneho.Ďalej sme kráčali.Boleli nás nohy ale šlapali sme ďalej a ďalej.Isane,ideme vlastne dobrým smerom?Spýtal sa ho no hneď sa dočkal aj odpovede:Ideme,ale keď chcete tak môžme ísť po lese ale to bude kratšie.Dopovedal a stále kráčal.No,tak poďme hlasovať.Ja som za les.Povedal Todoroshi a Isane mu povedal:Ja som za to aby sme kráčali tadial to.Povedal a Todoroshi mu znovu odpovedal:No,týmpáom to je jedna jedna.Už to je len na Shisuiovi,povedal a kukol naňho.Keď to povedal Isane práve dofajčil.Cigu odhodil a pokračovali sme cestou čakajúc na Shisuovú odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 06:55

Aiko

kua chcem cigu... skleslo skloní hlavu ale potom ju zdvihne. Otočí sa k bráne Konohy, keďže cez ňu práve prešli. Ukáže na ňu päsťou. SEM SA UŽ AKO GENIN NEVRÁTIM! BUDEM CHUUNIN!!! PRISAÁM![b] zasmeje sa a otočí sa, kráčajú ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 07:14

Isane Uchiha x Todroshi Uchiha x Občan
Kráčali sme no ja som zrazu zmenil smer.Pôjdeme po lese,povedal a po niekolkých minútach tam dorazili.Boli v lese.Všetci traja skočili na konáre.Prečo sme na konároch?No zrazu Isane odpovedal:Bude to rýchlejšie keď budeme skákať nie?A začal som skákať.Bol som vpredu a oni vzadu.Zahodil si dve cigi.Hodil ich dole kebyže tadialto pôjdu tý genini.Héj Isane,ideme dobre?Lebo už by sme tam mali byť.No Isane mlčal.Po chvíli odpovedal:Neúýtaj sa furt tú istú otázku.Nedávno sme sklamali senseia a terazz to môžme napraviť tým že tam dorazíme sami,povedal.Todoroshi neostal ticho:No,ako myslíš ale keď sa stratíme vina je natebe,povedal a nasledoval senseia.Dosť dlho sme skákali kým sme došli na koniec lesa.To je neuveritelné!Povedal keď videl tu krásu.Todoroshi sa len pozeral na Isaneho.Pozrel sa dopredu a povedal:No,je to dobré.Asi sme tu.Povedal Todoroshi a pomali začali kráčaťk skrytej dedine.Bola to dlhá cesta.Niekolko hodín sme kráčali no stálo to zato.Povedal im a pomali kráčali.Zachvílu sa ocitli pred bránou sory.Vyrazíme za Irakagem.Todoroshi kívol a začali sa prechádzať.Nevedeli kde sa budova nachádza a tak sa spýtali obyvatela dediny.Dobrý deň.Je mi lúto že vás ruším.Prišli sme na chuuninské skúšky s konohy.Hladáme Budovu Irakageho-sama,povedal a pozeral sa na starčeka.Ten mu len odpovedal:No,je to tamto!Ukazal prstom.Isane poďakoval a vydal sa do budovy Irakageho.Keď tam vošli chvílu blúdili.Nevedeli to nájsť.No nakoniec to našli a zaklopali.Čakali kým ich Irakage pustí dnu.Nezabudnite ho tiež ako hokageho-sama oslovovať Irakage-sama.Povedal im a sústredil sa kedy ich pustí dnu.
Návrat nahoru Goto down
Toshi
Genin
Genin
Toshi


Počet příspěvků : 138
Datum založení účtu : 11. 03. 10

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 15:19

Toshi

Dostal sa z lanok a uvidel ako prichadzaju jeho ostatny a povedal podme .
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 15:27

Aiko

- Toshi smola my sme ešte len pred bránou takže asi ťažko nás vidíš Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 15:32

Mokuto

Sedl sem si na lavičku a vytáhl sem obvaz který sem měl náhodou u sebe a obvázal sem si sním popálený obličej Já ty lišky jednou přesvědčím..aby mi pomáhali Po té sem šel směrem na ramen
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 15:54

Reiza

Takže sem v týmu 3..., s Amakim a Aiko, hmmm pamatuju si Amakiho s akademie, chodili jsme spolu do třídy, možná si mě bude pamatovat. Po chvilce hledání jsem viděl Amakiho s Aiko stát kousek od brány Konohy. Šel jsem tedy k nim, usmál jsem se a pozdravil jsem: "Ahoj, tak my jsme teď asi spolu v týmu, tebe si pamatuju z akademie Amaki, vzpomínáš si? Jinak já jsem Reiza těší mě, Aiko."
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 15:58

Aiko


Všimne si chlapca. Ťukne do Amakiho. nazdar! usmeje sa.

- Cool laugh


Naposledy upravil Ookami Mia dne Wed Mar 17 2010, 16:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 16:04

Mokuto

Došel sem na místo kam sem měl namířeno a objednal sem si misku ramen a sedl sem si. Po chvilce mi konečně ramen donesli a hned sem se do něj pustil.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 16:08

Reiza

No ahoj, koukám že se dobře bavíte. uchcechtnul jsem se. Na co tady čekáte jak na smilování? zeptal jsem se. Všiml jsem si že se kolem nich povalují vajgly od cigaret, dostal jsem chuť na cigaretu, ale přestával jsem kouřit.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 16:11

Aiko

všimne si že sa obzerá. Vyberie ďalšiu zapáli ju a strčí mu ju do úst. hehe... zaškerí sa, ale zakašle a svoju rýchlo vyberie z úst a zahasí ju. a kua zase... zamračí sa, niečo si vyberie z tašky a zje to...

- Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 16:14

Reiza

Ne, díky já se snažim přestat kouřit, ale když už si mi tu cigaretu vnutila, trochu tabáku se bude hodit. zašklebil jsem se, típnul jsem cigaretu o kalhoty a strčil jsem si ji do kapsy. Ale teď na TO není vhodná chvíle. zašklebil jsem se podruhé.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 16:16

Aiko

šmejdpovie potichu a pozre na Amakiho. môžme ísť?
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 16:17

Mokuto

Dojedl sem ramen a zaplatil sem. Po té sem odešel směrem do klanového sídla
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokráčování příběhu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokráčování příběhu   Pokráčování příběhu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokráčování příběhu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)
» Diskuze o příběhu
» Úvod do příběhu
» Začátek nového příběhu
» Nový styl příběhu!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: